Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

I po wczorajszym giermaszu. Wiedźmin 2 Edycja Empik i Divinity Antologia do kolekcji. Niestety Age of Conan i Frontlines: Fuel of War, które miały być edycjami kolekcjonerskimi, nimi nie były. AoC było ze złotej kolekcji, a F:FoW to premierówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślałem że nie dostane Edycji Empik Wiedźmina ze względu na znikniecie z listy prezentowanych gier na stronie giermaszu 2 dni po zamówieniu, ale jak widzę nie muszę się obawiać o brak. Jak przebiegał odbiór zamówień, czy można było dokupić coś na miejscu @sergeron? Ja odbiór mam jutro.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiór wyglądał tak, że podchodziło się do vana, mówiło się swoje dane i numery zamówień (są w mailach w razie czego). Panowie dawali dokument do podpisu, że się odebrało i to wszystko. Van jest bardzo słabo oznakowany. Ma tylko po jednej dość małej naklejce na jeden bok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że CDA temat gier wrestlingowych całkowicie olewa, napiszę to tutaj. Kolekcjonerka WWE 2K14 będzie zawierała steel box w kształcie sarkofagu z logiem Undertakera (krzyż), zdjęcie z jego autografem, grywalną postać The Undertakera w gimmicku ABA i home video WWE o streaku Deadmana i naklejkę na pada. Dodatkowo jeśli ktoś zamówi preorder, dostanie grywalną postać Ultimate Warriora.

Co sądzicie o tej kolekcjonerce? Dla mnie ciekawsza niż ta sprzed roku, bo tam mieliśmy jedynie autograf SCSA i chyba jakieś home video, a tutaj dodają nam do tego ładny steel box i naklejkę na pada. Co prawda o ile autograf Undertakera jest wart wiele, tak jeśli komuś zależy jedynie na American Badassie to nie opłaca się mu kupować kolekcjonerki, bo będzie tak jak było w SVR 2011 z Bretem Hartem i WWE 12 z The Rockiem, że za jakiś miesiąc/dwa postać będzie w WWE Shop w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda czasem zdarza mi się oglądnąć jakąś walkę w tv i jest to całkiem ciekawa rozrywka, lecz nie jestem jakimś ogromnym fanem wrestlingu i grę (a tym bardziej ek) ominę. No, nie mam też konsol, ale to drugorzędny problem tongue_prosty.gif.

Tutaj wizualizacja (póki co brak większych rozdzielczości). Niecodzienny kształt steelbooka (a może raczej steelboxa? płaska trumna? tongue_prosty.gif) na plus, a jeśli rozmiary będą takie jak ukazane na wizualizacji to już w ogóle świetnie. Autograf Podbieracza (właśnie dlatego nie powinno tłumaczyć się nazw własnych, to już nie brzmi tak epicko, right? trollface.gif) to sporo warta rzecz na widok której ślini się każdy fan wwe, temat wideo imo bardzo ciekawy. Tyle w kwestii mojej opinii.

Btw, edycja Join or Die AC3 ostatnio zaliczyła mocny spadek cenowy - podziela los Nexus Edition ACR. W chwili obecnej kupienie jej za 6 - 7 dyszek to żaden cud.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka WWE 2K14 ma nosić nazwę "Phenom Edition" od przydomka Dead Mana. Nie powiem bo nie jako interesuje mnie wrestling, ale nie miałem jeszcze styczności z żadną grą poświęconą temu sportu. Jednakże ta konkretna kolekcjonerka sprawi, że nastąpi ten pierwszy raz. Dla samej pocztówki z autografem Undertakera jestem skłonny kupić tą kolekcjonerkę. Do tego ten tajemniczy "Steelboox" może wyglądać całkiem interesująco. W zeszłym roku kolekcjonerka poprzedniej części na premierę była wyceniona bodajże na 319 zł, ale dostępna jest do teraz za dużo mniejsze pieniążki, ale sam content był znacznie biedniejszy niż w edycji tegorocznej. Na premierę się raczej nie chapnę, bo nie znajdę funduszy, ściskam kciuki za nie wyprzedanie całego nakładu na premierę tongue_prosty.gif

@edit

Po dogłębniejszym zapoznaniu się z opisem, wydaje mi się, że Tin coffin Box nie będzie steelboxem, tylko pudełkiem zbiórczym, ale obym się mylił. W USA wyceniona została na 99 $, oby tylko nie zastosowano przelicznika 1 $ = 1 Euro, bo 420 zł było by grubą przesadą.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gabriele

Jaki Podbieracz? Undertaker na jezyk polski mozna przetlumaczyc jako grabaz lub ewentualnie osoba pracujaca w zakladzie pogrzebowym. Kolekcjonerka calkiem interesujaca, ale ze ostatnim razem ekscytowalem sie wrestlingiem bedac w podstawowce, a na dodatek to nie sport, a bardziej tanie przedstawienie, to ta EK nie znajdzie sie na mojej liscie rzeczy do kupienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając FB znalazłem takie oto foto:

https://fbcdn-sphoto...106883041_n.jpg

Jeśli te mapy będą wysokiej jakości, to chyba zbiorcze wydanie serii(sagi?) Elder Scrollsów stanie się must havem wszystkich kartografów i osób, które znają Ziemię na pamięć i im mało. biggrin_prosty.gif

