Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus

Sudeki

Polecane posty

>>>>>Hawk Próbowałem już różnych rozdzielczości i trybów odświżania i nic. Uruchomiłem gre nawet w 640x480 w okienku. A poza tym mój monitor obsługuje odświeżanie 120 Hz dla rozdzielczości 1024x768 więc to nie to.

Spróbuj tak: START>>>Programy>>>Akcesoria>>>Narzędzia systemowe>>>Przywracanie systemu.

Czasami pomaga :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZarK

Doszedłem do królestwa Cieni [jestem prze as ] Przy walce koło fontanny zabijam wszystkich i nie wiem co robić dalej . Niech ktoś napisze o co tam chodzi . Z g óry dziękuję.

Jeśli chodzi ci o miejsce po walce z bossem to dalej jest mała brama i ściana po której należy się wspiąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dostaniem się do tego technolandu,w qestlogu pisze pisze żebym weszedł na statek powietrzny w Gdzieś w Ilumina Couytard problem w tym, że statek powietrzny znalazłem tylko w Brawewather,ale niewiem jak się dostać na jego pokład, chyba że gdzieś indzie znajduje się właściwy statek który przeoczyłem,będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Miałem problem z Sudeki w Win98. Taki sam jak wszyscy przedpiszcy.

Rozwiązałem go w sposób, który raczej wam się nie spodoba. Zainstalowałem windows XP.

Na jednym z zagranicznych forów znalazłem wypowiedź, że win98 nie występuje w wymaganiach systemowych na wersji pudełkowej. Była tam też wypowiedź kogos z Climaxa, że Win98 nie ma pewnych "możliwości".

Nie powiedział wprost, że Sudeki nie działa pod 98 ale niestety taki wniosek można wyciągnąc.

Pozrowienia dla osoby, która testowała Sudeki na Win98

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRIS

Mam problem z dostaniem się do tego technolandu,w qestlogu pisze pisze żebym weszedł na statek powietrzny w Gdzieś w Ilumina Couytard problem w tym, że statek powietrzny znalazłem tylko w Brawewather,ale niewiem jak się dostać na jego pokład, chyba że gdzieś indzie znajduje się właściwy statek który przeoczyłem,będę wdzięczny za pomoc.

Po drodze do Shadanii Mo przed, walką z wilkami, należy skręcić w prawo (tam gdzie jest sejw) i podążać dalej ścieżką aż do powietrznego statku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam łódką dociera się do zamku. Potem kierujesz jedynie Buki i Alish. Z zamku idzie się w stronę Shadanii Mo. CRIS pytał o drogę do statku powietrznego, a nie do zamku choć wiążą się one po części ze sobą. Swoją drogą cieszyłem się, że minąłęm potwory zwalniające walkę, ale niestety spory kawałek gry dalej, niektóre potwory powodują ten sam problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w 3 swiecie i powiem ze fabula jest ciekawa , fajne zwroty akcji :D , ogolnie gra jest spoko ale mowiac troche malo kasy jest :D przynajmmiej ja cierpie z tego powodu :D , gra powiem ze wciaga i to bardzo trudno sie oderwac a jak sie jeszcze poznaje fabule to wogole jeszcze bardziej sie chce grac .

Jak widze juz ludzie maja problemy z przejsciem i juz jakies solucje i poradniki szukaja JEZU ludzie tak chcecie sobie popsuc gre ?? czytajac solucje ??? ta gra jest mowiac linowa i prosta w odczutaniu jak pisze np. w misji zeby isc do transintia czyli metalowego miasta i ze trzba isc na statek powietrzny na polnocy to co tu takeigo trudnego jest jest opisany rejon i w jakim kierunku trzeba isc , jak na samym poczatku gry mase drog bylo zabarykadowanych ........ wiec radze grac bez solucji a niekiedy tylko trzeba ruszyc troche makowa a to raczej nie boli

ale widac ze juz coraz mniej postow w stulu mi nie dziala .... itd a juz pytaja sie o droge jak isc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pewien problem z Sudeki a konkretnie:

Kedy prubuje ją włączyć gra zawiesza sie gdy pojawia sie napis SUDEKI...po chwili słysze dziwny dźwięk który powtarza sie w kółko przez kilka sekund i gra wywala mnie na pulpit. Sprubowałem odpalić w minimalnych ustawieniach i znów tak samo. Kiedy odpalałem grę w oknie pokazywał mi się dziwny komunikat "bOrken cośtam :P" i przyciski TAK i NIE :P Klikam TAK i pokazuje mi się zapisanie czegoś (jakiś plik O.o) w folderze z grą...jeśli wie ktoś co mam zrobić aby uruchomić tą gre to bardzo bym prosił o pomoc :P Moja karta obsługuje Pixel Shader :P A jeśli to błąd wynikający z uszkodzenia płyty lub czegoś podobnego to jakie są warunki reklamacji ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, czy jest jakiś patch, żeby gra chodziła na karcie graficznej bez pixel shader 1.1? Ja mam GeForce 2 i już mi nie pójdzie! A tyle się instalowało!

