Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2011

Polecane posty

Też bym się cieszył jakby jakaś wyścigówka była.

W żadnego Resident-a nie grałem ale w tego zagram z ciekawości (jak dają to trzeba sprawdzić chociaż czy fajne :)).

Kalendarz na pewno się przyda :D.

No to czekamy ,co jest następnym pełniakiem, a jeszcze bardziej czekam, aby iść do kiosku po nowe CD-A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne przeczucie, że licencję na RE4 zakupili już w 2007 roku. Bo dlaczego akurat do niej dali solucję w Tipsomaniaku 2007? :icon_lol:

Nie da się tego wykluczyć, ale raczej dlatego, że jak pisał Ghost pełniaki są często kupowane XX wcześniej. Ale nie ma to raczej nic z solucją w Tipsomaniaku. Dali ją w 2007 bo wtedy dopiero wyszła wersja PC

ja raczej w Resident Evil nie zagram bo się boje takich gier :)

Ta część (kolejna) nie jest specjalnie straszna, a jest solidną grą akcji. Warto się jeszcze zastanowić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Resident Evil 4 to ja kupuje :happy: a ktoś może powiedzieć czy będzie możliwość ustawienia konfiguracji w grze ? brak cieni, mniejsza rozdzielczość , itp ? proszę was o odpowiedz bo nie wiem czy gra mi pociągnie :smile: a ciekawe jaki będzie główny pełniak :huh: może Tomb Raider Anniversary :smile: było by super ale jak będzie jakiś inny to i tak kupie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne te pełne wersje... :wallbash:

Beznadziejne?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Cd-Action kosztuje 15 zł a te dwie gry razeem kosztuja gdzies z 50 zl!Ciesz się a nie płacz :D

ten Numer bedzie na pewno o gdzieś 2 zł droższy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...