Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

Walezy=>

UWAGA ROZWIĄZANIE JEDNEJ Z ZAGADEK, JAK CHCESZ ROZWIĄZAĆ SAM, NIE CZYTAJ

Jesteś tam gdzie były te dżwignie 1,2,3,4? W środku są skrzynie, w jednej z nich jest klucz, który otwiera dźwi wcześniej, jeśli nie otworzyłeś dżwi to na biórku przed tymi dźwigniami są 2 szyfry w systemie 0,1 a gdzieś w pokoju tablica, która liczba to dźwignia do góry, a która w dół. Aha, dżwignia 1, to pierwsza liczba w kodzie, druga to druga, itp.

Faramierz=>Prawdopodobnie masz kartę ATI, zainstaluj najnowsze stery, które są na płytce z CDA w najnowszym numerze.

PS:

Wie kto może jak ten patch winzipem rozpakować?

Big prośba to redakcjii, jak w redackjii patch się rozpakował to wrzućcie do lodówki, albo na Cover spakowany zippem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mentlik na środku takie palenisko? No to się odwrócić i idź do pokoju co tam jest. Powinny być tam 3 kryształy. Kliaksz na jeden, i idziesz do paleniska. Wrzucach go i potem inny kolor i tkaie kombinaje aby otworzyły się obie kraty. Jesli to nie to o co ci chodziło to bardziej sprecyzuj :]

Ściągnałem z neta pacza, ale to był ten sam co wtedy i nic nie pomogło :/ Ktoś wspominał, że jest jakiś starszy pacz. Prosziłbym o linka, gdyż nigdzie się na owy nie natknąłem.

Co to za różnica jak spakowany jest? Pacz i tak nie działa, a poza tym ciężko ci rara ściągnąć? -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do luczek'a:

Mam te same sterowniki ale nie pomogło (tzn. przy tej walce z krabami).

Czy ty po instalce strów dałeś "Continue game" czy "new game"

(bo z tego co widzę to ustawienia opcjii zapisują się save'ach{ale głupie}

wię może jak dam new game to będzie śmigać?).

Co do spakowania patha to kolega pewnie miał na myśli:

- poprawna instalacja patha tzn. (145/145)

- zanajezienie tych plików w katalogu z grą.

-spakowanie ich

-umieszczenie ich na stronce CDA.

A teraz muszę was zmartwić: sam katalog "sounds" ma 990mb.

Jedyną nadzieję widzę w poprawnie instalującym się path'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gierka instaluje się prawidłowo <patch się nie instaluje mimo że udaje że to robi;) ale nie nadpisuje anie nie zmienia plików;)> Gierka odpala się normalnie, btak przekłamań graficznych, dźwięk też poprawnie, żadnych zaciach. Jednakże żeby za dobrze nie było to gierka po jakiejś godzince, półtorej grania łapie zwiechę. Ekran monitora ciemnieje, komp nie reaguje, twardziel twardo milczy - tylko reset pomaga, co dziwne po ponownym uruchomieniu systemu nie wyskakuje komunikat o błędzie windowsa co się najczęściej zdarza po resecie <przynajmniej u mnie>. Zdarza się to jeszcze u kogoś?

Nie ma na to reguły, ale nie dzieje się to podczas doładowania lokacji ani podczas walk tylko podczas normalnego podróżowania;).

Żeby uprzedzić pytania - mam podkręconego kompa i grafę ale na nominalnych ustawieniach także występuje ten problem.

Konfiguracja sprzętowa - Athlon XP 2600+@2350 MHz, HIS Radeon 9600 XT Turbo <włączony Overdrive + ręczne OC), Win XP Pro + SP 2, najnowsze stery HIS pod Radeony.

