Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Asasasasyn Poniekąd masz racje, ale co kto lubi. W przyszłości takie gadżety szczególnie wśród fanów interesujących się swoją ulubiona serią będą warte więcej niż w stanie za nie zapłacić teraz. Jak patrzy się na rożne akcje z Diablo III EK, Wiedźminem EK i wielu innych rzadkich wydań to zrozumiesz że naprawdę warto obserwować serie gier, choćby po to by móc na tym być może kiedyś zyskać. Nie mówiąc już o satysfakcji ze zbierania,ale do tego trzeba mieć cierpliwość na wyjątkowe okazje, dyscyplinę w wydawaniu pieniędzy i czas na poświęcenie się temu hobby. A najlepiej mieć sprecyzowany gust, wtedy możesz skupić się na swojej ulubionej serii gry lub gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie już trochę spóźniony news, ale na giermaszu można kupić Divinity Antologię za 30 zł i Wiedźmina 2 Edycję Empik za 40 zł. Była jeszcze EK Age of Conan za 5 zł, ale szybko się sprzedała.

http://giermasz.cdp....inity-antologia

http://giermasz.cdp....specjalna-empik

@down

Nie będzie już więcej aktualizacji.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asasasasyn, wchodzisz w temat przeznaczony specjalnie dla kolekcjonerów(czyli ludzi, dla których te "głupie gadżety" mają sporą wartość) tylko po to, aby powiedzieć, że kolekcjonerki są bezsensu? wink_prosty.gif Każdy kolekcjonuje to co lubi - znaczki, kapsle czy puszki coca-coli. Ważne, że dla osoby kolekcjonującej mają sporą wartość, bo kto inny zapłaciłby np. 50zł za jakąś pustą puszkę? Nie zawsze działają tu prawa logiki, ale warto pamiętać "przedmiot jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić". Może właśnie dlatego kupuję właśnie trzecią edycję wiedźmina, chociaż nie mam zamiaru rozpakowywać jej z folii? smile_prosty.gif

Edytowano przez ZymDeQuad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś tego już nie wklejał, ale tutaj wygląd edycji kolekcjonerskiej Battlefield 4.

http://img6.gram.pl/20130717163532.jpg

W skład dostajemy

-trzy pocztówki

-steelbook

-kubek w kształcie granatu

-walizka

-opaska

-3 złote pakiety bojowe

-DLC Chińska Nawałnica.

Edytowano przez Ikzper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Poprzednia strona, ostatni post.

Żeby nie było spamu to dodam następną promocję. Tym razem na Settlers 7 23,99 zł + kw od 10 zł.

@down

Nie mam żadnego wytłumaczenia na swoją głupotę (i zapominalstwo).

http://www.3kropki.pl/p/7/2/0/the_settlers_7_droga_do_krolestwa_edycja_kolekcjonerska.php

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu zakupiłem empikową edycje specjalną po bardzo rozsądnej cenie. Jedyny mankament to czekać aż pojawią się 1 sierpnia od godziny 15.00 w Gdańsku przy Media Markcie. Dodatkowo w końcu można zakupić w miarę ciekawe pozycje za bezcen, oby więcej takich promocji.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steele z zeszłego tygodnia:

DSC02665_zpsef8caf15.jpg

I dzisiejszy unikat:

DSC02666_zps15937337.jpg DSC02668_zps6953d5d8.jpg DSC02670_zps3e3652b7.jpg DSC02671_zps3fcac836.jpg

THX dla orchiiego za znalezienie tańszej oferty.

BTW, dostałeś już swój egzemplarz?

2. BTW - będę zamawiał sporą liczbę całkiem tanich steelbooków ( większość po 60 zł ), wszystko z Future Shopa ( DNF, AC 3, Black Ops 2, FEAR 3, Dishonored, AC Collection, ME Collection, Skyrim, Diablo 3, etc. ). Gdyby ktoś był zainteresowany to niech da znać na PW.

Jedyny haczyk to czas dostawy - ok. 1,5 miecha... Ale cóż, takie uroki wysyłki morskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy kolekcjonerzy, mam do Was pytanie wagi najwyższej, bo chodzi o ochronę kolekcji. ;) No może brzmi to poważnie, ale chyba takie nie jest. :D Mianowicie, wiele edycji gier w których jest steelbook nie oferuje alternatywnego pudełka na płyty. Steelbook, a w środku płyty z grą, jakieś świstki papieru - przywykliśmy już chyba do tego. Jednak mi nie jest na rękę trzymać płyty w steelbookach. Czemu? Często zdarza mi się żonglować grami, momentami mam humory, które pewnie przebiłyby niejedną kobietę pod kątem dobierania butów do sukienki, a kilka steelbooków z mojej kolekcji nie lubi, kiedy wyjmuje się z niego płytę(tutaj sztandarowym przykładem jest Mass Effect 2, w przypadku którego wyciąganie płyty to prawdziwa udręka, o mało nie połamałem swojej płyty ostatnim razem...). Tak więc, w co proponujecie przenieść płyty ze steelbooków? Przyznam, kilka opcji już próbowałem i rozmyślałem nad paroma.

