Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

43 minuty temu, Yoszek napisał:

Co? Oprócz 3 kropek każdy z tych sklepów ma na pc i na xa również.

My bad. Zerknalem tylko na linki, a kazdy z nich byl do wersji na konsole Sony. Jesli jednak jest i na PC, to moze sie skusze. Choc zakup trzech kolekcjonerek (CP2077 i FF7 Remake juz zakupione) w jednym miesiacu jest pod wzgledem finansowym srednio fajne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NWWStation napisał:

Dziwne, to czemu podczas procesu zakupu widze jakąś informację: "Note: One of the products you selected is a pre-order. It will not be charged now. You will be notified by email a few days before being charged."?

Napisali, że nie biorą kasy teraz i że dostaniesz info kiedy. Z czym masz tu problem?

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sentymentu można kupować EK, ale nie zmieni to faktu, że tworzą i wydają [beeep]. Zapychają EK zbędnymi rzeczami. Najważniejszym elementem EK są figurki choć nie wiem dlaczego. Stworzą coś stojącego, coś trzymającego i już? To jest to? 

Hm, Ostatnie EK załóżmy Spider Mam. Co przedstawiała figurka? Samego Spider mana. Max Payne to samo. Elex - nie sposób zapomnieć tego czegoś. Kingdom come.  Heroes. No i wiele innych figurek które stoją i nic poza tym. To ma być coś za czym szaleja kolekcjonerzy? Figurki powinny przedstawiać jakieś sceny, wywoływać emocje. Wiedźmina nie grałem ale figurka nawiązywała do walki z któraś postacią z gry. No, to już coś. Natknąłem się jednak na jakąś figurkę wiedźmina podczas kąpieli przy świecach ha ha to było dobre! Dorzucić nagą kobietę do erotyzmu plus lepsze wykonanie i to jest to! 

Figurki powinny być wyjątkowe i rzadkie. Dzisiaj każda gra prawie tworzy jakaś figurkę. A ja na allegro zamówię chrześniakowi jakiegoś Hulka z ruchomymi rękami i nogami za 40 zl i też się będzie cieszył ;)

Nie wspomnę jak zawyżają ceny te marne figurki i zapychacze w postaci m.in. naklejek i przypinek :D

Najlepsza była czacha Diablo z kamieniem ;) Mogli zrobić jakiegoś Diablo z ogonem ale dobrze że nie zrobili. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą figurką z gry to The last of us. Ładna diorama, spoko cena na start i dobra zawartość. Ek nie powinny mieć wcale figurek, dlaczego? Proste dwa powody większość z nas mieszka w mieszkaniu, a nie w stodole czy hangarze lotniczym by mieli ciągle robić to co robią, a dwa  , duża część z nas by chciała mieć różnie kolekcjonerki , a nie tylko wybiórcze. Bo  upierdliwie zasypują nas wielkimi pudłami z wydmuszkami. Obserwuję rynek i nic się nie zmienia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą figurkę w kolekcjonerce dostaliśmy w Lords of the Fallen., bezapelacyjnie. No chyba, że w kolekcjonerce za 2k była lepsza czy tam w Titanfallu za 1k, nie widziałem ich na żywo więc ciężko mi ocenić, niemniej faktem jest, że bez tych uber drogich figurek całą resztę LOTF zostawia w tyle jeżeli chodzi o jakość wykonania. Co do figurek to też mi sięto nie podoba, że zajmują tyle miejsca, ale co zrobić? Sami się przykładamy do tego trendu głosując portfelem... No przecież nie odmówię kolekcjonerki Cyberpunka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MadMix napisał:

Sami się przykładamy do tego trendu głosując portfelem... No przecież nie odmówię kolekcjonerki Cyberpunka

 

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

większość z nas mieszka w mieszkaniu, a nie w stodole czy hangarze lotniczym

 

Dobre :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nikczemnikzlasu napisał:

 

 

Dobre :)

 

Dobre jest to, że narzeka gość co to i tak każdą, ale absolutnie każdą kolekcjonerkę na którą narzeka KUPUJE XD 

Ja natomiast już dawno dałem sobie spokój z 90% kolekcjonerek. Nie mam nadmiaru gotówki a te coraz droższe. Zawartość i jakość to następna kwestia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, CrixDoomsday napisał:

Dobre jest to, że narzeka gość co to i tak każdą, ale absolutnie każdą kolekcjonerkę na którą narzeka KUPUJE XD 

Nic o tym nie wiem. Kupiłem tylko Days gone w tym roku w premierowej cenie , no i Resident evil 2 remake. Nic poza tym. Wystawiłem za to ponad 20 ek w tym Titanfall 1&2. Odzyskując więcej miejsca niż tracąc. Pozbyłem się niedawno całej serii Destiny. Nie wiem po co takie rzeczy piszesz. Dowartościowujesz się czy jak? :D

Narzekam , bo chciałbym Doom, ale widzę, że to kolejne [beeep] pudło i po co komu ten kask? Mała super wykonana diorama byłaby extra na półce

Nikt nic nie pisał o Zelda limitce i przespałem chyba będę musiał częściej serwis z ek badać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SystemShockPl napisał:

Narzekam , bo chciałbym Doom, ale widzę, że to kolejne [beeep] pudło i po co komu ten kask?

