Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

powiem krutko wszystkie sterowniki nówki spżent lepszy nisz gra wymaga zmarnowałem 3 dni na użeraniu sie z tym polecam www.komputerswiat.pl ze sterownikami mam dość kupiłem nawet sound blastera live specialnie żeby mi tylko ta gra poszła bo pomyślałem żę może dzwienk mam za slaby ale to niepomogło mam winde xp sp2 a problem polega na tym że jak sie gra puszcza pokazuje sie cudowny napis sudeki i pulpit wita :twisted: big proźba podawajcie swoje konfiguracje nietylko spżentowe ale tesz programów i jakie kodeki do filmów poinstalowaliście bo sudeki hyba kodeki wykożystują takie mam wrażenie pżynajmniej muj numer gg 1070300 jak ktoś rozwionże problem nieh da znać bo ja stopuje puki co bo inaczej klawiatury rozwale a mam 2 :P + 2 myhy :D bo szybko zużywam i mam w zapasie. jagby mnie kto szukał to gram w cscz cs:s cs1.6 hl2 hl1 w3ft wolfet głównie ostatnio w cscz i w3ft bye

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problem:

Na początku zaczeło się tak jak u innych,czyli zaciachy na plaży,mysłałem,że instalacja nowych sterów(catalyst 5.7) do radeona coś da,ale po instalce górny lewy róg ekranu zaczął mi migać(tak jakby był zasysany do środka ekranu)dodatkowo mryga również w miejscu dialogów(tak jakby literki przeskakiwały)

Patch nie chce się instalować(pokazuje 0/145)

Moja konfiguracja(wiem,że nie za nowa,ale przynajmniej minimalna :) )

Amd athlon1700xp+

Radeon 9000pro 64 mb

768 mb ram

Win Xp

Ac'97

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona 2500+, GeForce FX 5200,SoundBlaster Live!, Ram 512 MB, DirectX 9.0c, najnowsze sterowniki do karty grafiki (v. 77.72) , system Windows 98 SE z zamontowanym Service Packiem, brakujący DLL został zamontowany, path ściągnięty ze strony Sudeki ani z płytki nie daje się uruchomić,

wykorzystałem wszystkie rady przeczytane na tym forum i za cholerę gra się dalej nie uruchamia. Nie wiem dalej gdzie tkwi błąd?

Wg mnie oryginalna gra nie powinna sprawiać aż tylu kłopotów. Jest to jeden totalny BUG i dlatego na jednych komputerach gra chodzi a na drugich nie.

Twierdzenie, że jest wszystko w porządku bo gra na niektórych kompach chodzi jest nieuprawnione.

Mam nadzieję, że tak poczytne i szanowane pismo nie zostawi swoich czytelników na lodzie bo szlachectwo zobowiązuje.

PS

Jeden z userów nadmienił, że na pudełkowej wersji opisano zalecany system jako XP i 2000, więc dobrze by było aby ktoś z redakcji odpowiedział zainteresowanym czy to prawda bo w piśmie pisze, iż ma chodzić także z 98 i Me?

Więc jak to jest???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga świetna gra od CD-Action (nie, że inne były złe:P)(Ta druga to F2:P). Nie no, na mangowe klimaty w stylu FF od zawsze czekałem:) Wreszcie coś takiego jest i wciągnęło na maxa:) Jak dla mnie - 8+, może 9... Tylko totemów mało mam, a już w Alkorii jestem:) Pytanie: czy po końcu gry będzie faktyczny koniec czy będzie można sobie pobiegać?:)

no niestety koniec :/ przynajmniej ja tak mialem poprostu napisy koncowe i wychodzisz do menu no ja bralem cotinue ale bylo tylko od ostatneigo sava wiec szukaj totemow ja uzbieralem wsyzstkie wilka ,orla i kota prosz 1 smoka , szkoda bo chcialbym sobie polazic po swiecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jestem za pomyslem aby stwozyc 2 tematy do gry SUDEKI

- SUDEKI-świat

-SUDEKI-problemy !!

w tym pierwszym pisaloby sie w samej grze problemach z misjami i wsystkim co dotyczy swiata sudeki

a w tym drugim jak sama nazwa wskazuje problemy z odpaleniem i dzialaniem sudeki bo z tego co tu widac to neizby bajzel jest 60% to podobne posty z tymi samymi problemami ktore niezle zasmiecaja forum i ogolem bajzel sie robi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krutko wszystkie sterowniki nówki spżent lepszy nisz gra wymaga zmarnowałem 3 dni na użeraniu sie z tym polecam www.komputerswiat.pl ze sterownikami mam dość kupiłem nawet sound blastera live specialnie żeby mi tylko ta gra poszła bo pomyślałem żę może dzwienk mam za slaby ale to niepomogło mam winde xp sp2 a problem polega na tym że jak sie gra puszcza pokazuje sie cudowny napis sudeki i pulpit wita :twisted: big proźba podawajcie swoje konfiguracje nietylko spżentowe ale tesz programów i jakie kodeki do filmów poinstalowaliście bo sudeki hyba kodeki wykożystują takie mam wrażenie pżynajmniej muj numer gg 1070300 jak ktoś rozwionże problem nieh da znać bo ja stopuje puki co bo inaczej klawiatury rozwale a mam 2 :P + 2 myhy :D bo szybko zużywam i mam w zapasie. jagby mnie kto szukał to gram w cscz cs:s cs1.6 hl2 hl1 w3ft wolfet głównie ostatnio w cscz i w3ft bye

ja np. mam winxp ale bez zadnego service packa ,z kodecow uzywam tylko te co automatycznie sciagal program Allplayer 2.1 i jak narazie wszystkie filmy dzialaja mi bardzo dobrze , sterowniki grafy mam 5.7 catalystow bo mam radeona 9500pro 128ddr, dzwiek mam zzintegrowany nvidia sound storm 6.1 ,programow nie mam co pisac bo jest ich duzo wiec za duzo musialbym sie z tym uzerac

a ty wez podaj jaki masz sprzet i na jakich ustawieniach uruchamiasz gre wiesz to gdzie wybierasz rozdzielczosc itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha to ja potrafie go wykonać ale potrzebuje dwuch rzeczy wersje bez patcha i z pathem:

w katalogu o nazwie 1(bez patchem)

a w katalogu o nazwie 2 (z patchem)

