Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2011

Polecane posty

RE4 może i nie ma zombie, ale nie zmienia to faktu, że jest w swoim gatunku grą wybitną. Co prawda nie przeraża ani ciut, ciut, ale za to zapewnia mnóstwo emocji, gdyż wprost ocieka akcją. Fani Residenta (do których się zaliczam - btw - zapraszam na największą stronę o RE w Polsce - Muzeum W Raccoon City, której to forum jestem moderatorem) co prawda na brak zombies i strachu narzekają, ale mimo wszystko są pod wrażeniem jakości tej gry. Ganados (tak się nazywają "idioci w kapturach") są bardzo wymagającym przeciwnikiem, nie tylko ze względu na liczebność, ale także na różne sprytne zachowania,typu podstawiania drabin, wyważania drzwi itp. Cały czas trzeba być w ruchu, szczególnie na wyższych poziomach trudności.

PS: RE3 było już w CDA, w 2006 roku bodajże. Choć nie miało trybu Mercenaries, znacząco wydłużającego żywotność gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R4 to dobry tytuł. Pamiętam spędzone nad nim nocki z kumplem kilka lat temu. :]

Klimat gry jest świetny i przyjemnie się gra. Wyłamuje się co prawda z serii (jak i 5 zresztą) lecz naprawdę warto tak zagrać jak i posiadać w swojej kolekcji owy tytuł.

Ja się zastanawiam co pojawi się dziś w przecieku.

Nie pogniewał bym się gdyby było by to coś ciekawego z cRPG lub połączenie cRPG/Strategia (turowa, rts - bez znaczenia).

Tak czy tak owy numer czasopisma zapowiada się naprawdę ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ucieszyłby Wiedzmin, ale wiem że to nie realne (jak ktoś już wyżej napisał)ze względu na cenę. Ostatni jak byłem w Empiku to kosztował 70 zł. Co simiesznjejsze ok.1,5 roku temu widziałem za 60 zł. Wiem że to bardzo dobra gra , ale 70 zł. za ponad 3 letnią gre to troche za dużo.Dziwi mnie ta cena i polityka wydawcy , bo chyba to on decyduje o cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Slepowron --> Wiedźmin wcale nie jest aż tak nie realny jak myślisz. Jeśli dobrze pamiętam to w czerwcu dali Devila May Cry'a 4 , który też jest w Platynowej Kolekcji za 70 zł . Ale ja osobiście liczyłbym na jakiegoś dobrego FPSa ... może Brothers in Arms : Hell's Highway ??? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolałbym RE3:Nemezis bo 100 razy fajniejsze od 4 (i kosztuje z tego co wiem jakieś 10 zł drożej niż 4) i są zombie, a nie jacyś idioci w kapturach. A właśnie jak ktoś się cieszył że pozabija zombie w RE4 to się zasmuci jak odpali grę :D

Przecież trójka była w CDA ze 2-3 lata temu :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolałbym RE3:Nemezis bo 100 razy fajniejsze od 4 (i kosztuje z tego co wiem jakieś 10 zł drożej niż 4) i są zombie, a nie jacyś idioci w kapturach. A właśnie jak ktoś się cieszył że pozabija zombie w RE4 to się zasmuci jak odpali grę :D

patrz post powyzej. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ucieszyłby Wiedzmin, ale wiem że to nie realne (jak ktoś już wyżej napisał)ze względu na cenę. Ostatni jak byłem w Empiku to kosztował 70 zł. Co simiesznjejsze ok.1,5 roku temu widziałem za 60 zł. Wiem że to bardzo dobra gra , ale 70 zł. za ponad 3 letnią gre to troche za dużo.Dziwi mnie ta cena i polityka wydawcy , bo chyba to on decyduje o cenie.

Ghost się po coś produkował na blogu... Cena gry w sklepie nie odzwierciedla ceny zakupu licencji.

Może Far Cry będzie :smile:

Raczej nie, bo był 2 lata temu w KŚ.

A co to ma do rzeczy? To są odrębne czasopisma, a nie po raz pierwszy dawane są te same pełne wersje przez różne wydawnictwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze Ponga z automatem całym?!

Miałem sobie kupić RE4 niedawno, ale wygrały inne gierasy(Hearts of Iron - maniak historii i taka gra?!, Pirates! - tego chyba komentowac nie muszę..., Dungeon Siege - nie mam czasuuuu!), porzyczyłem PoP:Duszę Wojownika i w końcu musze skończyć Diablo II. A wredne CDA dorzuca mi do kolejki TR* i RE. Poza tym musze sobie kupić w końcu KoTOR'a II i dorwać Shoguna z Medievalem. Ciężkie będą te święta/ferie. :P

*BTW - dzięki Smugglerze za poradę, odnośnie kupienia Pirates!, a nie Tomb Raidera: Legenda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem naprawdę nie wiem czym się tak zachwycać, owszem RE4 może i ma klimat czy fabułę ale przez skopane sterowanie nie da się w to grać, może oprócz konsolowców czy masochistów ale na PC sterowanie to masakra, nawet po patchu, który nie wyszedł oficjalnie ale od fanów gry. Dałem tej grze dużą szanse ale te sterowanie naprawdę niszczy grywalność w grze, to nie na moje nerwy, granie w tą grę powoduje stany maniakalno-depresyjne, które objawiają się chęcią ubicia własnego kompa, wiec uwaga .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ucieszyłby Wiedzmin, ale wiem że to nie realne (jak ktoś już wyżej napisał)ze względu na cenę. Ostatni jak byłem w Empiku to kosztował 70 zł. Co simiesznjejsze ok.1,5 roku temu widziałem za 60 zł. Wiem że to bardzo dobra gra , ale 70 zł. za ponad 3 letnią gre to troche za dużo.Dziwi mnie ta cena i polityka wydawcy , bo chyba to on decyduje o cenie.

Nie wiem czy wiedźmin to byłby dobry pełniak patrząc na to że jednak naprawdę dużo osób tą grę już posiada :) Zaryzykuję stwierdzenie że gdyby zrobić zestawienie gier posiadanych przez czytelników to Wiedźmin byłby najczęściej występującym tytułem, więc chociaż sporo osób by się z tej gry w CDA ucieszyło, to jeszcze więcej byłoby zawiedzionych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorryy nie wiedziałem że już było ale 2-3 lata temu rzadko kupowałem cda może z raz na trzy miesiące, grę już miałem (RE3) ale zgubiłem płytę :\ co do RE4 to mi się jedynie moment w kanałach podobał z niewidzialnymi "pajączkami" klimat był ale i tak wolę jadkę 2 Raccon City. A ogólnie w RE to najlepsza była pierwasza część na PS'a (jak miałem 7 lat to nawet się bałem xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil jako teoretycznie słabszy pełniak ,nieźle, nieźle. Już mi slinka cieknie na myśl co będzie głównym "daniem" coverka styczniowego. Fajnie jakby dali jakąś strategię, RPG lub "skradankę" np. SC Double Agent. Dobrze ,że się wcześniej "uzbroiłem" w przejściówkę z DualShocka 2 na PC (specjalnie dla fify 11 kupiłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie już może nie być więcej gier na płytce. I hmm kiedyś miałem sobie ją kupić. Ale właśnie nie obsługiwała myszki i myślałem, że tego nie naprawią i zapomniałem o tej grze bo jakoś nie w tak precyzyjnym systemie gdzie można zestrzelić lecącą siekierę to chyba trudno trafić manewrując klawiaturą. A tutaj piszą, że jest mod wspaniale :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...