Piórnik na płyty wydaje się być dobry, jest pojemny, więc nie sprawia problemów, jednak nie da się do niego upchnąć instrukcji czy innych świstków papieru, a wolałbym trzymać cały komplet w jednym miejscu.

Drugą opcją, to kupowanie plastikowych pudełek i przekładanie do nich całych zestawów ze steelbooków, ale i tutaj widzę istotny problem. Ciężko jest znaleźć pudełka z odpowiednią wkładką, która pomieści dwie albo trzy płyty, do tego masa pudełek bez okładek sprawi, że w kolekcji zapanuje chaos, a drukowanie okładek na własną rękę jest bardzo kosztowne.

Tak więc, czy macie jakiś pomysł? Sami może jakoś sobie z tym radzicie? A może stawiacie na to, że jakoś się uda kolejny raz wyjąć płytę bez uszkodzenia jej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat instrukcje i inne tego rodzaju papiery raczej zostawiam w środku, a płyty trzymam osobno w pudełku "spindle".

@down

Mass Effect 2 akurat da się zarejestrować na Originie z klucza, który jest w pudełkowej wersji. Nie trzeba go dodatkowo kupować, żeby mieć w wersji Digital.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Wiesz, nie spotkalem sie jeszcze z takim problemem, zwlaszcza teraz, gdy wiekszosc gier wymaga tylko jednokrotnej instalacji z plyty lub tylko wpisania samego cd-keya i od razu jest przypisywana do profilu gracza na Steam, Origin, UPlay i co tam jeszcze jest. Czasem zdarza mi sie nawet kupic na przecenie gre, ktora juz posiadam, ale podczas premiery tej gry platform dystrybucji cyfrowej jeszcze nie istanialy lub nie obslugiwaly danego tytulu. Robie to wlasnie po to, zeby miec dosc latwy dostep do danego tytulu bez potrzeby korzystania z oryginalnych nosnikow czy bawienia sie w uruchamianie na Win7 starszych tytulow. W ten sposob do mojej biblioteczki Steam trafily m.in. Mass Effect 2, cala seria GTA, ARMA, Unreal Final Fantasy VII, UFO: Enemy Unknown i inne. Oczywiscie dla osob z wolnym laczem lub drakonskimi limitami takie rozwiazanie jest srednio sensowne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Znam ten ból. Polecam zakup alternatywnych DVD Boxów lub Blu Ray Boxów - w takowych płyta nie powinna się rysować - steelbook niezarysowany, płyta bardziej bezpieczna - win-win :] @Tesu, problem ten dotyczy zwłaszcza konsolówek, gdzie żonglowanie nośnikami jest nieodzowne, nie pamiętam już, kiedy potrzebowałem płyty do grania w grę na PC, cyfrowa dystrybucja stała się już faktem (co z tego, że kupujesz grę w pudełku, w retailu, jeśli później na 80% podepniesz ją do Steama i funkcjonuje ona jako cyfrówka w pełnym tego słowa znaczeniu?) :trollface:

Najlepszą opcją jest, gdy wydawca w kolekcjonerce daje grę w oryginalnym plastikowym opakowaniu, a do tego extra dołącza rzeczony steel (np. Borderlands 2 UVCE, Dead Island Riptide ZBE). Wtedy problem rozwiązuje się sam, a i my mamy lepsze podłoże do odsprzedania niechcianej gry. Sad story.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kwestii pudełek, którą poruszyłem wcześniej. Jak widzę, to wnioski są podobne do jakich ja wcześniej doszedłem, aczkolwiek pomysł Jachusa wydaje się sensowny, mimo że chciałbym wsio trzymać w jednym komplecie, to jeszcze takie rozwiązanie ujdzie, raczej nie pogubię wszystkiego. ;) Mimo że mój problem tyczy się PC, to jednak mam wolne łącze przez co instalacja z płyty znacząco skraca czas instalacji, tak więc jak dla mnie, płyta to ważna sprawa i zależy mi na jej jak najlepszym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...