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakoś uzasadnisz swoje zdanie? Popieprzona bo co? Bo nie chodzi u Ciebie na komputerze? Bo nie wiesz, jak w nią grać? Bo ma mangową grafikę? Bo wzoruje się na japońskich RPG-ach? Wybacz, ale Twoja wypowiedź jest funta kłaków nie warta. Jeśli masz problemy z uruchomieniem, to jest to Twój problem (u mnie chodzi jak złoto i gram już kilka ładnych godzin), a jeśli chciałeś wyrazić swoją opinię na temat samej gry, jej fabuły, mechaniki rozgrywki i innych aspektów audio-wizualno-growych to zapraszam do działu komentarzy. To, co napisałeś, to statsiarstwo w czystej postaci i jak tak dalej będziesz robił, to dostaniesz ostrzeżenie.

Z całym szacunkiem ale nie co gość sobie o grze mysli to jest jego i tylko jego sprawa . A jak sam widzisz nie tylko on nie morze gry uruchomic jest nas tysiace.Mi osobiście gra sie podoba ale k.u.r.w.a.nie chce działać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale nie co gość sobie o grze mysli to jest jego i tylko jego sprawa . A jak sam widzisz nie tylko on nie morze gry uruchomic jest nas tysiace.Mi osobiście gra sie podoba ale k.u.r.w.a.nie chce działać

Z całym szacunkiem, ale rejestrując się na forum, zaakceptował regulamin, w którym jest mowa o unikaniu postów jednozdaniowych, NIC nie wnoszacych do dyskusji i o UZASADNIANIU własnego zdania. twierdzisz, że co ja sobie myślę, to jest moja sprawa.. OK. Więc: JESTEŚ PEDAŁEM! I co? nie zażyczysz sobie, żebym uzasadnił, dlaczego tak myślę? To w końcu moja sprawa, że tak uważam.

Jest WAS tysiące? A gdzie? Skoro wypowiadasz się w imieniu TYSIĘCY, to pokaż mi listę z podpisami uprawniającą Cię do tego.

I na koniec - zabluzgaj raz jeszcze, omijając skrypt cenzurujący, to dostaniesz na dzień dobry ostrzeżenie.

P.S. "MOŻE" pisze się przez "ż" a nie "rz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW88 napisał:
Mam identyczny problem i mam ten sam czipset na płycie głównej' date=' napisz co robiłeś w pierwszej kolejności - instalowałeś servis paka 2 czy stery do karty muzycznej? I podaj link do tej stronki ze sterami do karty muzycznej[/quote']

Tutaj masz linka do sterownikow ktore ja instalowalem a jesli chodzi o kolejnosc to najpierw stery nvidia a pozniej service pack 2

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=971

Muszę zrezygnować ze sterów bo na łączu modemowym nie ściągnę 33mbJ ale być może to będzie service pack 2 gdzieś mam go na CD-ku.

Napisz mi jeszcze czy jak pobrałeś i zainstalowałeś z sieci te stery do karty muzycznej to była jakaś poprawa?? Czy dopiero jak zainstalowałeś service packa 2 – trochę boję się instalować bo jak go miałem to komp zwalniał płyte główną mam Asusa A7N8X-X – taką jak proponowali w samym CDA więc MUSI DZIAŁAĆ!! odp

Witam ponownie;]...u mne w zasadzie bylo tak ze zainstalowalem sterowniki nvidia ale nie pomogly one za duzo wiec dorzucilem service packa 2 i dopiero po tym zabiegu gra normlnie ruszyla dalej...a co do sterow nvidii to wg mnie sa one o 100 razy lepsze od tych dawanych przez realteka wiec tak czy siak zostaje przy nich:)...zostaje Ci wiec instalacja packa 2 i wtedy zobaczysz na czym stoisz...c'ya

