Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

to wiadomo juz cos z tym przyspieszonym dzwiekien ?

bo to mnie poprostu irytuje i jeszcze jesdno w pewnej walce jak moj ludek wyciaga miecz to sie gra wiessza. jezeli byly odpowiedzi na te pytanka to sory ale niemoge nic wygrzebac poniewaz widze post np: mam pewien problem bla bla bla a potem a ja mam inny problem potem a ja jeszcze inny itd. i niemoge znalezc odpowiedzi no :[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi juz sudeki dziala i to bardzo zadowalajaco narazie jestem na tej metalowej wyspie gdzie mam zdobyc 3 krysztal :D no juz go zdobylem tylko dojsc do zamku mi zostalo :)

mi jak pisalem wczesniej wystepowal taki blad ze gra mi sie zwieszala co jakis czas jedni mowili ze trzeba odswiezanie zmniejszyc do 60 i powoli zwiekszac lecz to mi nic nie dalo , ale rozwiazalem sobie ten problem wylaczajac SHADOWS czyli cienie przy starcie sudeki :D

gram na 1024x786 85hz i gra sie nie zacina chodzi plynnie (fakt swiat nie ma cieni ale i tak wyglada super nie traci wygladu a gra chodzi szybciej i nie mam z nia teraz najmniejszych problemow )

a mam sprezt athlon xp2400+ ,386dddr ,radeon 9500pro 128ddr ,i dzwiek spound storm 6.1 zintegrowany z plyta glowna gigabyta 7nnxp , dzis zainstalowalem nowe stery czyli 5.7 i nadal byl ten babol ze zwiecha ale jak wylaczylem cienie to problem odrazu zniknol :D a gra powiem ze mi sie podoba i jest miodzio choc jak jest duzooo stworow do okola to przy kombosach moza sie pogubic :D ,wiec probojcie ustawiac w opcjach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierka instaluje się prawidłowo <patch się nie instaluje mimo że udaje że to robi;) ale nie nadpisuje anie nie zmienia plików;)> Gierka odpala się normalnie, btak przekłamań graficznych, dźwięk też poprawnie, żadnych zaciach. Jednakże żeby za dobrze nie było to gierka po jakiejś godzince, półtorej grania łapie zwiechę. Ekran monitora ciemnieje, komp nie reaguje, twardziel twardo milczy - tylko reset pomaga, co dziwne po ponownym uruchomieniu systemu nie wyskakuje komunikat o błędzie windowsa co się najczęściej zdarza po resecie <przynajmniej u mnie>. Zdarza się to jeszcze u kogoś?

Nie ma na to reguły, ale nie dzieje się to podczas doładowania lokacji ani podczas walk tylko podczas normalnego podróżowania;).

Żeby uprzedzić pytania - mam podkręconego kompa i grafę ale na nominalnych ustawieniach także występuje ten problem.

Konfiguracja sprzętowa - Athlon XP 2600+@2350 MHz, HIS Radeon 9600 XT Turbo <włączony Overdrive + ręczne OC), Win XP Pro + SP 2, najnowsze stery HIS pod Radeony.

Pzdr.

heh miales ten sam problem co ja ale rozwiazalem go wylaczajac podczas startu sudeki cienie "SHADOWS" i juz mi sie gra nie wieszala nie wiem czemu tak ejst ale ewidentnie sa jakies problemy z radeonami i zrob jak mowie wylacz cienie i sprawdz czy sie wiesza na 80% nie powinien w tym wypadku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, mianowicie:

gdy włączam grę, pokazują się wszystkie reklamy, New Game i leci filmik, gdy jednak przychodzi do grania to mam czarny ekran, ale wszystko słysze i słyszę nawet to jak się ruszam (biegam, atakuję). Możecie pomóc rozwiązać mi ten problem? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam ten sam problem co hina i Dead Eye te same błędy.

Wyskakiwał mi brak biblioteki dbghelp.dll ale sobie z tym poradziłem sciągając ją z netu ale teraz wyskakuje brak innej biblioteki d3dg.dll.

Pomóżcie bo chcę wreszcie zagrać!!!!

