Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ja na premierę Borderlands 2 kupuję popcorn. Jak się okaże, że kolekcjonerka B2 była warta jednak swojej ceny i materiały są wysokiej jakości, to masa żalów od różnych userów forum poleci, że teraz żałują, że nie kupili. Co innego jak B2UCE okaże się totalną klapą, wtedy będę musiał popcorn zjeść przy okazji oglądania dobrego filmu. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena z leksza zaporowa

Bardziej zaporowy jest fakt, że musiałbyś mieć X360 z Japonii, żeby w grę zagrać. Monitoruję to co się dzieje z tym wydaniem i biorąc pod uwagę inne specjalne wydania z serii to chyba prędzej zniknie ona z obiegu niż stanieje. Na dobrą sprawę chciałem nakupić tych kolekcjonerek MGS (moja specjalna wishlista na play-asia.com jest warta już 1200 euro i nie ma tam nawet połowy rzeczy, na które mam ochotę), ale wolę w tym roku zmienić motocykl. whitepeopleproblems.jpg

Snake bez głosu Dawida to nie Snake

Dude wat. Mam parę gier z serii z Japonii i z Akio Otsuką jest to praktycznie inna gra. Swoją drogą grając w kolejne części z japońskim dubingiem zauważyłem, że o ile Snake Eatera i Guns of the Patriots znam na pamięć i nieznajomość mowy księżycowej nie jest problemem, to z Sons of Liberty czy Peace Walkerem mam już kłopoty. ;p

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Lubro, nie przekonasz mnie - zdarzyło mi się słyszeć MGS w oryginale i naprawdę - dzięki, cześć. Kwestia gustu, nic nie zrobisz :)

Nie powiem, po cichu sam wyczekuję premiery Borderlands 2. Koniec końców gry zakupionej nie mam (jeszcze drugiego Darksidersa nie odpakowałem - giń, kampanio wrześniowa...), Vault Hunters zdaje się mnie nie zaspokajać, a sam Ultimate Loot niezwykle intryguje. W którą stronę nas zaskoczy? Pozytywnie (i w większości naplujemy sobie w brodę, jak to TTTr już przyuważył :) ), czy może wręcz przeciwnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to prawnie wygląda ale na Twoim miejscu bym się zorientował co i jak i udał się do Urzędu Celnego z roszczeniem o zwrot kasy za zniszczone mienie, mają prawo sprawdzać ale nie niszczyć przecież !

a bardziej w temacie

co powiecie na to

http://allegro.pl/he...2582748321.html

cena iście okazyjna smile_prosty.gif

Nie chcę nic mówić, ale zdaję mi się, że ten zestaw nie jest kompletny. Czemu tak sądzę? Pudełko na płyty ma logo ubisoftu, a w tamtych czasach nie miał on nic wspólnego z marką Heroes. I to jeszcze ktoś dał taką cenę, a ja myślałem że płacąc, za identyczne wydanie 70 zł przepłaciłem...

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was dobre wieści. Otóż planuję wziąć kamerę full HD na raty. Czekam na zaświadczenie o zarobkach. Jak dobrze pójdzie to może koło soboty będę miał już kamerę :D Jeśli tak, to zabiorę się za unboxingi.

Kupiłem dzisiaj w MM figurkę z pewnej gry. Już ktoś ja tutaj prezentował.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

BOX - premiera (w prawym dolnym rogu logo mirage)

płytka - premiera (chyba bo była jeszcze niebieska taka i nie wiem która jest która)

instrukcja - premiera (jak sądzę bo jest też wersja z białą okładką)

mamka/drzewko - premiera

okładka na CD (która Cię zmyliła) - biedronka edyszyn i stąd logo ubisoftu

a sprzedawca jest sklepikarzem i pewnie miał to dołożył z dobrego serca smile_prosty.gif