I jeszcze trochę informacji <click>

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się smakowicie, oby cena nie rozczarowała. 80 dolców w USA to jednak sporo, czyli taniej, jak za 250 zł u nas nie będzie. Gdyby oprócz samych płyt, kolekcjonerskiego opakowania i map dołożyli jeszcze artbook to brałbym w ciemno. W przeciwnym razie będę prawdopodobnie czekał na obniżki cenowe. Do rychłego zakupu może mnie jedynie zmusić mocno limitowany nakład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo plytek, mapki i... to wlasciwie wszystko. Z jednej strony jak za taka cene to ubogo (w porownaniu do np. zbiorczej, rocznicowej edycji serii Street Fighter). I oczywiscie na polska wersje tez chyba nie ma co liczyc. Z drugiej strony to The Elder Scrolls, seria, z ktora jestem od samego poczatku. Sentyment kaze kupic, a rozsadek przypomina, ze wszystkie te tytuly juz mam, na dodatek w przypadku niektorych nawet wiecej niz jedna sztuke. I co tu robic???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gabriele

to nie sport, a bardziej tanie przedstawienie

Tanim bym go nie nazwał, 300 tysięcy dolarów za same efekty pirotechniczne piechotą nie chodzi trollface.gif .

Cóż, samą grą polecam zainteresować się nawet osobom nie interesującym się wrestlingiem, ponieważ jest to na prawdę ciekawa bijatyka. Sam po części do wrestlingu przekonałem się poprzez grę. No i z pewnością jest to odpoczynek od bardziej wymagającej serii gier UFC.

Ale do rzeczy: według mnie całą kolekcjonerkę utrzymuje właśnie ten autograf. Jeśli steel box nie będzie steel boxem, to 300zł lub więcej jest przesadzoną ceną. Wiadomo, kolekcjonerka zawsze musi być droższa, taka zasada ale jeśli nie ma większej ilości ciekawych dodatków, to cena powinna być obniżona. Co prawda autograf jest pewnie trochę warty ale raczej nie drugie tyle co cena samej gry. Sam musiałbym się mocno zastanowić ale niestety przez wzgląd na datę premiery, priorytetem będzie kupno GTA 5 (2K14 wychodzi miesiąc po Piątce) i dysku do Xpudełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RajderV3

Uzylem przymiotnika 'tanie' nie w odniesieniu do budzetu, ale w stosunku do tego, co soba reprezentuje taki show, do calej efekciarskiej otoczki spektaklu, w ktorym napompowani faceci z przygotowanym dla nich przez kogos innego image udaja wielkich fajterow, ktorzy walcza ze swoimi antagonistami. Dosc czesto nie potrafia nawet dobrze grac swojej roli, przez co wychodzi groteska. Na deser mamy jeszcze ich laski, wszystkie napompowane tu i tam przez chirurga plastycznego. Dla mnie to tandeta, wiec sie tym nie pasjonuje, ale jak juz mowilem wczesniej - kazdy ma swoje gusta.

A wiadomo, ile bedzie egzemplarzy tej kolekcjonerki? Zastanawiam sie, czy autograf bedzie prawdziwy, czy tez nabywcy dostana fotokopie. No bo jakos nie wyobrazam sobie, by Undertaker sobie usiadl i podpisal kilka tysiecy zdjec czy czegokolwiek innego, na czym ma ten jego autograf byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam w swojej kolekcji soundtrack Skyrim podpisany przez Soule'a i wydaje się być całkiem prawdziwy, a nakład nie był raczej niewielki. Co do zbiorczego wydania TES'a... ochota jest, ale skończy się pewnie jak zawsze. Gdyby tylko dorzucili coś jeszcze do środka, najlepiej artbook A4 tak ze 100 stron, brałbym preorder. Pytanie jeszcze jaką cenę przyjmie w Polsce, pewnie ok. 300zł :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu - wiem co miałeś na myśli, stąd ten troll na końcu tongue_prosty.gif. Jak chcesz coś poczytać o wrestlingu to zapraszam do mojego starego już bloga, tam po części wytłumaczyłem prawa rządzące tym biznesem. Co do ilości tych edycji to nie wiem, jednak wydaje mi się, że autografy będą autentyczne. Rok temu do kolekcjonerki WWE '13 swój podpis dał Stone Cold i na video dodanym do gry była scena, w które ten podpisywał sterty tych zdjęć. Poza tym dla kogoś takiego jak Undertaker takie autografy to nic, facet prawie cały rok siedzi w domu i występuje jedynie na Wrestlemanii, więc jak rozłoży sobie to podpisywanie na 2/3 godzinki dziennie przez tydzień to powinno to jakoś pójść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprezentowano oficjalną kolekcjonerkę najnowszego Batmana. Różnice w porównaniu z poprzednim wyciekiem są znaczne.

