Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2011

Polecane posty

Tak sobie patrzę na Pomarańczową Kolekcję Klasyki http://www.kolekcjaklasyki.pl/gry.html to może pierwszym pełniakiem będzie : Far Cry, lub Bionic Commando lub Splinter Cell: Double Agent lub Kane & Lynch Dead Man lub Max Payne Antologia lub Mafia lub GTA: Vice City lub GTA Trylogia lub też BioShock?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do licencji to ostatnio bardzo dużo gier z Ubisoftu się pojawia.

Być może głównym pełniakiem jest Assasin's Creed. Pegi +18, wymiótłby, a Ubi może by sprzedała licencje. :smile:

Chociaż chyba jednak Assasin jest za nowy, jednak nie długo święta, czas cudów i spełniania marzeń. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi tu niektórych szkoda. Po co spamujecie? Wszystko się jutro rozstrzygnie. Jedno jest pewne, Max Payne'a ani GTA nie ujrzymy bo Rockstar tak jak Blizzard nie sprzedaje licencji swoich gier. Wyjątkiem było GTA 1 kiedyś w CDA.

P.S. Chętnie przygarnę FC1. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przecieki i wszystko się wyjaśni. Dlatego nie ma co się rozpisywać. Pewnie okaże się, że głównym pełniakiem będzie coś zupełnie innego niż to co typujemy.

(Chociaż mam cichą nadzieję, że może jednak to będzie Assasin's creed)

Ta i to BRaterhood, specjalnie dla nas specjalnie wczesniej skonwertowany na PC... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przecieki i wszystko się wyjaśni. Dlatego nie ma co się rozpisywać. Pewnie okaże się, że głównym pełniakiem będzie coś zupełnie innego niż to co typujemy.

(Chociaż mam cichą nadzieję, że może jednak to będzie Assasin's creed)

Ta i to BRaterhood, specjalnie dla nas specjalnie wczesniej skonwertowany na PC... :happy:

Po paru grach które niedawno daliście wcale nie zdziwiłbym się Assassin's Creedem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...