Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Tito

Nie ukrywam, że figurka songbirda niesamowicie mi się podoba, ale przy ponad pół metrowej statuetce, chyba taki ptaszek nie ma czego szukać :P O reszcie dodatków się nie wypowiadam, bo każdy widział jakie są.

Odnosząc się jeszcze do kolekcjonerek, a w zasadzie do tej epickiej kolekcjonerki Black Flag. Stało się tak jak mówiłem, figurka, skrzynia, flaga, steelbook. Nie spodziewałem się jednak, że będą to tak epickie dodatki, a te 55 cm robi mega wrażenie, już widzę tą figurę oczyma wyobraźni. Nie jestem zwolennikiem wydawania tak wysokich kwot na pojedyncze edycje, ale chyba tym razem zrobię wyjątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na to wygląda, że sama figurka Kenwaya będzie miała około 25 cm wysokości, a reszta to naturalnie maszt, bądź rufa statku w zależności od rodzaju edycji.

Jeśli o mnie chodzi to jestem zadziwiająco obojętny wobec kolekcjonerek AC4, może dlatego, że sama gra naprawdę słabo mnie interesuje. Koniec końców, za te pół roku być może nabiorę głodu na asasynowanie i zakupię edycję bukaniera, bo dopłata 250 zł nie jest wizją szczęścia i radości.

Dużo większy hype mam na figurkę Songbirda i w najbliższych tygodniach zrobię dużo, aby się w nią zaopatrzyć. Zgodnie z przewidywaniami wygląda ona zacnie, reszta elementów kolekcjonerki Infinite mnie mało interesuje. Pełnoprawny artbook do trzech tygodni zawita w mojej jaskini gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na samego assassyna z edycji Bukaner ( bo bez wątpienia sam assassyn będzie w obu figurkach identyczny ) prędzej byłbym stwierdzenia, że będzie miał wysokość około 30 cm, na ten kawałek masztu i podstawkę zostaje 16 cm co i tak jest dużą wielkością. Po drugie nie widzę lekko sensu roztrząsania jaki element, jaki ma rozmiar. Takim samym tropem można pójść i powiedzieć że połowa wysokości songbirda to skała.. ale po co ?

Chodziło mi o to że Ubi pokazało jak powinien wyglądać content tak drogiej kolekcjonerki. Nie przypominam sobie by w jakiejkolwiek kolekcjonerce znalazł się taki kolos, a do tego kilka dobrze przemyślanych dodatków. Tak więc na tym tle, w stosunku cena/zawartość AC miażdży Bioshocka, a mówi to fan obydwu tych serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka Bioshocka już dawno stałaby na mojej półce, ale ta jej zaporowa cena... ehh... Zgodzę się z Orchim, że Ubisoft naprawdę postarał się z EK. Mogliby dorzucić pełnoprawny artbook, tak samo w edycji Bioshock'a. Mówisz, że kupujesz sobie na Amazonie, czy gdzie tam artbook, lecz moim zdaniem taki artbook MUSI znajdować się w kolekcjonerce. Jakoś nie widzi mi się płacić kolejnej 100 zł do tych 500zł.

Edytowano przez Skoday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wiedział skąd wyrwać jeszcze steelbook do Bioshock Infinite - piszcie śmiało. Przegapiłem ostatnio licytację Songbird Edition na Allegro i boli mnie to bardziej, niż Ultimate Loot Chest. Poszedł skubany za czterysta dwadzieścia coś złotych. Tyle byłbym skłonny dać.

Buccaneer Edition na grymelu - 350 zł za wersję konsolową, 250 za PC. Czekam i wypatruję jednak Black Flag, bo fragment statku przemawia do mnie o wiele bardziej, niż sam maszt. Czy się jednak doczekam - to już inna sprawa.

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, fajnie, tylko ta figurka z edycji Buccaneer zwyczajnie do mnie nie przemawia. Wygląda mocno średnio. Fakt, cena jest dobra, i jeżeli Grymel wyskakuje w tej chwili z 250zł za edycję PC to jestem niezmiernie ciekaw ruchu Empiku w tej kwestii - będę mocno zaskoczony i zarazem wielce rad w przypadku jeszcze niższej ceny przy zamówieniu przedpremierowym na ich stronie.

@Hellspawn

Wydaje mi się że Black Chest, bo zapewne o tą edycję Ci chodzi, jest ekskluzywnie dostępna tylko w Ubishopie.

I nawiązując do tematu - odrobina prywaty. Zachęcam do odsłuchu "do kotleta" najnowszego odcinka Co-Relacji gdzie pogadaliśmy sobie o kolekcjonerkach m.in. SC2 HotS, GoW: Wstąpienie i Ultimate Songbird Edition Bioshocka Infinite.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale edycja Black Chest nie jest tylko do kupienia w sklepie U-play? Jeżeli bredzę, poprawcie mnie smile_prosty.gif

@edit

Tak jak myślałem. Bleub podzielił moje zdanie.