Mój sprzent to:

AMD DuronXP 1000Mhz

radeon 9550 128/128

dzwięk Sound Blaster AudioPCI 128

system win 98SE

448 MB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam następujący problem

gra sięwłącza wszystko wydaje sie wpozo ale przeciez nie moze być pięknie

biore new game czekam i po chwili widze pulpit !! i tak za kazdym razem nawet zmiana konfiguracji nie pomaga

mój sprzęt

AMD ATHLON 2.4GHZ XP

RADEON 9600 PRO 128MB

512MB RAM

poradzcie cos prosze ;] bo przydalo by sie zagrać wreszcie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

udało mi się rozwiązać problem gdzie gra zaczynala mocno żabkować podczas bitew (ale to rozwiązanie jest dla posiadaczy Sound Blaster Live! w komputerze). Należy ściągnąć i zainstalować sterowniki z tej strony http://download.kxproject.lugosoft.com/dow...rv3537-full.exe lub wejść na strone główną - http://kxproject.lugosoft.com/ . Sprawdzone - mi pomogło. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde tak trudno komus z redakcji napisac kilka slow ?

Prosilem o informacje czy gra byla testowana pod win98.

Z tego co widze nie ma tutaj szczesliwego uzytkownika win 98 [czyli takiego ktoremu gra by dzialala]

Jezeli gra nie chodzi pod 98 to napiszcie o tym, jesli chodzi to tez napiszcie, podajcie swoje konfigi [dla 98] moze dojdziemy gdzie tkwi blad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się pojawiają dziwne paski w 3d. W innych grach 3d również. MOja komp to radeon 9600pro ram 256 AMD atchlon Xp 1.7. Pomożcie!!!!

mósisz miec walniętą grafike albo jakiegos poządnego wirusa. ja mam radeona 9600pro i mialem komunikaty ze mi zresetowalo rdzen jak wlanczalem gry zrobilem formata wszystkih partycji i mam spokuj ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze miałem problem z biblioteką dbghelp.dll ale jej sciagniecie z neta pomogło.... niestety dalej są dwa problemy(jak sądze są ze sobą powiazane):

1.gdy odpalam launcher pisze mi ze wykonał nieprawidłową operację

2.gdy odpalam plik sudeki.exe wyskakuje mi okienko z napisem w lewym gornym rogu Sudeki po czym znika i gra sie przestaje ładować...ponadto w katallogu głownym gry pojaiwaja sie pliki(za kazdym razem jak wejde w sudeki.exe)o nazwach SUDEKI.****.mdmp (te **** jest zmienne)

mam win ME,athlona 1700,geforce fx 5200,128mb ram...mam zainstalowany dx9 oraz najnowsze sterowniki do grafiki z CDA tydzien temu miałem format

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w sumie jeet bardzo dobry pomysł ja terz prosze redakcje o pare słuw na temat sudeki dla win xp z 2servicepackiem jeśli nie sprawi to problemu ;]

Nie jestem co prawda kims z redakcji ale moge Ci powiedziec ze Sudeki nie ma zadnego problemu z 2 packiem do xp'ka(przynajmniej u mnie) a nawet wiecej bo bez niego gra nie bardzo chciala mi dzialac...jesli masz jakies bledy to watpie w to iz jest to wina samego windowsa...raczej ktoregos z podzespolow lub samych sterownikow...mam nadzieje ze choc troche pomoglem;]...c'ya

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wtrace sie w rozmowe z moim problemem ;)

Instaluje gre Sudeki.

Na starcie zmieniam ustawienia w/g siebie.

Start gry. Wszystkie loga itd. przechodza bezproblemowo.

Jednak kiedy skonczy sie ostatnie logo ( Nvidia ) robi sie czarny ekran....i nic. Trzeba zrestartowac kompa zeby powrocic.

Probowalem na domyslnych ustawieniach....to samo :(

Oto moj sprzet:

:arrow: GeForce 2x 6600GT Gigabyte GV-3D1

:arrow: płyta Gigabyte K8NXP-SLI

:arrow: AMD Athlon 64 3200+ BOX (Socket 939) Venice

:arrow: DDR 2x 512MB Dual PC-400 TwinMos CL 2.5

:arrow: zasilacz Be-quiet Blackline P5-420W ATX 2.1

:arrow: 2x Samsung SpinPoint 120 GB SP1203N (7200) ATA/133

:arrow: NEC DVD+/-RW ND-3540A bulk black

:arrow: Sony DRU 700 A Double Layer

Sterowniki najnowsze.

