Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2011

Polecane posty

CZEMU! CZEMU MUSICIE DAWAĆ ZARĄ****E GRY O PARE MIESIĘCY ZA PÓŹNO!? RE4 przeszedłem już z 4 razy na różnych poziomach trudności ;3

ZARĄBISTE!!! i pamiętaj że wulgaryzmy są na forum tępione i a nadużywanie ich karane. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Nie moge się już doczekac jutrzejszych przecieków :D - ma m tylko nadzieje ze w końcu uda mi sie wziac w nich udział - na te znowu nie zdażyłam :(

Ja też nie zdążyłem, ale kurde... Jaka mnie radość ogarnęła, jak przeczytałem o Resident Evil 4... Kurczę, a ja miałem ją kupić ;) Teraz mogę zbierać na RE5...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE4 nie mam i będę zadowolony bo mi się bardzo podoba :) Mam nadzieję że nie będzie Splinter Cell conviction (5) bo dzisiaj o 15.30 zamówiłem za 50 zł. Ale gra i kalendarz bardzo są fajne (rok temu DMC 4 teraz RE 4 a co będzie następne czyżby też 4 :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege wyżej aby była jakakolwiek czesc silent hilla ale jak zauważyłem że są ostatnio pełniaki z pomarańczowej kolekcji klasyki no to Tomb Raider Aniversary bo przy ostatnim pelniaku czyli TR: Legenda świetnie się ubawiłem jak przy quake lub doom 2 :laugh: tak pokolei tomb i kolejny albo Doom.

Krótko:

-Silent Hill wszystkie oprócz homecoming

-Doom 3

-Tomb Raider Anniversary

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, polska wersja jest spatchowana. A poza tym to pozamiataliście :D Grałem w 5, ale nie podobała mi się ze względu na klimat, a zawsze chciałem zagrać w "4". Sądzę, że odpalę ten pełniak i to dość prędko :) . Dzięki - skoro ten jest taki dobry (94% na PS2w Metacritic, na PC wynosi sporo mniej, ale to ze względu na początkową wersję, w finalnej wady zostały zniwelowane), to ciekawe, co dacie nam na główne danie? Pewnie coś mocnego, choć nie chcę się przesadnie cieszyć po zeszłym numerze. I jeszcze mody - w tym ten dodający sterowanie myszką - super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz doczytałem, że gra obsługuje myszkę. :D Więc na pewno zgram, bo grałem niestety na padzie. Ciekaw jestem o ile będzie droższe CDA. Fajny kalendarz, genialna pierwsza pełna wersja, coś mi się zdaje, że będzie dodatkowa płytka, bo w końcu RE swoje waży, a główna pełna wersja ma byś "lepsza" (oczywiście jest to kwestia gustu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, pierwszy pełniak średni, nie interesuje mnie. Grałem w 5, była całkiem ok, ale te sterowanie archaiczne i nigdy więcej nie zagram w RE. Zobaczymy jaki będzie drugi pełniak, jak coś dobrego to pofatyguję się do kiosku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Będzie kilka modów na płycie,tak? Hmmmm,a może Nude Patch :D

Mial byc :tongue:

Ale beda inne.

No i dobrze bo do czasów coffe moda do GTA mam alergię to takich śmieci. Lepsza jest stara zasada, że co zakryte to nęcące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie :

3 pełniak - Resident Evil 4

2 pełniak - Dead Rising 2

1 pełniak - Mass Effect 1 or 2 !!!!

Ale by było branie hoho

Pogrubienie moje.... trochę realizmu jednak ME2 to nadal tytuł którego na coverze przynajmniej do premiery ME3 IMO nie zawita.

No i przestańcie temat jak chat traktować!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj fajnie, jakby Blizzard chętnie sprzedawał licencje do gier ;) Ale chyba tu o cenę licencji chodzi... Taki klasyk jak Diablo bądź Diablo 2... Eh, marzenia.

Tak na serio to liczę na jakiegoś fajnego klasyka, albo jakąś dobrą grę-może Arma 1, lub Operation Flashpoint z jakimś dodatkiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...