bleub podpowiesz coś bo czuję że doskonale wiesz jak to było z tymi elementami (a może ktoś wyprzedzi bleuba)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,szukam War in the North kolekcjonerki z Steelbookiem(ps3 najlepiej).Można ją dorwać w wielu miejscach lecz każda wersja nie posiada steelbooka.Na niemieckim amazonie jest,ale żaden z 29 sprzedających nie wysyła do pl.Na amerykańskim ebay-u nie ma,na angielskim są 2 używane gry ze steelbookiem(normalna wersja).Na allegro także pucha.Brak mi już pomysłów.Wie ktoś gdzie jeszcze można by to dostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HoMM III z paru postów wcześniej wyglądają na ewidentnego składaka. Jedynie okładka z pudełka na CD mi nie pasuje, bo pochodzi ona z reedycji kartonowej Ubisoftu - Francuzi przejęli prawa duuużo później od premiery trójki. Zresztą owe ubisoftowe wydanie miało CD box cienki, a ten tutaj jest gruby, co wskazuje, że tylko okładkę sprzedawca podmienił. Co by nie było to ktoś srogo przepłacił. Jestem ultymatywnym maniakiem tej gry, ale nie dałbym tyle za składane wydanie w co najwyżej dobrym stanie. Mój zafoliowany premierowy egzemplarz ma się dobrze :> A płyta CD jest niebieska, nie wiadomo mi nic o innych wydaniach, ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, premiera Borderlands 2 tuż tuż. Czy znajdzie się ktoś na forum, kto zaprezentuje nam oficjalny unboxing Ultimate Loot Chest Edition? Czy może wszyscy wymiękli na widok ceny, a szanowny Wuwu i tak nie będzie tego rozfoliowywał. trollface.gif

No, czekam, czekam :) . Zamówiłem z Muve.pl z opcją dostawy kurierem i już od paru dni myślę o tej "lootowej" skrzyneczce, czy aby jej wielkość będzie dla mnie... satysfakcjonująca :trollface: . Naprawdę jestem podekscytowany, bo - według mnie - to ważna premiera tego roku i tytułu który coś znaczy w branży.

Co do rozfoliowania... hmm... :trollface:

P.S. Chociaż, kto wie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nie przesadzaj Marek. Niby kazdy z pieniedzmi stoi cienko, ale mimo to kasa na gry, czesto w edycjach kolekcjonerskich, jakos sie znajduje. Owszem, zawsze by sie chcialo kupic wiecej, ale dosc istotna jest tu tez kwestia zdroworozsadkowa. Mozna pisac o "oplacalnosci" danej kolekcjonerki biorac pod uwage stosunek jej ceny do zawartosci wydania, ale wazniejsze jest chyba podejscie do danego tytulu kazdego kolekcjonera z osobna i podjecie zdroworozsadkowej decyzji jak bardzo zalezy nam na wydaniu kolekcjonerskim tego czy innego tytulu, za ktory trzeba bedzie zaplacic XXX zl. Dla przykladu - jako wieloletni, chociaz obecnie emerytowany, gracz World of Warcraft kupilem swego czasu kolekcjonerke Wrath of the Lich King. Owszem, artbook mi sie podobal, pet tez, ale majac do wyboru uzupelnienie kolekcji o inne kolekcjonerki WoWa lub wydanie kasy na cos innego zwiazanego z tym tytulem, wolalem zainwestowac w figurke Lich Kinga oraz druga, warlocka z przywolanym voidwalkerem. Maja zwiazek z gra i prezentuja sie na polce o niebo lepiej niz samo pudlo z gra. Ksiazki o Wiesku lubie, ale kolekcjonerke Wiedzmina 2 postanowilem sobie odpuscic, bo az takim fanem Geralta nie jestem zeby rzucac sie na jego gipsowa glowke i z radoscia placic za nia ekstra. Bardzo lubie FPSy, ostatnio regularnie gram w multi CODa i nie powiem, chetnie kupilbym sobie kolekcjonerke MW2, BO czy BO2, a moj portfel zbytnio by na tym nie ucierpial. Nie czuje jednak az tak wielkiej potrzeby ich posiadania by placic calkiem spora mimo wszystko kwote za nie czy to w momencie premiery, czy tez pozniej na serwisach aukcyjnych. Przed zakupem kolekcjonerki zawsze zadaje sobie pytania: Czy jestem fanem serii (ewentualnie czy nowy tytul wydaje sie byc ciekawy)? Czy zawartosc wydania kolekcjonerskiego jest dla mnie wystarczajaco interesujaca? Czy cena kolekcjonerki jest proporcjonalna do jakosci jej wykonania i mojej sympatii dla serii? Tylko jesli na kazde z powyzszych pytan odpowiem sobie twierdzaco, decyduje sie na kupno wydania kolekcjonerskiego i nie zaluje wydawanych pieniedzy. Podejmowanie decyzji o zakupie kolekcjonerki tylko w oparciu o jej "oplacalnosc" (czyli branie pod uwage wylacznie stosunku zawartosci EK do jej ceny) to dla mnie stanowczo za malo, dlatego bez zalu odpuscilem sobie miedzy innymi polskie Dead Island i CoJ: Cartel, a takze DNF czy Arkham Asylum.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu to było tak pół żartem, w nawiązaniu do nagonki która tu była na cenę tej EK smile_prosty.gif