- 30 cm figurka ( miała być 23 )

- Steelbook 3D

- 80 stronnicowy artbook w standardowym formacie, a nie jak wcześniej prezentowano w formacie książeczki

- Teczka z 8 dokumentami związanymi z czarnymi charakterami

hmjt.jpg

Zawiedziony jestem artbookiem, pierwotny steel też był ładniejszy. Pozytywnym zaskoczeniem jest rozmiar figurki.

Edycja zapowiedziana została na X360/PS3 i została wyceniona na 79,99 funtów. Już się boję co nam Cenega wywinie...

@Edit

USA wzorem Injustice ma dostać osobną edycję, więc może poprzedni wyciek prezentował kolekcjonerkę na rynek amerykański.

@Edit2

"399 zł"..

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie, sama kolekcjonerka bardzo fajna, ale samą grą jestem średnio zainteresowany. Ponoć kolekcjonerka jest bardzo limitowana, ale ile w tym prawdy nie wiadomo. Z drugiej strony kolekcjonerki Injustice też bardzo szybko się rozeszły. Sam zaklepałem za pobraniem, rozmyślić się zawsze można, ale co zaklepane to zaklepane.

@Yaper

Nie wiem co się dzieje z amazonem. Ostatnio w ładnej cenie można było zamówić Watch Dogs w edycji DeDSec, ale też bez darmowej wysyłki, a z kosztami wysyłki wyszło prawie tak jak u nas.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gratuluje Cenedze oraz sklepu Muve pazerności i trzymania z polityką cenową tak dalej, przez nią nie tylko nie zamierzam zakupić kolejnych gier z ich wydań ale również przerzucę się na cyfrowe wydania od konkurencji i z zagranicy. Wyjdzie taniej a różnicy żadnej prócz lepiej wydanych pieniędzy. Naprawdę na nogi trzeba paść by kupić te wydanie za cenę premierową, sprowadzając z zagranicy ma się pewność że 1/3 kwoty to nie marża dal sklepu, lecz koszt wysyłki. Rozumiem że zarobić trzeba, ale to jest w moim przekonaniu zdzierstwo. Znając życie i tak część z was ją zamówi i tym samym zgodzicie się na droższe cenowo gry, nie tylko w wydaniach kolekcjonerskich ale również w zwykłych. To nie nastąpi od razu , ale gry powyżej 200 zł w wykonaniu Cenegi to tylko kwestia czasu, a tak przynajmniej jest o jednego człowieka mniej który daje wam przychów w wysokości do 300zł rocznie. Ja mam dość przepłacania za gry, które powinny kosztować do 100zł w dniu premiery za podstawową wersje. Gdyby wyjaśnili jaka część pieniędzy ze sprzedaży trafia do ich rąk wyglądało to z goła inaczej, lecz oczywiście tajemnica handlowca im nie umożliwia objaśnienie tak wysokich cen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podobała się Edycja Kolekcjonerska Heroes of Might & Magic V

-Bardzo ładne biało-złote pudełko

-Soundtrack z gry

-Bestlariusz świata gry

-Koszulka z rogatym demonem

-Karty z bohaterami gry

I jeszcze kilka innych rzeczy ;)

Mi bardzo podobała się Edycja Kolekcjonerska Heroes of Might & Magic V

-Bardzo ładne biało-złote pudełko

-Soundtrack z gry

-Bestlariusz świata gry

-Koszulka z rogatym demonem

-Karty z bohaterami gry

I jeszcze kilka innych rzeczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Wydanie, które opisałeś to Kolekcja Wszech Czasów wydana po premierze Heroes of Might and Magic V Tribes of the East(lub jak kto woli - Dzikie Hordy), w zasadzie jest to wydanie zbiorcze 'Heroesów', w którym skupiono się na piąteczce. Kolekcjonerka Heroesa V nie jest zbyt bogata, co nie zmienia faktu, że drewniana skrzynka to bardzo przyjemny gadżet, który prezentuje się niesamowicie.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Batman: Arkham Origins CE

Sytuacja zupełnie jak z AC. Poprzednio jęki fanów "poruszyły" serca wydawcy, który wydał kolekcjonerkę także na PC.

So do it again, fanss. Tych, którzy czują się zażenowani nakłaniam do pisania swoich żali m.in na fanpagu'u "Batman Arkham" czy "WB Games". Na zagranicznych serwisach w komentarzach pod news'em dotyczącym kolekcjonerki ponad 50% wypocin to "Why not on PC, Warner Bros plzzz!" Wszystko OK, tylko trzeba zwrócić się bezpośrednio do wydawcy.

Cena u Nas jak zwykle zaporowa. Kiedy skończy się era stereotypów typu "Skoro go stać na kolekcjonerkę to dopłaci i te 30%"?

Nie takiego powrotu z urlopu się spodziewałem. Miało być "Yay, i pre - ordered it"; jest "I want PC edition, take my money, plzz."

;___;

Edytowano przez MajkelAMG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...