A po to, zeby go miec. Ja juz wiem, gdzie, jak i obok czego bede go eksponowal w moim gabinecie z samego sentymentu dla calej serii DOOM. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SystemShockPl

Wielokrotnie juz tu pisalem, ze nie kupuje kolekcjonerek jak leci, bo tania, bo maly naklad i bedzie sporo warta, bo dobry stosunek ceny do jakosci, bo fajny gadzet, jak niektorzy, a tylko te, ktore jednoczesnie naleza do lubianych przeze mnie serii i maja fajna, moim zdaniem, zawartosc i cene do przyjecia. Ewentualnie takie, w ktore raczej na pewno bede sie zagrywac. 

Co do miejsca, to nie boj zaby. Raz, ze jego brakiem przejmowac sie nie musze, a dwa to ze jak juz wspomnialem kolekcjonerki kupuje tylko w okreslonych sytuacjach. Przez te wszystkie lata uzbieralo mi sie ich niecale 30, gdyby doliczyc te, ktore chcialem miec, ale je przegapilem, to byloby moze o 5 wiecej. W tym tempie zanim osiagne limit miejsca, to beda okolice 2040 roku. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie biznes próbują robić na EK. Na allegro Wiedzmin 3 EK za 1700 zł ktoś sprzedaje.  Nawet fan ma pewne granice, których nie przekroczy finansowo.  Jak już miałoby zejść to za 100% drożej od wartości premierowej.

Przyznać się, który to wystawił? ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, SystemShockPl napisał:

Ja też nie :). Mam na xbox one i pc. Wciąż czekam by się zebrać i zagrać w jakąkolwiek część :D

Oby nie było jak z serią FF - zagrałeś i sprzedajesz :P

Ja podchodziłem do Wiedźmina wszystkich części po 2-3 razy i dałem sobie spokój, nie bawi mnie ten tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od pierwszego Wieska sie odbilem przez jego siermiezne wykonanie (gralem jeszcze przed likwidujacym czeste loading screeny patchem), drugiego przeszedlem i byl dla mnie zwyczajnie ok, czyli dosc przyjemny, ale bez efektu wow, natomiast Dziki Gon... coz, malo gier w ciagu ostatnich 30 lat sprawilo, ze po ich przejsciu bylem autentycznie smutny, iz je ukonczylem i juz niczym mnie nie zaskocza. Wiele naprawde swietnych zadan pobocznych, sporo humoru, bardzo ladna oprawa, wiarygodny swiat, swojskie klimaty, blyskotliwe dialogi i bohater z charakterem. Nieczesto trafia sie tytul, w ktorym tyle elementow skladowych dobrze ze soba wspolgra i w ktorym wyraznie widac, ze tworcy wlozyli naprawde sporo pracy i serca w to, zeby zaskakiwal. Gdyby ktos zapytal mnie o moje top 50 tytulow, to pierwsze dwa Wiedzminy prawdopodobnie nie zalapalyby sie do zestawienia, ale Dziki Gon bez problemu trafilby do pierwszej piatki, ze spora szansa na miejsce w top 3. Jesli mowi tak ktos, kto co prawda ksiazki Sapkowskiego czytal, ale uwaza je za nudne na dluzsza mete, to znaczy, ze Dziki Gon musi byc gra nie tyle idealna, co tylko i az naprawde dobra. 

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem zabawę z dwójką i jest dobra. Na xbox360 wygląda tak sobie, ale nie męczy mnie jak jedynka, którą mam dość po każdym odpaleniu. Jakby wydali remake z nową grafą i zmienionym systemem walki to czemu nie. 

19 godzin temu, NWWStation napisał:

Oby nie było jak z serią FF - zagrałeś i sprzedajesz :P

Uwierz próbowałem prawie w każdą co kupiłem. Kupowałem używki i pozbywałem się. Grałem w FF7, 8, X, X-2, XII, Wszystko co na Psp i Gba, nowe odsłony z ostatnich generacji. Co mi się wydawało grywalne to FF3 na Nds, Crisis core z psp, FF4 z psp no i tez gba. Dla dwóch czy trzech gier nie będę tego gromadził. Zero sentymentu. Gra ma mnie wciągać jak ostatni Days gone dla którego kupiłem kolekcjonerkę. Choć w planach nie było zakupu. Im więcej gier przeżartych tym bardziej się człowiek wybredny robi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś zamieszanie z bonusowym steelbookiem do kolekcjonerek Cyberpunka 2077 - najpierw potwierdzenie a teraz sprostowanie :( serio będą skąpić steela do wydania gry za 750 zł , kiepsko

fajny pomysł mieli na pudełko z figurką z Dying Light 2 od 2:18:00

Cytat

Nagrodą główną w Konkursie jest limitowana figura kolekcjonerska z gry „A Plague Tale: Innocence) o wartości 1000 zł. 

Dwie nagrody pocieszenia – płyty winylowe (LP) z oryginalną ścieżką dźwiękową do gry „A Plague Tale: Innocence” o wartości 10 zł każda.
 

niejaki ZAGRAJNIK.TV we współpracy z dystrybutorem gry A Plague Tale: Innocence organizuje konkurs w którym można wygrać ekskluzywną figurkę, nie dla mnie ale może ktoś skorzysta   https://www.youtube.com/watch?v=4eKH7xnAHxQ

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...