Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

tak muszę przyznać, że najtrudniejszą walką była walka z JAvedem

Zgadzam się z Tobą. Ja bym powiedział żeby była nawet przegięta. Pokonałem go ale łapy mi się tak spocił że aż szok. Jednak jestem z siebie dumny że przeszedłem tą grę, Tera przechodzę grę od początku ale tym razem opowiem się po stronie Zakonu płonącej róży :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsza była dla mnie walka z bestią, ale nie z powodu samej bestii a z powodu tego że walczyłem z Abigail a ona cały czas padała a ja jak głupi wczytywałem sejwa jeszcze raz (dopiero po siódmej walce zauważyłem że ona tylko mdleje XP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem jakichś większych problemów z walką.Raz Zabił mnie kościej bo poszedłem na niego bez Eliksirów i raz w ostatniej walce magister bo miałem wtedy toksyczność na 100% ale najdłużej męczyłem się z golemem.Walka niebyła może trudna ale długa...po prostu waliłem przez 5min w niego mieczem!

Tak wiem teraz że jest łatwiejszy sposób ale jak to mówią"mądry polak po szkodzie"

Ale jak ktoś chce naprawdę trudną walkę to niech sobie zabije strażnika miejskiego a potem wejdzie do jakiegoś budynku i po chwili wyjdź z powrotem!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak muszę przyznać, że najtrudniejszą walką była walka z JAvedem

Zgadzam się z Tobą. Ja bym powiedział żeby była nawet przegięta. Pokonałem go ale łapy mi się tak spocił że aż szok. Jednak jestem z siebie dumny że przeszedłem tą grę, Tera przechodzę grę od początku ale tym razem opowiem się po stronie Zakonu płonącej róży :)

Cóż walka z Azarem nie była trudna jeśli odpowiednio się do niej podeszło.Wystarczyło mieć Wierzbe,Jaskółkę oraz Puszczyka no ewentualnie Zamieć i walka była wręcz banalna.Gdy walczyłem z nim to padł tak szybko że

nawet Berengara nie zdążył zabić a nawet uderzyć

więc powtórzę jeszcze raz że jest to kwestia podejścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem, bo bałem się że może mi się później przydać :tongue:

o masz.. po to sie ma zeby uzywac w TAKICH walkach jak ta z Bossem.. do czego mógł ci sie przydac bardziej..? to byś sobie nowy zrobił.

a bestia była chyba i dla mnie najtrudniejsza. ale troche bieganiny zeby zdrowie zdązylo sie zregenerowac i dało sie rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masz.. po to sie ma zeby uzywac w TAKICH walkach jak ta z Bossem.. do czego mógł ci sie przydac bardziej..?

Ej, też mam taki "problem" z oszczędzaniem przedmiotów. Staram się maksymalnie oszczędzać co się da w trakcie przechodzenia gry, nawet przy walkach z bossami, bo wszystko zostawiam na tego ostatniego, najpotężniejszego... I zazwyczaj się okazuje, że itemów zgromadziłem aż za dużo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście bardziej podobało się zakończenie po stronie nieludzi

fajniejsze questy ,postacie i fabuła-to kwestia gustu ,ale mnie bardziej przypadły do gustu postacie nieludzi a reszta zmian to głownie

kogo będziemy tłuc w starej wyzimie i jaki rodzaj zbroi dostaniemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mówią jaka to Bestia była trudna a ja ją powaliłem 8-10 ciosami

najdłużej się męczyłem z Przerazą ,bo kiepsko się posługiwałem znakami i z Kościejem ,bo przeczytałem w bestiariuszu ,że wbrew swym rozmiarom jest b.szybka ,więc na początku tłukłem ją szybkim

ale najtrudniejszy nie z racji moich błędów a wogóle był Javed

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłes na odwrót. Jak przeciwnik jest szybki, to trzeba go stylem szybkim, a nie silnym. W bestiariuszu było dobrze napisane.

A bestia jest prościutka o ile rozwiążesz w pelni jej zagadkę. U mnie poszła po dokładnie dwóch ciosach na średnim poziomie trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde pomyłka mialem na myśli styl szybki tym ją tłukłem(zedytowany poprzedni post) a trzeba było silnym

więc w sumie był błąd

a tej zagadki też nie kojarze o co ci chodziło?

fryz z kościejem walczymy

tuż przed walką z Azarem w tych podziemiach

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zagadką chodziło chyba o dowiedzenie się skąd Bestia pochodzi. Nie jestem pewien, bo w Wiedźmina grałem daaaawno temu. Swoją drogą mam nieprzyjemne wspomnienia z walki z nią. Próbowałem chyba z 15 razy bo za każdym razem Abigail "ginęła". Za 16 zorientowałem się, że tylko traci przytomność. Mojej reakcji chyba nie muszę opisywać. Jednak pamiętam, że ktoś opisywał tu coś podobnego więc przynajmniej nie jestem sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mam takowe pytanko czy ktoś z was znalazł Runiczny miecz z Dol Blathanna?Ten miecz nie jest za dobry ale ja bardzo chciałbym go zdobyć tylko z tego powodu żebym znalazł wszystko co się tylko dało(a właśnie tylko tego mi brakuje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...