Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2011

Polecane posty

Ja was nie rozumiem. Jak kupujesz CDA tylko dla pełniaków, a one Ci się nie podobają to nie kupuj i tyle. Łaski im nie robisz, że zapłacisz 15zł, uwierz, nie zbankrutują :) Tylko narzekać potraficie... OFC to nie dotyczy każdego z Was. Co do pełniaków to super, ale to i tak nie ma większego znaczenia. Pamiętajcie pełniaki to tylko dodatek

To akurat prawda. Nie rozumiem ludzi którzy kupują pismo za 15 zł nawet jeżeli mają wszystkie gry z covera.

Nie zgadzam się natomiast co do tego, że pełniaki to tylko dodatek. Dla mnie to najwazniejszy cznynik decydujący o kupnie.

Bo sa tacy, dla ktorych samo pismo jest tyle warte, a pelniaki to TYLKO dodatek. Dla nich. Zrozumienie, ze sa ludzie majacy INNE poglady niz ty (i wcale nie sa debilami z tego powodu) to taki pierwszy objaw doroslenia, bo wyrastasz z przekonania, ze jestes Pepkiem Wszechswiata...

Place- wymagam. Tak trudno to pojac?

Idz do kina i zazadaj zmiany zakonczenia filmu - w koncu placisz - wymagasz. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keeveek - zauważ ilu ludzi jest zadowolonych z tego, że pograją w K&L. To wyznacznik tego, że jednak to dobry prezent od CDA. Poza tym wyznacznikiem "dobrej" gry jest nie jej cena czy posiadanie a ocena jaka wystawiają zarówno portale jak i gracze. Czy wspomniany DMC 4 był przełomem? Oryginalna grą? Nie. To kolejna część cyklu. Nie twierdzę, ze była to zła gra - absolutnie. Po prostu doceniam jakość gry dołączanej do CDA. Powiem Ci szczerze, że jeśli bym się kierował Twoim zdaniem to większość gier uważałbym za słabe bo większość z nich mam już dawno w swojej kolekcji.

Poza tym wracając do K&L to jest to gra jeżeli nie przełomowa to jednak taka, która zapisała się w historii gier na długo. Dlaczego? Pokaż mi dwóch tak "psychicznych" bohaterów? No i jeszcze ta niczym nieskrępowana rozwałka :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dz do kina i zazadaj zmiany zakonczenia filmu - w koncu placisz - wymagasz. laugh.gif
A jak film który był zapowiadany jako super 3D zostanie wyświetlony w kinie w 2D na 14 calowym ekranie (analogia do hucznych zapowiedzi zamiatających pełniaków w CDA) to nie można się czuć zawiedzionym? :P

Poza tym wracając do K&L to jest to gra jeżeli nie przełomowa to jednak taka, która zapisała się w historii gier na długo. Dlaczego? Pokaż mi dwóch tak "psychicznych" bohaterów? No i jeszcze ta niczym nieskrępowana rozwałka smile.gif
Akurat z tych dwóch pełniaków to moim zdaniem akurat KL to gierka słabawa. Re4 dużo lepszy, ale nawet z modem nie da się jednocześnie chodzić i celować z tego co pamietam. Celować można tylko stojąc w miejscu. To ci dopiero :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszą te pełniaczki. K&L:DM przeszedłem już jakiś czas temu, ale wrócę dla misji z napadem na biurowiec ;)

W RE4 nie grałem. Jednak sprawdzę, bo mi się RE5 podobał.

I dochodzę do wniosku, że dawanie znanych tytułów, którym towarzyszyła duża pompa medialna nie opłaca się, ten to ma, tamten widział i mu się nie podoba, 3 zassał, przeszedł i chce od razu Crysisa 2. Opcjonalnie Wiedźmin w EK w cenie 14.99zł.

Na miejscu Smugglera to bym dawno sobie w łeb palnął czytając wszędzie te posty, że gry nie pasują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sa tacy, dla ktorych samo pismo jest tyle warte, a pelniaki to TYLKO dodatek. Dla nich. Zrozumienie, ze sa ludzie majacy INNE poglady niz ty (i wcale nie sa debilami z tego powodu) to taki pierwszy objaw doroslenia, bo wyrastasz z przekonania, ze jestes Pepkiem Wszechswiata...