DirectX rowniez.

Komp jest czysty i wszystko jest tak jak powino.

Nie wiem czemu to nie chce dzialac :(

A tak mi zalezy na tej grze :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wtrace sie w rozmowe z moim problemem ;)

Instaluje gre Sudeki.

Na starcie zmieniam ustawienia w/g siebie.

Start gry. Wszystkie loga itd. przechodza bezproblemowo.

Jednak kiedy skonczy sie ostatnie logo ( Nvidia ) robi sie czarny ekran....i nic. Trzeba zrestartowac kompa zeby powrocic.

Probowalem na domyslnych ustawieniach....to samo :(

Oto moj sprzet:

:arrow: GeForce 2x 6600GT Gigabyte GV-3D1

:arrow: płyta Gigabyte K8NXP-SLI

:arrow: AMD Athlon 64 3200+ BOX (Socket 939) Venice

:arrow: DDR 2x 512MB Dual PC-400 TwinMos CL 2.5

:arrow: zasilacz Be-quiet Blackline P5-420W ATX 2.1

:arrow: 2x Samsung SpinPoint 120 GB SP1203N (7200) ATA/133

:arrow: NEC DVD+/-RW ND-3540A bulk black

:arrow: Sony DRU 700 A Double Layer

Sterowniki najnowsze.

DirectX rowniez.

Komp jest czysty i wszystko jest tak jak powino.

Nie wiem czemu to nie chce dzialac :(

A tak mi zalezy na tej grze :(

Na oficjalnym forum jest wiele postow tego typu tzn. ze po intrze gra sie wicha ale tak naprawde nie ma podanego rozwiazania:(...postaraj sie zainstalowac patcha, wylaczyc aa(jesli jeszcze tego nie robiles) i ktos rowniez napisal ze pomogly mu sterowniki omega drivers do pobrania stad:

http://www.omegadrivers.net/

...moze to Ci pomoze...pozdrowka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Po każdy NewGame wywalało mnie do pulpitu. Al epomogły nowe stery do karty graficznej (ATI podono ma ztym kłopot więc ściągać! Ewentualnie tak jak ja instalować Catalysta z płytki od CDA) oraz do karty dźwiękowej. U mnie było tak: Płyta główna A7N8X na nForcie. Idę do menagera urządzeń i patrzę jaką mam zaintalowaną kartę muzyki..patrzę i widzę : "NVIDIA nFORCE AUDIO CODEC blahblahblah". Wcisnełem to w www.wszystko.tk , chodzi o google jakby ktoś nie załapał... Ściagam sterowniki do urządzenia audio, instaluję, restartuję... I Sudeki działa!

I kij z tym patchem! I tak się nie instaluje dobrze więc po co sobie zaśmiecać katalog z grą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde tak trudno komus z redakcji napisac kilka slow ?

Prosilem o informacje czy gra byla testowana pod win98.

Z tego co widze nie ma tutaj szczesliwego uzytkownika win 98 [czyli takiego ktoremu gra by dzialala]

Jezeli gra nie chodzi pod 98 to napiszcie o tym, jesli chodzi to tez napiszcie, podajcie swoje konfigi [dla 98] moze dojdziemy gdzie tkwi blad.

Nie jestem z redakcji ale mam zainstalowane dwa systemy na domowym kompie, wrócę z roboty <gdzie teraz jestem;P> i sprawdzę jak jest z tym Win 98.

