Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2011

Polecane posty

Gość eldragon93

YES YES YES!!!!!!!!!! Miałem kupić Resident Evila 4! Nie wierzę... Jeszcze nigdy nie było gry na coverku, którą zamierzałbym w najbliższym czasie kupić... Jak dla mnie, to JUŻ jest świetny numer ;) Pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to drugi pełniak, heh pierwszym pełniakiem będzie raczej jakiś RPG, przygodówka lub samochodówka (TDU? Mam już :P) bo RE 4 to raczej TPP Akcja :) No chyba, że CDA czymś nas zaskoczy (też obstawiam Oblivona, nie żebym jakoś specjalnie chciał tą grę), ale jeśli to CDA kupowałbym pod względem pełniaków to kupiłbym dla RE 4 :)

Ciekawe czemu nude-patcha wycofali z coverka :D

Fajnie, że będzie mod dodający obsługę myszy, bo nie wyobrażam sobie gry za pomocą klawiatury :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszego pełniaka jest świetnie :D

A takl nawiasem mówić ile będzie pełnych wersji w tym numerze?

Ghost pisał, że jutro będzie ostatni przeciek więc dwa pełniaki będą :)

A skoro robicie listę do świętego mikołaja (świętego CDA :laugh: ) odnośnie prezentów na coverku to i dla zabawy się też dopiszę :D

A bym chciał Ghostbusters :D

Ja tam będę zadowolony i tak z ostatniego pełniaka :) W RE 4 na pewno pogram więc problemu jaki będzie ostatnim pełniak nie mam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat IMHO RE5 jest dużo słabsze od RE4... Ciężko to uzasadnić ale piątka nie ma tego "czegoś"...

No i mnie uspokoiłeś ^^ Nie miałem nawet chęci zagrać w poprzednie części po piątce, która mi się nie za bardzo spodobała, ale skoro czwóreczka trafi na najbliższy coverek i jest lepsza niż piątka, to jest chyba dobrze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczypnijcie mnie, bo nie wierzę. Resident Evil 4 jako DRUGI pełniak? Gdyby był, jedyną pełną wersją, nikt nie miałby prawa narzekać. Ciekaw jestem, co zaserwują nam jako główny pełniak. Kalendarz, RE4 i... Nie chcę chwalić zbyt szybko, ale zapowiada się wyśmienity numer. Brawo CDA, brawo. Trzeba przyznać, że wysoko podnieśliście poprzeczkę :) Ja, jestem bardzo zadowolony. Z niecierpliwością czekam na wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 4- no matko bardzo dobra gra!

A co bedzie z glownym pelniakiem?Super by było jak by dali jakis superhit tzn. ME,GTA,NFS

Witam może nie jestem w temacie ale why tylko 2 pełniaki?Zawsze były 3.

Chłopie jak dali RE4 na drugiego pełniaka to pomysl jaki bedzie pierwszy.a przeciez licencje na takie gry bardzo duzo kosztują

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Heh... A na twitterze było, że zawartość styczniowego numeru nami pozamiata... Mnie sam Resident Evil 4 zmiótł, a do tego dojdzie jeszcze jeden pełniak, kalendarz i pisemko, w którym też pewnie będzie coś ciekawego do poczytania... Cena to będzie standardowa, czy wyższa, bo trzeba już pieniążki szykować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bedzie z glownym pelniakiem?Super by było jak by dali jakis superhit tzn. ME,GTA,NFS

ME od EA (jedynki już najprawdopodobniej nie jest wydawcą CDP a EA POLSKA) więc odpada

GTA- raczej odpada :) Gra z tej serii raczej nieprędko trafi do czasopism :)

NFS- od EA= odpada, ta firma nie sprzedaje licencji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME od EA (jedynki już najprawdopodobniej nie jest wydawcą CDP a EA POLSKA) więc odpada

W Polsce wydawcą jest CD Projekt, ale na świecie grę od początku wydawało EA. I właśnie przez świat itp raczej bym nie liczył, bo (jeśli dobrze mi się wydaje) z samym CDP nie wystarczy podpisać umowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ja nie mogę... Mass Effect, GTA, Need for Speed... Za 15 złotych?? Ludzie, bądźmy realistami. Poza tym dobra gra nie musi mieć w tytule Mass Effect, czy GTA... Wytrzymajmy do jutra...

@themattbest Około 3 GB jeśli się dobrze orientuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...