Smuggler utrafił w sedno - dla mnie czasopismo to danie główne a gry to deser :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dz do kina i zazadaj zmiany zakonczenia filmu - w koncu placisz - wymagasz. laugh.gif
A jak film który był zapowiadany jako super 3D zostanie wyświetlony w kinie w 2D na 14 calowym ekranie (analogia do hucznych zapowiedzi zamiatających pełniaków w CDA) to nie można się czuć zawiedzionym? :P

Pierdu pierdu. Zapowiedzi "zamiatajace" nie sa moje, wiec ciezko mi za nie odpowiadac, ale zla analogia, bo jesli ktos mowi, ze film jest zajefajny, a tobie sie nie podoba, to coz, po prostu macie inne gusta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie do Smugglera. Czy na płycie ta wersja z K&L jest z patchami/łatkami/czymkolwiek? Jak już napisałem kilka stron do tyłu to ta gra miała problemy z myszkami i przez to się nie dało grać.

Hm, nie wiem, moze zostala juz "firmowo" upatchowana, bo ZADNYCH problemow z myszka nie stwierdzono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za KL daliście wiecej niż za DMC4 to ci powiem SMG że UMOCZYLIŚCIE kasę :D Nie chcę się zakładać, ale Baba Vanga już wie, że ten numer sprzeda się gorzej niż ten z DMC.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Założyłbym się, ale przed świętami nie mam pieniędzy na takie rzeczy :P A z tego co pamiętam to DMC4 przekroczył ostro barierę 90k. Uważasz że teraz też tak będzie? :> Dajecie gołą babę albo murzyna gratis, coś o czym nie wiem? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wracając do K&L to jest to gra jeżeli nie przełomowa to jednak taka, która zapisała się w historii gier na długo. Dlaczego? Pokaż mi dwóch tak "psychicznych" bohaterów? No i jeszcze ta niczym nieskrępowana rozwałka smile.gif
Akurat z tych dwóch pełniaków to moim zdaniem akurat KL to gierka słabawa. Re4 dużo lepszy, ale nawet z modem nie da się jednocześnie chodzić i celować z tego co pamietam. Celować można tylko stojąc w miejscu. To ci dopiero :P

Jeżeli wyznacznikiem dobrej gry jest dla Ciebie równoczesne chodzenie i strzelanie to gratulacje. W Jewel Questa, którego zarzynam, w ogóle się nie chodzi i używa się samej myszki. Czyli co? Denna gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do kina i zazadaj zmiany zakonczenia filmu - w koncu placisz - wymagasz. :laugh:

Oczywiscie nie mialbys zadnych pretensji, gdybys zaplacil za trzy bilety na trzy rozne premiery filmowe, a obejrzal tylko jeden, ktory w dodatku byl emitowany w telewizjii kilka lat temu?

Widzialy galy co braly jak bilet kupowaly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy Polacy to niewdzięczny naród. Dostajecie za 15 zł dwie świetne gry , które razem kosztują 40zł i jeszcze do tego czasopismo! Doceńcie , że nie płacicie 40 zł , tylko 15.

W dodatku praktycznie od 5 miesięcy w każdym numerze dostajemy świetne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyznacznikiem dobrej gry jest dla Ciebie równoczesne chodzenie i strzelanie to gratulacje.
Ile masz lat, 10? Dla mnie gra która jest kaleka w tak standardowej rzeczy jak poruszanie się głównego bohatera jest NIEGRYWALNA. Zresztą, zobaczysz sam jak otoczą cię zombie a ty będziesz miał wybór - albo spieprzam albo strzelam :P (co nie zmienia faktu że klimacik i fabuła są ok. Ale jak zwykle nie doczytałeś mojego postu w którym napisałem że Re4 jest dobrą grą)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszą te pełniaczki. K&L:DM przeszedłem już jakiś czas temu, ale wrócę dla misji z napadem na biurowiec ;)

W RE4 nie grałem. Jednak sprawdzę, bo mi się RE5 podobał.

I dochodzę do wniosku, że dawanie znanych tytułów, którym towarzyszyła duża pompa medialna nie opłaca się, ten to ma, tamten widział i mu się nie podoba, 3 zassał, przeszedł i chce od razu Crysisa 2. Opcjonalnie Wiedźmin w EK w cenie 14.99zł.

Na miejscu Smugglera to bym dawno sobie w łeb palnął czytając wszędzie te posty, że gry nie pasują.

Niestety R4 jest przez wiele osób (w tym fanów serii) uważany za najgorszą część.

Nie mniej ja z pewnością kupię, chociaż po 5 już nie spodziewam się rewelacji w 4.