Na gram edycja Bukaniera w pre-orderze za 229.

http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-iv-black-flag-edycja-bukaniera

Edytowano przez Skoday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że w zeszłym roku do pewnego czasu Freedom Edition też było exlusivem dla U-Playa, do momentu aż Empik wynegocjował całkiem fajną ofertę. Przy takiej cenie Bukaniera za Black Chest można było by oczekiwać cen bliższych 500 zł niż 600 w przypadku edycji konsolowych. Poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi: Freedom nie była ex'em U-Playa. To, że Empik miał wyłączność na tą edycje to inna sprawa.

"Anything, Anything. Anything for money"

Podobnie było z Edycją Delux BAD25 Jacksona. Empik coraz częściej ma patronat nad markami, które się sprzedają. To się im po prostu opłaca.

Edytowano przez MajkelAMG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysyp to wysyp, tak jak w przypadku trójki będzie można kupić osobno figurkę bohatera nowego AC z serii Ubi Collectibles. Kolejna fajna poza, i fajnie wykonane małe detale. Szykuje się kolejna mocna figurka z tej serii.

assassincreedivblackfla.jpg

48830510151477338746865.jpg

P.S. Dziś ma zostać zaprezentowana kolekcjonerka Dead Islanda, info z fejsowego fanpejdża.

@Down @2xDown

Dokładnie to ta sama kolekcja co zeszłoroczny Connor the Hunter, John Kozak z Future Soldier itd, czyli bankowo cena w granicach 100-120 zł.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ubi collectibles to możemy spodziewać się cen takich jak za figurki furia Ezio czy Archanioła z Heroes 6 - czyli bardzo wysokiej. Ale trzeba przyznać, że wykonanie piękne, mnóstwo drobnych detali.

EDIT

A jednak, na niemieckim sklepie ubi kosztuje 39,95 euraczy. Jest też więcej zdjęć zamieszczonych, jakby kogoś interesowało.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Czekamy zatem za info. ze strony Techlandu. Jestem naprawdę ciekaw z czym wyskoczą tym razem. Ma być "na bogato", obawiam się więc kolejnej tony badziewia z bazarku - obym się mylił. Ładny steelbook, pudełko zbiorcze i dobrze wykonany gadżet z gry byłyby moim zdaniem w zupełności wystarczające. Samą grę omijam szerokim łukiem gdyż zapowiada nam się zwyczajnie powtórka z rozgrywki. Miło byłoby dostać w końcu sensowną kolekcjonerkę :>.

A figurka Kenwaya zacna, choć kompletnie nie jest to postać którą faktycznie miałbym pragnienie postawienia na półce, w odróżnieniu od takiego Kratosa dajmy na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o to Ek Dead Island Ripide:

Bleub miał rację, kolejna kolekcjonerka wypchana niczym. Jednie co zwróciło moją uwagę to maskotka.

Szkoda że nie mamy jednej rzeczy a konkretnej. Bardziej podoba mi się wersja USA z walizką, choć nie wiadomo czy ona nie jest z papieru biggrin_prosty.gif

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludu...ale chłam smile_prosty.gif Nie mam zamiaru tu odnosić się do kogokolwiek, kto takie rzeczy kupuje, ale tu nie widzę w zasadzie nic. Tu jedna naklejeczka, tam druga, jakiś zdaje się kiepski breloczek, parę plastików i nic więcej. Tylko koszulka to jakiś tam fajny dodatek dla mnie. Ale pewnie się nie znam i być może znów to coś będzie chodzić drogo na rynku wtórnym, mimo tony chińszczyzny.

Wciąż trudno mi znaleźć jakąś interesującą mnie kolekcjonerkę (w kwestii gry, która by na to zasłużyła), która łączyłaby niezłą cenę z fajną zawartością. Może gdyby Blizz spatchował ładnie D3 i wydał podobną kolekcjonerkę dodatku w cenie tej z dodatku SC2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Nie mogli zrobić w tej kolekcjonerce np: jakaś ładna figurka, Steelbook no i ta koszulka by mogła zostać. Z takiej kolekcjonerki zamiast tych chińskich popierdółek by byli wszyscy zadowoleni.

Edytowano przez PawesataX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawy wielu z nas stały się faktem, w kolekcjonerce nowego Dead Island przeważają badziewia z chińskiego bazarku (spodobało mi się to określenie ;)). Sensownie wyglądają vouchery na film do kina i książkę , koszulka (chętnie bym przygarnął szczerze mówiąc), karta ratunkowa czy otwieracz do piwa, te 2 ostatnie elementy będą jednakowoż równie tandetne co reszta "stuffu". Kolekcjonerkę ratuje cena 200zł, aczkolwiek mając na uwadze powtórkę z rozgrywki jeśli chodzi o samą grę - całokształt prezentuje jeszcze nieco niższy poziom aniżeli martwa wyspa z 2011 roku.

PS. Uwzględnienie instrukcji jako jednego z elementów zawartości edycji kolekcjonerskiej facepalm.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...