Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

qurcze:(, ktoś kto przeszedł Sudeki powiedzcie w jakiej kolejności musze wcisnąć takie 4 kółeczka świecące na podłodze. są oznaczone "A,F,G#,D,E"=(nieweim co zrobić:(

Edit.1

Pochodziłem po tym i przesunęło się coś...jakaś kulka złota sie gdzieś obniżyła, ale dalej niewiem co robić:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurcze:(, ktoś kto przeszedł Sudeki powiedzcie w jakiej kolejności musze wcisnąć takie 4 kółeczka świecące na podłodze. są oznaczone "A,F,G#,D,E"=(nieweim co zrobić:(

Edit.1

Pochodziłem po tym i przesunęło się coś...jakaś kulka złota sie gdzieś obniżyła, ale dalej niewiem co robić:(

Noo pójść po tą kulkę i zabrać ją. A potem musisz ją zanieść do tej komnaty, gdzie faceci zostali zaczarowani i dać tą kulkę koło posągu na górze. A po do tych kółeczek to musisz je w odpowiedniej kolejności po prostu naciskac, czyli A,F,G#,D,E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra naprawdę wciąga. Szczerze mówiąc w Sudeki grało mi się dużo przyjemniej niż w tak chwalonego Sacred. Zdaje się, że ci co go chwalili nie grali w niego zbyt długo. Sacred jest potwornie zabugowany (wasser :x ) i strasznie przynudza pod koniec (wg. mnie Diablo II jest znaaaacznie lepsze). Za to Sudeki nie pozwoliło mi się od siebie oderwać, aż do ukończenia gry. Walki z bossami to prawdziwy majstersztyk (Behemot), a fabuła jest bardzo interesująca. Najlepiej grało mi się Elco. Gość jest po prostu niezniszczalny jeśli to gracz steruje jego poczynaniami. Szkoda, że gra jest trochę za krótka, no i te problemy z dźwiękiem. W trzech słowach: więcej takich gier! Teraz muszę sobie poczekać na dodatek do Half'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eagl

dzięki:)

@Gloomy

"więcej takich gier!" Słyszałeś o grze Fable:The Lost Chapter? Ja przeczytałem kilka recenzji i jest mymiotna:D, palisz wioski, jest cykl starzenia się, możesz kupić karczme i sprzedawać piwko, hajtnąć się i narobić dzieci, albo wybrac drogę wojownika, maga....zaczynasz gre jako 12letni chłopczyk a kończysz jako 60-letni facet, jeżeli będziesz dużo wojował pojawią ci sie blizny na twarzy, w zależności czy będziesz pomagał czy niszczył twoja postać sie zmieni, np jak będziesz zły, wyrosną ci rogi:D, a jak dobry pojawi ci sie aureolka i będą cie wszyscy kochać:D, qurcze to ma wyjść na pieca (kiedyś=/ ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie simsy RPG :D. Nie lubię Simsów, ale w coś takiego pograłbym z chęcią. Ale w zapowiedziach gry najczęściej jawią się jako przełomowe i odkrywcze, a później niewiele z tego zostaje. Chociaż zawsze istnieją wyjątki. Moja postać w wieku sześćdziesięciu lat, znając moje zacięcie do gier, przypominałaby z postury minotaura :) . Dziadek z dwumetrowym mieczem, poznaczony bliznami mistrz sztuki walki, to by było coś. Zdaje się, że ma to być konwersja z Xboxa, więc spokojnie powinno u mnie pójść. Poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sudeki jak włączyłem to pierwsze wrażenie że mam Febla, Fable może być dobre to zależy jak pójdzie ta konwersja z Xboxa (tak po zatym trwa to już doś długo jak na gre stworzoną na sprzęt microsoftu), ale najbardzie czekam na 2 gierki Wiedzmin i Obivilion to jest marstejsztyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wiele osób, które zaczęły Morrowinda, ale skończyłem go tylko ja (wraz z dodatkami). Dziwne. Gierka była świetna. Co do Obliviona mam nadzieje, że 6600GT dźwignie silnik Unreal 3.0, bo następnego upgrade'a nie zrobię wcześniej niż za dwa lata :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja gre przeszedlem :D :D a szkoda :(:( bo gra super i wciaga jak nic :D:D ciekawa fabula , [beeep]isty system walki no i wciaga :D , ja tak z koncem gry sie opoznialem bo zbieralem totemy i udalo mi sie uzbierac wszysztkie totemy wilka,orla i kota no niestety do szczescia braklo mi 1 posaga smoka , szkoda bo chcialem zobaczyc ostateczna bron elca :( ale coz gra troche krotka ale mam nadzieje ze bedzie wiecej takich gier to narazie i powodzenai w grze tym ktorzy sa jeszcze w swiecie SUDEKI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam problem... utknełem w grze :(

A więc zabiłem wilka - potem popłynełem łodką do miasta (nie pamietam nazwy ale to kolorowe co ule są i latarnia:) )

Dalej ruszyłem jakoś fabułe i chodze teraz dwiema laskami. I nie wiem gdzie mAm nimi dojsc przeteleportowalem sie do krainy cieni i co dalej?