choć tak jak piszesz z wielu tytułów trzeba rezygnować (lub odkładać na potem jak stanieje)

a u mnie dodatkową komplikacją jest to że zbieram stare boxy (nawet bardziej niż EK)

jednak mimo to jak się człowiek postara i odpuści inne kosztowne przyjemności to zazwyczaj da radę (zakładając stałe wpływy czy to z pracy czy kieszonkowego biggrin_prosty.gif )

PS musiałbym naprawdę mieć wywrotkę kasy i nie mieć co z nią robić żeby wydać takie pieniądze akurat za tą EK albo 4500 PLN za EK RE6 biggrin_prosty.gif, oczywiście to tylko moje zdanie :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dodatkowa komplikacja!? Jaka komplikacja? Nie zapominaj, ze jedziemy na tym samym wozku i u mnie big boxy tez stoja wyzej niz same kolekcjonerki. :) Chociaz prawde powiedziawszy, to oprocz pieniedzy, ktore od czasu do czasu przeznaczam na to hobby w celu uzupelnienia kolekcji sporym ograniczeniem jest tez ilosc miejca, jakie to hobby wymaga. Niestety, ale te 150 duzych pudel (czesc z nich wciaz czeka w Polsce na zrobienie im fotek, a do tego dochodzi jeszcze kilka kupionych ostatnio na aukcji, ktore zobaczycie w nastepnym update) troche miejsca zajmuje, a do nich nalezy jeszcze dodac gry w dvd boxach, kolekcjonerki, artbooki, figurki... Mowi sie jednak trudno i plynie sie dalej, wiec w chwili obecnej czekam na kolekcjonerki AC3 i Hitmana, a do konca roku jeszcze pare innych gier w edycjach standardowych z pewnoscia kupie. Obym tylko nie musial sie znowu tlumaczyc mojej drugiej polowce z rozmiarow zakupionej kolekcjonerki, tak jak to bylo po otrzymaniu EK Skyrim w pudle wielkosci malego telewizora... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi kilka rzeczy dla mojego klienta :D

th_P9120136.jpg

Wśród tego jest też coś ciekawego, więc nim wyślę to wam pokażę.

Prince of Persia Press Kit:

Pudełko:

th_P9120137.jpg

Obrazek na płótnie. Warto dodać że jest numerowany:

th_P9120142.jpg

th_P9120138.jpg

Cienki bo cienki - artbook, ledwie kilka stron:

th_P9120140.jpg

th_P9120139.jpg

No i płyta z materiałami prasowymi:

th_P9120141.jpg

Dla mnie przyszła latareczka:

th_P9120145.jpg

I tutaj coś na zgodę z Yaperem. To jest akurat moje, od sprzedającego z naszego forum :D

Będzie zgoda Yaper?

P9120135.jpg

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...