Jak komuś działa patch to niech da znać to wykonam skrypt generujący update.(2 pliki do generacji i 2 pliki do wynikowego update).

Do update będzie potreba dużo miejsca na HDD ale na pewno zadziała).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem może nie tyle co z grafiką, ale z prędkoscią z jaką gra działa. Ustawiłem sobie rozdzielczość na 800x600, bez AA z cieniami. Na otwartych przestrzeniach gra często haczy , co przy walkach jest bardzo denerwujące.W sklepach jednak i małych przestrzenaich zamkniętych jest wszystko OK. Mam CDA z DVD i mój sprzęt to:

Celeron 1,7 Ghz

512 MB RAM

karta Radeon 9550 128MB

Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem może nie tyle co z grafiką, ale z prędkoscią z jaką gra działa. Ustawiłem sobie rozdzielczość na 800x600, bez AA z cieniami. Na otwartych przestrzeniach gra często haczy , co przy walkach jest bardzo denerwujące.W sklepach jednak i małych przestrzenaich zamkniętych jest wszystko OK. Mam CDA z DVD i mój sprzęt to:

Celeron 1,7 Ghz

512 MB RAM

karta Radeon 9550 128MB

Proszę o pomoc!

A wylacz cienie !!! bo one glownie obciazaja kompa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem generator update(według wcześniejszego opisu postępować).

link: sudeki generator update (nie generuje update dla filmów bo chyba tam wzsystko było ok.)

Niech go ktoś odpali co spełniawarunki i przyśle mi na e@mail liste plików w folderu data(bąć w kat. data i wpisz dir /s >> 1.txt(ten plik ja chce))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz Bossa który jest podłączony do jakiegoś prądu i musze sie kryć za jakimiś osłonami, walcze Talem w zamku Ankanian(dobrze napisałem?). Czy po pokonaniu potwora jest juz koniec gry?

NIE !! jeszcze nie , a pokonac go(behemotha) mozez tylko zdejmujac mu oslony tzn. musisz walnac po obu stonah te niebieskie jakby kule jak to zrobisz to pole zostanie wylaczone i podlaz i ciachaj jak najwiecej ciosow po chwili tarcze mu wroca (a zapewne odrazu zrobi ten potezny cios wiec biegnij za oslony) i musisz wykonywac czynnosc od nowa

ja osobiscie z tym potworem nie mialem najwiekszych problemow ,prosty burak :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdę chyba na ciemnioka ...

Co należy zrobic w Dragon Chamber za Hall of Warriors w Temple Mo? Jest to na początku gry, ale nie wiem co zrobic. Byłbym ogromnie wdzieczny gdyby ktoś mógłby mi pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich z Windows 98

Tu jest wypowiedź człowieka z "Climaxa", czyli bezpośrednio od twórców gry.

http://www.sudekipcgame.co.uk/forums/threa...ory=4&id=54

"There are a number of features missing in Windows 95/98/Me, which made it unpractical to support those operating systems.

If you dont like Windows XP, you could try Windows 2000. I still use that at home, and never have any problems with any games I have."

Dla mnie to wyjaśnia sprawę.

Może ktoś z CDA raczyłby się wypowiedzieć.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,jakoś sobie z pierwszym problemem poradziłem,teraz pozostaje kwestia dźwięku.Czy odkrył ktoś jak usprawnić grę,by działała z dźwiękiem(bo bez niego trochę grać szkoda :D )Mam

Ten ac'97 VT8235 i zainstalowany sterownik vinyl audio 6.00a,czy jest jakiś inny(np. starszy),który pracuje dobrze z sudeki?Ew.co jeszcze mogę pokombinować(zmniejszyłem jakość dźwięku na low,Patcha też instalowałem,ale oczywiście tylko 19/145 zadziałało)Konfiguracje już podawałem.Czekam na JAKIKOLWIEK help :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich z Windows 98

Tu jest wypowiedź człowieka z "Climaxa", czyli bezpośrednio od twórców gry.

http://www.sudekipcgame.co.uk/forums/threa...ory=4&id=54

"There are a number of features missing in Windows 95/98/Me, which made it unpractical to support those operating systems.

If you dont like Windows XP, you could try Windows 2000. I still use that at home, and never have any problems with any games I have."

Dla mnie to wyjaśnia sprawę.

Może ktoś z CDA raczyłby się wypowiedzieć.

pozdrawiam

Ja nie znam angielskiego, więc o co chodzi, że twórcy nie wspomagają 98, czy w ogóle ta gra nie pójdzie na 98?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już jest po prostu chamstwo i kpina. Wracam z księżniczką do zamku i gdy wkraczam na plażę to nawet przy niższych rozdzielczościach haczy tak, że się nie da grać. Mam sterowniki ATI Catalyst 5.7 , Celerona 1,7 Ghz, 512 MB RAM i Radeona 9550 128 MB. Błagam pomocy! Co ja mam zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...