Help!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja gre przeszedlem :D :D a szkoda :(:( bo gra super i wciaga jak nic :D:D ciekawa fabula , [beeep]isty system walki no i wciaga :D , ja tak z koncem gry sie opoznialem bo zbieralem totemy i udalo mi sie uzbierac wszysztkie totemy wilka,orla i kota no niestety do szczescia braklo mi 1 posaga smoka , szkoda bo chcialem zobaczyc ostateczna bron elca :( ale coz gra troche krotka ale mam nadzieje ze bedzie wiecej takich gier to narazie i powodzenai w grze tym ktorzy sa jeszcze w swiecie SUDEKI

Całkowicie się z tobą zgadzam, jak sudeki mogło dostać tylko 7+ ??!! Ja bym dał co najmniej o jeden stopień wyżej. AJ na razie jestem w tym królestwie cieni, no i bardzo się męcze, ale myślę że dam sobie radę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wlasnie CD-Action 5CD. W pewnym miejscu gra Sudeki zacina mi się i nie można dalej grać. Spróbowałem więc zainstalować patcha. I się nie zainstalował ( było 17/145 ok czy coś takiego). I nic nie pomogło. Co mam zrobić? Jak mam zaradzić zacinaniu się mojej gry :?: Ratunku :!: :!: :D

Parametry mojego sprzętu: Athlon2,5XP+,512RAM,GeForce FX 5900XT

Windows XP Professional SP1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest wcześniej. A co mi tam: stery do audio i sevice pack 2 powinny rozwiązać sprawę. Ja po prostu wyłączałem dźwięki otoczenia na czas niektórych walk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym powiedzieć, że gra jest super (w szczególności grafa) i chciałbym ją skończyć, ale....

....no właśnie gra idzie super wszystko ustawione na maxa, ani jednej zacinki, aż do czasu kiedy wracam z księzniczką z powrotem i dochodzi do pierwszej walki z tymi robalami z piasku.....i koniec.....gra zaczyna szaleć tz. strasznie sie zacina i szarpie, nie ma mowy o jakimkolwiek ruchu, nie mam pojęcia od czego to może być.....Pomaga tylko twardy restart. Moze to od sprzetu, ale na innym robi się to samo. Próbowałem wszystkiego, zmniejszałem częstotliwość, rozdzielczość, ustawiałem directa i nic, dalej to samo....

W kompie mam: GeForce 6600 256 mb Celerona 1.7, 512MB DDR ram, Windows XP.Proszę o pomoc bo bardzo chciałbym skończyć tą gre......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga świetna gra od CD-Action (nie, że inne były złe:P)(Ta druga to F2:P). Nie no, na mangowe klimaty w stylu FF od zawsze czekałem:) Wreszcie coś takiego jest i wciągnęło na maxa:) Jak dla mnie - 8+, może 9... Tylko totemów mało mam, a już w Alkorii jestem:) Pytanie: czy po końcu gry będzie faktyczny koniec czy będzie można sobie pobiegać?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mglisty

Możesz sobie pobiegać, ale po pokoju :) . Niestety koniec = credits'y i do widzenia, ale giera i tak jest świetna.

Rozwiązania problemów z ATi i części innych zostały opisane już wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel Ziemas :P znalazl proste rozwiazanie problemow z dzwiekiem:

"Rozwiązanie kłopotów dźwiękowych: dla tych którzy mają kłopoty z walkami (gwałtowny spadek wydajności) wgrać sterowniki Realtek Hi Definision i (ważne) wywalić z autostartu program Soundman.exe. Wystarczy włączyć za pomocą uruchom msconfig.exe i wyłączyć w uruchamianie. Dla tych co mają problem z "wiewiórkami" wgrać albo sterowniki Realteka (obojętnie jakie) albo wersję odpowiadającą do hardware-u."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rozwiązanie kłopotów dźwiękowych: dla tych którzy mają kłopoty z walkami (gwałtowny spadek wydajności) wgrać sterowniki Realtek Hi Definision i (ważne) wywalić z autostartu program Soundman.exe. Wystarczy włączyć za pomocą uruchom msconfig.exe i wyłączyć w uruchamianie. Dla tych co mają problem z "wiewiórkami" wgrać albo sterowniki Realteka (obojętnie jakie) albo wersję odpowiadającą do hardware-u."

A macie może linka do tych sterowników?? Na stronie Realtek'a nie mogę ich znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...