A K&L wielki + za bardzo rzadko występujący w grach na pc tryb split screen

Jeżeli wyznacznikiem dobrej gry jest dla Ciebie równoczesne chodzenie i strzelanie to gratulacje.
Ile masz lat, 10? Dla mnie gra która jest kaleka w tak standardowej rzeczy jak poruszanie się głównego bohatera jest NIEGRYWALNA. Zresztą, zobaczysz sam jak otoczą cię zombie a ty będziesz miał wybór - albo spieprzam albo strzelam :P (co nie zmienia faktu że klimacik i fabuła są ok. Ale jak zwykle nie doczytałeś mojego postu w którym napisałem że Re4 jest dobrą grą)

To jest właśnie znak rozpoznawczy serii Resident, buduje to dodatkowe napięcie, gdy nie możemy uciec, chociaż szczerze uważam, że o ile strafe'owanie nie musi występować o tyle rzuty na boki by się przydały (w części 5 gdy atakuje nas mutant z kafarem wielkości kilku chłopa brak uników podnosi adrenalinę :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ta gra przez którą mieliśmy 3 hitmanów?

Pierwsze slysze.

I to miało nami pozamiatać?

Jak ci malo to moge wziac miotle i pozamiatac cie przez kwadrans. Klient nasz pan.

Ta gra pewnie niedługo zagości w biedronce...

Jak wiadomo kazda gra w Biedronce od razu ma -40 do grywalnosci i -300 do optymalizacji. Kupuj w lepszych sklepach to nie bedziesz widzial co w Biedronce daja. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyznacznikiem dobrej gry jest dla Ciebie równoczesne chodzenie i strzelanie to gratulacje.
Ile masz lat, 10? Dla mnie gra która jest kaleka w tak standardowej rzeczy jak poruszanie się głównego bohatera jest NIEGRYWALNA. Zresztą, zobaczysz sam jak otoczą cię zombie a ty będziesz miał wybór - albo spieprzam albo strzelam :P (co nie zmienia faktu że klimacik i fabuła są ok. Ale jak zwykle nie doczytałeś mojego postu w którym napisałem że Re4 jest dobrą grą)

Musze Cie zapewnić, że mam wiele więcej lat od Ciebie. I właśnie mam takie podejście do tej sprawy. To właśnie chyba kwestia wieku, że docenia się dokonania innych. A poza tym czy to nie dziecinna argumentacja z Twojej strony? Gra jest słaba bo ją mam. Gratulacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy Polacy to niewdzięczny naród. Dostajecie za 15 zł dwie świetne gry , które razem kosztują 40zł i jeszcze do tego czasopismo! Doceńcie , że nie płacicie 40 zł , tylko 15.

W dodatku praktycznie od 5 miesięcy w każdym numerze dostajemy świetne gry.

Mega wypasione gry, za ktore pokutowalismy hitmanami.

Widzialy galy co braly?

Niestety, nalezy przestrzegac inne owieczeki przed premka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy Polacy to niewdzięczny naród. Dostajecie za 15 zł dwie świetne gry , które razem kosztują 40zł i jeszcze do tego czasopismo! Doceńcie , że nie płacicie 40 zł , tylko 15.

W dodatku praktycznie od 5 miesięcy w każdym numerze dostajemy świetne gry.

Tak, ja też to zauważyłem, właściwie co miesiąc jakaś miła niespodzianka.

Pełniaki w obecnym numerze są zdecydowanie najlepsze, od kiedy zbieram CDA. RE4 już przeszedłem, ale gra jest stworzona do wielokrotnego przechodzenia. Polecam grać bez myszki na klawiaturze, naprawdę fajnie.

Z moich życzeń, miło by było gdybyście dali Cold Fear w następnym numerze.

Dawno mnie tak CDA pozytywnie nie zaskoczyło, jak tym numerem właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie zapewnić, że mam wiele więcej lat od Ciebie. I właśnie mam takie podejście do tej sprawy. To właśnie chyba kwestia wieku, że docenia się dokonania innych. A poza tym czy to nie dziecinna argumentacja z Twojej strony? Gra jest słaba bo ją mam. Gratulacje.
Łopatologicznie, bo w szkole jak widać byłeś dawno

DLA MNIE

RE4

JAKO PEŁNIAK W GRUDNIOWYM CDA

JEST SŁABE

BO MAM OD PONAD ROKU

A jedyną formą wyrażania szacunku za dokonania w handlu jest zapłata za towar, a nie ochy i achy. I piszę, że gdybym miał wybór, to bym nie zapłacił :P

Czy teraz mogę już mieć prawo do wyrażenia WŁASNEJ opinii na temat tego dlaczego DLA MNIE ten numer cda jest SŁABY?

EDIT:

Zwracam honor. Był jeden pełniak który mi się w CDA bardzo podobał. Było to Darkness Within. Wcześniej nawet nie słyszałem o tej grze. A okazała się bardzo fajnym, bardzo klimatycznym horrorem. Mniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...