Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

Na początku chciałbym powiedzieć, że gra jest super (w szczególności grafa) i chciałbym ją skończyć, ale....

....no właśnie gra idzie super wszystko ustawione na maxa, ani jednej zacinki, aż do czasu kiedy wracam z księzniczką z powrotem i dochodzi do pierwszej walki z tymi robalami z piasku.....i koniec.....gra zaczyna szaleć tz. strasznie sie zacina i szarpie, nie ma mowy o jakimkolwiek ruchu, nie mam pojęcia od czego to może być.....Moze to od sprzetu, ale na innym robi się to samo. Próbowałem wszystkiego, zmniejszałem częstotliwość, rozdzielczość, ustawiałem directa i nic, dalej to samo....

W kompie mam: Radeona 9600PRO 128/128, Athlona 1.7XP+, 512MB ram, Windows XP.Proszę o pomoc bo bardzo chciałbym skończyć tą gre......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przyspieszonego dzwieku to naprawia to patch po dodatniu to linii komend -relax_audio_cap, ale... Patch nie patchuje wersji z CDA, bo wartosci CRC sa inne niz dla wersji oryginalnej.

CDA powinniscie zdobyc patcha dla waszej wersji. Albo zrobic "hardcore" i zamiescic wszystkie pliki gry (spatchowane z wersji oryginalnej, jesli macie taka) na serwerze do sciagniecia, ale to bedzie pare giga.

Chetnie bym sobie pogral, ale nie bede gral w karaoke. :///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: niech ktoś z redakcji zabierze głos na temat tego czy pracujecie nad działającym pathem czy nie.

Już teraz mówię że odpowiedzi "tak, pracujemy nad tym" lub "a pocałujcie się w rzyć" są tak samo mile widziane, po prostu to wasza milczenie jest nie do zniesienia.

Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Sudeki! Tylko w co ja będę teraz grał? Po lekturze CDA wydaje mi się, że mogą dać we wrześniu Dungeon Siege, ale tak długo nie będę czekał. Do poprawki jeszcze daleko, więc chyba przeczytam zaległe książki Pratchetta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pacha trza dać właściwości na folderze z zainstalowanym sudeki i odznaczyć "tylko do odczytu" i dać ok potem zainstalować patcha, ale jeszcze nie próbowałem czy wszystko z dzwiękiem ok

Już myślałem że problem z głowy, ale "tylko do odczytu" nie chce się odznaczyć. Jest takie szarawe jak przy czymś czego nie można odznaczyć. gdzi klikam na nie to się odznacza, klikam OK i pyta mnie czy zastosować tylko do tego czy do wszystkich forderów. Co bym nie dał to przy następnym p.klik->Właściwości "tylko do odczytu dalej jest zaznaczone"

Help.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faramierz

Ukończyłeś jakieś 2/3 gry. Nie bardzo mi się chce łazić bez celu po świecie. Mógłbym w zasadzie spróbować znaleźć wszystkie totemy. Po za tym został mi jeszcze super-robot do pokonania w technomieście. Swoją drogą porozmawiajcie o tej walce postacią kobiecą. Ja się szczerze uśmiałem :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam supełnie odmienny problem. gre zainstałowałem wszystko gra jest ok. ja potrzebuje pomocy przy queście. gdy wracam z księżniczką Ailish trzeba przejść trening "obsługi" :-P księżniczki. rozwaliłem wszystkie dzbany jak mi kazano. zaliczone. zostało drugie polecenie. jakby je nie przetłumaczyć znaczy ono zmień broń za pomocą scrola. zmieniam i nic. stoje i kwiczę. co trzeba zrobić żeby to przejść?? please o szybką odpowiedź. albo na forum albo na gg 9133970

Tez tak mialem poprostu pokrec rolka myszki w droga strone :] tzn najpierw w gore a potem w dol powinno zadzialac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolorowe galoty" (swietny nick) tlumaczysz to trafnie i poprawnie, ale zeby zaliczyc ten drugi punkt musisz zmienic bron nie raz nie dwa a tyle razy ile mozna zeby zaliczylo zadanie. Jak masz przy myszce dwa scrolle uzywaj ich obu raz, osobno, nazmiane i jak jeszcze tylko chcesz w gory i w dol. I po jakims czasie zabawy zaliczysz 2 pkt zadania.

A ja mam problem natury technicznej: gram sobie bez problemu, az tu nagle wyskakuja mi potworki i gra mi tak zaczyna zacinac ze sie nie da grac. Czy ktos wie, jak nalezy skonfigurowac te wszystkie ustawienia zeby bylo dobrze?? Moj sprzet ATHLON XP 2600+, 512 RAM, RADEON 9200 128 MB/BIT.