No i nowa niespodzianka jest;) Wyłączę te szadoły, gra i tak jest niezła, choć co prawda zwiechy znikły. Powód zaczęły się zwiechy podczas robienia save w savepointach;) Z gierki można wyjść <Ctrl+Alt+Del> i zamknąć ją z managera zadań. Dzieje się to zawsze po dłuższym czasie grania <ok 45 - 60 minut> i jest cholernie wkurzające <zwłaszcza po ciężkim boju jakimś>. Szczęście w nieszczęściu - po ponownym przejściu tego samego fragmentu gry od poprzedniego savepointa - jak mówiłem gra mi się podoba ale bez przesadyzmu... Zwłaszcza że sytuacja zaczyna się nasilać. Zainstalowałem tego patcha <19/145 a jakżeby inaczej;P> ale i przed tym sytuacja występowała. Za pierwszym razem zdarzyło się to na savepoincie w porcie na zamku <po powrocie z Ailish z New Brightwater>. Teraz jestem w krainie cieni i jak mówiłem problem zaczyna się nasilać. Jeszcze u kogoś to występuje??? Może ktoś sobie z tym poradził???

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z tą grą. Po intrze totalna zwiecha czarny ekran i nic. Byłem na oficjalnym forum, nawet był tam post opisujący mój problem, ale nie było odpowiedzi.(Jedyne czego się dowiedziałem, to to, że gra nie lubi chyba RAIDa, którego oczywiście obsługuje moja płyta. Śmieszne, naprawdę bardzo śmieszne.)

Mój konfig:

P4 2.26 GHZ

płyta MSI MAX 2 RAID

1GB Ram 266 MHZ

Karta ATI Radeon 9800 PRO

karta muzyczna creative audigy

Win XP Home SP 2

nowe stery do wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z tą grą. Po intrze totalna zwiecha czarny ekran i nic. Byłem na oficjalnym forum, nawet był tam post opisujący mój problem, ale nie było odpowiedzi.(Jedyne czego się dowiedziałem, to to, że gra nie lubi chyba RAIDa, którego oczywiście obsługuje moja płyta. Śmieszne, naprawdę bardzo śmieszne.)

Mój konfig:

P4 2.26 GHZ

płyta MSI MAX 2 RAID

1GB Ram 266 MHZ

Karta ATI Radeon 9800 PRO

karta muzyczna creative audigy

Win XP Home SP 2

nowe stery do wszystkiego.

A co z odświeżaniem ekranu? Ustawiłeś wpierw na 60Hz, a później stopniowo zwiększałeś, aż to granic możliwości Twojego monitora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, mianowicie:

gdy włączam grę, pokazują się wszystkie reklamy, New Game i leci filmik, gdy jednak przychodzi do grania to mam czarny ekran, ale wszystko słysze i słyszę nawet to jak się ruszam (biegam, atakuję). Możecie pomóc rozwiązać mi ten problem? :(

moze zainstaluj najnowsze stery do grafy , ja mialem podobny problem z N4S Underground gdzie mailem caly czarny ekran tylko widzialem czerwone swiatla z tylu mojego auta :D ale zainstalowalem nowe stery i bylo good

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich, jak podajecie swoje konfigi to podajcie też koniecznie jakie macie wersje sterowników, systemu, service packi i Direct X.

Mój konfig:

AMD Athlon 2600+

płyta MSI KT4AV Stery VIA HyperionPro V500A

512GB Ram 333 MHZ

Karta GeForce Fx 5700 Stery 77.76 nvidii

karta muzyczna creative audigy 2 Stery EAX4 1_84_50 creativa

Win XP Pro SP 2 DirectX 9.0c

1024x768x85 AAx2

U mnie działa bezproblemowo :D

Jedynnie musiałem wyłączyć cienie bo się przycinała.

W Xp-eku musicie też mieć zainstalowanego SP2 i DirectX 9.0c a nie tylko 9.0. Wyłączajcie odrazu cienie, bo powodują zaciachy( i kto wie co jeszcze). Wyłączcie też AA bo to też może wam mieszać. Pozatym jak macie Antywirusa to zaznaczcie w nim żeby nie skanował katalogu z grą to mniej będzie się przycinać.

Widomość dla Patricko - winna może być twoja karta bo masz dwa rdzenie na niej, nvidia dopiero uczy się pisać stery pod takie cudo, a producenci gier tym bardziej, ale spróbuj stery 77.77 wyszły jedenastego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>>Hawk Próbowałem już różnych rozdzielczości i trybów odświżania i nic. Uruchomiłem gre nawet w 640x480 w okienku. A poza tym mój monitor obsługuje odświeżanie 120 Hz dla rozdzielczości 1024x768 więc to nie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...