Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2011

Polecane posty

Ktoś się orientuje, ile miejsca na płytce zajmuje RE4? IMO pełniak extra!!

Z tego co pamiętam ponad 4, pytanie jeszcze ile tu będą zajmowały mody

EDIT Lekko ponad 3,5

Microsoft byl wydawca pierwszego ME

Microsft był wydawcą na Xboxa, jeśli chodzi o wersję PC wydawcą było EA

Instalka to zapewne jakieś 3-5 GB. do tego mody, patch i coś mi się zdaje, że przy przecieku okaże się, że będzie drugi DVD.

Polska wersja jest od razu upatchowana. Co do drugiego DVD - zależy ile będzie zajmowała druga pełna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratki dla CDA ! Jeśli RE4 jest tą niby" słabszą" - no dobra, drugą :wink: gierką to co będzie daniem głównym... ho ho !

RE4 miałem już kilkakrotnie kupować, ale za każdym razem coś mnie odciągało żeby jej nie brać. No i ta dziwna siła miała rację :wink: Może to telepatyczna więź ze Smugglerem :wink:

Będzie super wjazd w Nowy Rok z zombie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzesz...ek teraz ??? i to z patchem dodającym myszkę:(( wredni sadyści!! gdzie byliście 2 miesiące temu, jak kupowałem RE4 w taniej serii? To pewnie spisek, najpierw żebym połamał palce na klawiaturze przy konsolowym sterowaniu, a teraz żeby mnie krew zalała na myśl, że wystarczyło poczekać 2 miesiące.... Dobrym grom z udogodnieniami w CD-action mówię stanowcze.... NIE (no chyba, zę takiej gry akurat nie posiadam:)).

ps. jak nie dostanę Waszego planu wydawniczego z listą pełniaków na co najmniej pół roku naprzód, to Was pozwę sadyści wredni!!!

ps2. ale jak główny pełniaczek będzie dobrym RPGiem albo FPSem to odstąpie od pozwu:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzesz...ek teraz ??? i to z patchem dodającym myszkęsad_prosty.gif( wredni sadyści!! gdzie byliście 2 miesiące temu, jak kupowałem RE4 w taniej serii? To pewnie spisek, najpierw żebym połamał palce na klawiaturze przy konsolowym sterowaniu, a teraz żeby mnie krew zalała na myśl, że wystarczyło poczekać 2 miesiące.... Dobrym grom z udogodnieniami w CD-action mówię stanowcze.... NIE (no chyba, zę takiej gry akurat nie posiadam:)).

To nie patch dodaje myszkę, a mod. Który zawsze możesz sobie pobrać jeśli jeszcze posiadasz pełną wersję. Ale w tym wypadku raczej nie jest to udogodnienie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...