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek, komu gra działa, znaczy odpala się, korzysta z win98se? Bo mi nawet sie nie uruchamia :( Widziałem że kilka osób miało podobne problemy. Sudekilauncher.exe wykonuje nieprawidlowa operacje itp :) A przecież w pisemku jest jak byk napisane, że gra chodzi pod w98. Więc jak to w końcu jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem przez etap z motylkami powodującymi problemy z dźwiękiem i dalej jest już w porządku. Można włączyć z powrotem dźwięki otoczenia. Co do trudności gry: Elco jest naprawdę dobrą postacią. Rozwijałem u niego głównie skill power i jak na razie jednym strzałem odbiera potworom 500 energii (zaznaczam że promień z silniejszego pistoletu przechodzi przez kilku wrogów, więc wystarczy się dobrze ustawić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem przez etap z motylkami powodującymi problemy z dźwiękiem i dalej jest już w porządku. Można włączyć z powrotem dźwięki otoczenia. Co do trudności gry: Elco jest naprawdę dobrą postacią. Rozwijałem u niego głównie skill power i jak na razie jednym strzałem odbiera potworom 500 energii (zaznaczam że promień z silniejszego pistoletu przechodzi przez kilku wrogów, więc wystarczy się dobrze ustawić).

Przepraszam ale coś mi tu śmierdzi. Jak zmieniam w opcjach ustawienia to mówi że są one zapisywane w save'ach więc tylko nowa gra może zmienić ustawienia wię jak to możliwe żeby wyjączyć a potem włączyć dźwięk??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Omega210a

I ja mam problem z tą grą kiedy klikam na play pojawia się logo gry i dźwięk się zawiesza a potem gra wychodzi do pulpitu wydaje mi się że to wina mojej karty dźwiękowej (zintegrowana na płycie ECS Elitegroup K7S5A z Chipsetem SiS 735).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja konfiguracja to win xp g4fx 1333 atlon 512 ram muzyka zintegrowana via ac 97 patche sie nieinstaluje wogule- niedziała mi kupiłem wersie dvd

gra sie niepuszcza wogule tylko menu ustawień potem odpalam i wyskakuje napis sudeki coś słysze i wywala mnie na pulpit wszystkie sterowniki poza nutom mam najnowszom direct 9c grafa najnowsza a nuta z tego roku ma sterowniki ale niewiem czy najnowsze muj numer gg to 1070300

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...

A syndrom wiewiórek przesladuje mnie i (Flash Gordona) nadal.

Do tego pojawil sie nowy problem:

Gra wiesza mi sie po ok. 5 min walki (chodzi o te zaraz za zamkiem na kings road) a ZAWSZE robi to na farmie za king's road, kiedy cos sie teleportuje (nie widzialem jeszcze co :]).

HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mr Who.

To prawda, opcje zapisują się w sejwach, ale co stoi na przeszkodzie żeby zmienić je w trakcie gry i znów zasejwować z nowymi ustawieniami. Jak juz napisałem problem pojawiał się jak na razie tylko przy tym rodzaju "potworów", postacie na wyższych poziomach już ich nie napotykają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wcisnieciu PLAY dostaję:

"Nie znaleziono punktu wejscia procedury MiniDumpWriteDump w bibliotece dbghelp.dll"

i oczywiscie gra nieodpala.

mam win2000, radka 9550

Mam ten sam problem.

Też win2000, tylko mam Geforce fx 5200

wystarczy wpisac w google dbghelp.dll, sciagnac ten z pierwszego wyniku, rozpakowac do folderu gry i wszystko dzialaa! xD

@Eagle > potiony to przyjaciele - nie truja xD ... kilka razy uderz i uciekaj badz bron sie (domyslnie spacja) przy duzej gromadzie uzywaj skili strefowych kiedy sa blisko ciebie (sp przeciez mozna odnowic potem samemu a zycie przywrocic mozna tylko przy kilkuosobowym teamie :))

nie jest to skomplikowana taktyka ale ja uzywajac jej w wiekszasci gier tego typu nie gine wcale lub ewentualnie przy bossach. pamietaj jednak by miec pod reka itemy 'odswiezajace'

@Diabol > DirectX 9.0c

A ten plik jest darmowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...