Z tego co wiem raczej nie uda Ci sie zagrac w ta gre bez posiadania karty graficznej z pixel shader ale jesli bardzo chcesz sprobowac to mozesz zobaczyc na cos takiego jak 3d-analyze do pobrania np. stad:

http://www.3dcht4u.de/3dc/kfd53t5fes8z/3d-analyze.zip

...ja tak uruchomilem silent hilla 3 jak mialem 4mx'a;]...ale to wszystko zalezy od tego co w grze wykozystuje pixel shader'y bo jesli jest to np otoczenie to mozesz na planszy widziec tylko postaci;]...ale sprobowac zawsze mozna...good luck

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest taki zonk ze jestem juz po krainie cieni, daja mi ksiezniczke i babokota i mam sie przeniesc do krainy cieni do jakiegos lola ktory mi daje bronie. Dal mi juz dla ksiezniczki i dla tej baby i pisze ze musze miec wiecej jakis spiritow zeby mi dal bron. Co zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zadam lamerskie pytanie :D ale co tam :P

Czy z pośród specjalistów od sprzętu na tym forum znajdzie sie taki co mi powie czy Sudeki ma prawo wystartować na karcie RADEON 9250 ? Na pudełku pisze że katra obsługuje pixel shadera :? A gra nie startuje :( <patrz wyżej...tam napisałem jaki mam problem :P>

Prooosze odpowie ktoś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CRIS

OK Tank doszedłem,okazało się że gloomy żle mi wyjaśnił i szukałem nietam gdzie trzeba,ale już wszystko jest ok.

Mój błąd, musiałem mieć jakieś zaćmienie umysłu. Jestem już daleko w grze i coś mi się pomieszało. Przypomniałem sobie właściwą drogę, ale chyba nie jest ci już to potrzebne.

bolem

a u mnie jest taki zonk ze jestem juz po krainie cieni, daja mi ksiezniczke i babokota i mam sie przeniesc do krainy cieni do jakiegos lola ktory mi daje bronie. Dal mi juz dla ksiezniczki i dla tej baby i pisze ze musze miec wiecej jakis spiritow zeby mi dal bron. Co zrobic?

Na każdą broń musisz zebrać po 25 czerwonych kuleczek. Musisz wrócić się i zapolować na pare potworków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apro czerwonych kuleczek (spirit orb) to gdy juz wydebisz od goscia wszystkie bronie to pozniej mozesz u niego sprzedawac orby po 50 za sztuke, wystarczy sie wybrac na polowanko, pozbierac orby i mozna zyc jak krol :P ja regularnie wybieram sie po 80-100 kulek. Najlepiej jest cala druzyna grac, miec na broni wysysacze zdrowia (to co jak kogos ranisz to Ci daje % jego zdrowia, zapomnialem nazwy) i tylko wychodzic za bramke i wracac na pole walki... i tak wkolko az do pozadanego poziomu kasy. W ten prosty sposob mozna sobie ponakladac runy na bron i na pancerze bo kasy nie brakuje :P tylko wazne zeby miec wysysacze zdrowia zeby nie musiec leczyc swoich postaci recznie.

[to tak dla tych co lubia miec wszystko i zawsze zapas kasy;) jak ja:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam zas troszke dziwaczny problem gdyz gra mi sie krzaczy a raczej dusi dopiero podczas walki a to tak masakrycznie ze jedynie resecik pomaga. Cienie mam zdięte, AAx4 a rodziałke 1024x768

Moj wechikuł:

Grafa: GF 6600 GT, z najnowszymi sterami Nvidi.

Ramki: 512 DDR

Procek: Semptron 2,2 Gh

Pachowałem ją pachem z CDA ale nic nie dało a wrecz przeciwnie jesio bardziej mi sie dusił:(

Jezeli kto ma jakiegos pomysła przez co to moze byc był bym dozgonnie wdzieczny.

Pozdrofffka for all....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiepek

Witam.

Ja mam zas troszke dziwaczny problem gdyz gra mi sie krzaczy a raczej dusi dopiero podczas walki a to tak masakrycznie ze jedynie resecik pomaga.....

Należało przeczytać poprzednie posty. Musisz wyłączyć dźwięki otoczenia na czas niektórych walk. Podobno pomaga również instalacja service packa 2 i sterowników do audio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...