Mam ten sam problem no i maja go pewnie wszyscy posiadacze kart ati ktore poprostu nieradza sobie jedyne rozwiazanie to czekac na nowe sterowniki albo sprobowa tej wersji alternatywnej http://www.omegadrivers.net/ati/win2k_xp.php podobno czasem pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkryłem coś ciekawego a mianowicie gdzie jest prawdopodobnie problem jak wywala z gry na starcie, problem tkwi w zapisywaniu jak sie odpali gre w okienku i sie pojawia komunikat i jak dojdzie sie do zapisywania to jak sie plik zapisze to wtedy wywala na pałnym ekranie niepyta tylko z miejsca zapisuje plik i po zapisie wywala na pulpit i do tego dzoszłem :/ czyli błond w grze morze cza coś w windzie popżestawiać?

folderowi moves zmieniłem nazwe i stwożyłem pusty i przynajmniej widze

że coś sie ładuje po starcie gry ale dalej pulpit osobiście wuważam że cza ściongnonć jakiegoś kodeka co opsługuje rozszeżenie .bik plików filmowyh w grze to powinno pomuc może tesz z grom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie posty! Gra zwalnia podczas walki ze względu na dźwięk(u mnie jest to układ realtek). Można go na czas problematycznych walk wyłączyć w opcjach. Karty ATi również powodują problemy, ale raczej nie tego rodzaju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo miałem problem z dźwiękiem, a konkretnie to z jego przyspieszeniem. Zainstalowałem najnowsze stery do karty dźwiękowej (zintegrowana) i wszystko jest OK. Pozatym gra śmiiiiga mimo na full detalach mimo, że mam słaby sprzęcik(Celeron 2G, FX5700, 512MB Ram, Gigabyte Ga-8SR533). A gierka jest naprawde miodna, wielkie THX dla redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Omega210a

Zainstalowałem kodek otwierający filmy bik nic nie pomogło ale dowiedziałem się jednego gra zawiesza się podczas otwierania Publisher.bik przy pomocy kodeka plik odtwarza się normalnie więc nie jest uszkodzony. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zainstalowałem service packa 2 i działa, ważne TRZEBA MIEĆ SERVICE PACKA2 inaczej będzie się wieszać, po za tym trzeba też mieć nowe drivery do karty graficznej (główna strona Nvidi) i karty dzwiękowej (gdzieś na tym poście był gościu który dawał stronke z nowymi) i tyle wszystko będzie działać miodzio i jeszcze raz powtarzam SERVICE PACK 2 i oby grało się miło bo jak narazie jest [beeep]ioza gra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez jestem przed ostateczna walka , ale nie chce jeszcze konczyc bo mam zamiar znalezc wszystkie totemy :D no bo totemy wilka juz wszystkie 4 dawno temu znalazlem i powiem ze mieczyk bardzo fajny , ale zostaly mi jeszcze 2 totemy smoka ,2 kota i 1 orla :/ wiec sobie jeszcze troche pochodze i poszukam no i ukoncze zalegle questy poboczne :D

a tego super robota z techlandu to juz dawno temu pokonalem jak bylem w tym miasteczku :D ogolnie trudny nie jest jak sie uzywa odpowiednich ciosow to jakos idzie walka fakt dlugo bo twardy gosc z duza liczba HP i nawet SSP duzo nie da :) ,moimi ulubionymi combosami jest kombinacja lewy-prawy-lewy (cios silny a jak sie ma good miecz i duzo powera to zadaje duzeee obrazenia) , oraz prawy-prawy-lewy i pozniej z 4-5x lewy tak fajnie mieczem zagarnia goscia od dolu kilka razy :D tylko to dziala na tych wrogow mniejszego kalibru czyli wielkosci swojej lub nizszej np. na takiego duzegoo miska z tarczami to nie zadziala bo za ciezkie dupsko ma :D ,no czasami przydaje sie kombinacia 3x lewy ale zwlaszcza w dobijaniu wroga ,ale powiem ze gra jest spoko i mi sie bardzo podoba choc z jej ukonczeniem poczekam troche bo nie chce gry konczyc w 2 dni tylko jeszcze sie nacieszyc wiec porobie sobie questy poboczne i poszukam totemow :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkryłem coś ciekawego a mianowicie gdzie jest prawdopodobnie problem jak wywala z gry na starcie, problem tkwi w zapisywaniu jak sie odpali gre w okienku i sie pojawia komunikat i jak dojdzie sie do zapisywania to jak sie plik zapisze to wtedy wywala na pałnym ekranie niepyta tylko z miejsca zapisuje plik i po zapisie wywala na pulpit i do tego dzoszłem :/ czyli błond w grze morze cza coś w windzie popżestawiać?

folderowi moves zmieniłem nazwe i stwożyłem pusty i przynajmniej widze

że coś sie ładuje po starcie gry ale dalej pulpit osobiście wuważam że cza ściongnonć jakiegoś kodeka co opsługuje rozszeżenie .bik plików filmowyh w grze to powinno pomuc może tesz z grom

Mam DOKŁADNIE ten sam problem...w czym tkwi rzecz ? :D

ssjshogo jeśli uda ci sie odpalić gre to powiedz jak to i może ja skożystam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...