Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

Ou, widzę, że temat o jednej z moich ulubionych gier prężnie się tutaj rozwija ;P.

Patch polonizujący myślę, że jest zbędny. Gra jest na tyle prosta (tak to ujmijmy, choć bardziej pasowałoby tu słówko liniowa, ale wypieram się go z wiadomych raczej względów :P), że osoby z angielskim nawet na lekko zaniżonym poziomie powinny sobie spokojnie radzić ;). Zresztą, we wszystkim można znaleźć pozytywny akcent - poćwiczycie sobie przez to język ;P. Bo jak wiadomo, w dzisiejszych czasach ciężko bez znajomości jakiegoś obcego ;).

A tak dopowiadając, to ja problemów z gierką żadnych nie miałem :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej w sklepach wysyłkowych, bo pewnie na półkach już nie uświadczysz. Mógłbyś też poszukać archiwalnych CDA w jakichś empikach, czy innych sklepach. Ale polecam jednak wysyłkę - Sirius, Komputronik itp. Ale dobrze radzę - weź płatne przy odbiorze, nie dawaj kasy przelewem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac po temacie, mam problem z gra Sudeki z 09/2005 CDA (Dobrze mowie? Jak nie to nie bic), wersja DVD. Gdy zdobede ta babke, ta w 2 miescie, potem jak wychodze z miasta na te takie "kraby" na tej plazy, to komp dostaje zaciachy i sie odcina po jakis 2 minutach, przez sekunde dziala i znowu. Konfiguracja Cel. 1,7 GhZ, 512RAMu, GeForce 6200. Stery z 2005 r. Probowalem tez na karcie GeForce 5200 (Specjalnie porzyczylem od kolegi karte graficzna ;) ) . Wie ktos moze oco chodzi?

Dobra, juz zrobilem, ktos na 3 stronie powiedzial o podmianie plikow z sound i dziala... ale w tym samym miejscu rozwalam juz te kraby i te krzaki ktore znikaja jak wszystkie zabije potwory, to nie znikaja. No, ale czemu skoro wszystkie zabilem?

Sorry za post pod postem, ale nie moglem uzyc Edit, bo klikam sie nie chcialo wczytac probowalem we 3 przegladarkach (i explore, mozilla i opera)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei gra zacina się kiedy wracam z księżniczką do zamku. Wyskakuje mi ekran

"Loading...Please Wait"

King's Road

I tyle. Choćby nie wiem ile czekał nic to nei daje.

Mam Phenomena 9500, GF 9600 512, 4 giga ramu i XP-eka z Service packiem 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony pochwale sie ze gre prawie ukończyłem na kompie z ok 2004. xD 256 ram 5200 fx a chodziła płynnie na najnizszych ;) Jesli macie jakies problemy wgrajcie oba patche/łatki które były w cd-a. Jeden jest chyba od grafiki drugi (i o wiele przydatniejszy) od dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u kogoś był już taki problem(przeczytałem 3 pierwsze i 4 ostatnie strony). Otóż gdy daję "New Game" wszystko idzie dobrze. Później tutorial i spokojnie go przechodzę. Jednak gdy daję Esc by z niego wyjść zaczyna się ta cutscena mija może kilka kwestii dialogowych, gra się wiesza i wywala do Windowsa. Raz wywaliło mnie nawet jak leciało logo Nvidii. Mój komp: GeForce 7900GS, Core 2 Duo 3600+, 2GB Ram-u, Windows XP + SP3. Co dziwne na tym kompie(z tą różnicą, że wtedy miałem 1GB Ram-u) niecałe 2 lata temu śmigało jak miło. Próbowałem zainstalować patcha ale nic nie dał - może dlatego, że na 145 plików jakieś 126 było pominięte. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem z płynnością.. kompa mam następującego: amd sempron 2.01 ghz, 960MB RAM, GeForce 6100 256MB(zintegrowana) a gra sie tnie.. nie no to jakaś paranoja.. pomocy!! co mam zrobić, przeglądam posty wczesniejsze, ale i tak nie wiem co robić

chcę pograć w tą gierę a przez to wszystko nie moge..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś możliwosc pobrania gry Sudeki ze strony cdaction?miałem płyte ale to już sporo czasu mineło i płyta uległa uszkodzeniu przez co nie mozna zainstalowac gry,szukałem w internecie ale jakos nigdzie nie mogłem znaleśc pełnej wersji tej gry to pobrania a gra świetna i bym sobie chętnie w nią zagrał no ale cóż....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...