Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Piłka Nożna IV

Polecane posty

Za około kwadrans rozpocznie się bitwa o Anglię między Chelsea, a Manchesterem United, szkoda, że nie jest to starcie lidera z wiceliderem, ale jestem pewien, że emocji nie zabraknie. Chelsea wystawiła bardzo ciekawą jedenastkę w 4-4-2: Cech - Ivanovic, Luiz, Terry, Cole - Ramires, Essien, Lampard, Malouda - Torres, Anelka. Didier Drogba wciąż na ławce rezerwowych, liczę na zwycięstwo The Blues, remis nikogo nie zadowoli.

No i strzela ten kto nie powinien wybiec na murawę, czyli oczywiście Wayne Rooney. 1-0 dla Diabłów, mimo dobrego początku Chelsea.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i strzela ten kto nie powinien wybiec na murawę, czyli oczywiście Wayne Rooney. 1-0 dla Diabłów, mimo dobrego początku Chelsea.

Jeśli miałoby go nie być sędzia nie mógłby odgwizdać wolnego, więc ogarnij sie i zastanów. I jak jeszcze raz chcesz mówić o faworyzowaniu to oglądnij pierwszą połowę jeszcze raz, bo Atkinson wraz z Dean'em tworzą najgorszą parę sędziów w PL. Cole bez żółtej? :huh: Terry ręka w polu karnym. Faul Ivanovicia na Nanim to w ogóle tragedia... Jeśli to jest dobry początek(wasz) według Ciebie to się nie dziwie, że Ancelotti nie wierzy w majstra. Nie słyszałem dzisiaj na SB innej przyśpiewki niż kibiców Manchesteru :happy:

Polecam śledzenie Twittera Wilshere'a i Ferdinanda :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 połowa za nami emocji nie zabrakło ;) . Świetna obrona Edwina końcówką reki, która ratuje Diabły od remisu, choć jak dla mnie niebiescy zasłużyli sobie na 1 bramkę.

EDIT

Co do faulu Jovy na Nanim to zgodzę się był faul, ale do ręki Terrego już nie bo podczas strzału chował ją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym całym zamieszaniu nikt nie spojrzał na wygraną w CC od strony Birmigham City. Nie kibicuję im, ale z ciekawości zajrzałem na ich stronę fanowską. I okazuje się, że to dopiero drugi puchar zdobyty przez BFC w całej historii, a pierwszy od 48 lat. I tacy kibice Arsenalu płaczą, że im puchar przeszedł koło nosa... Ok, wiem, że od 6 lat Arsenal nic nie wygrał, ale jak widać, jest wiele zespołów w gorszej sytuacji, rzadko miewających okazje do triumfu. Tym bardziej się cieszę z wygranej BFC. Bo z londyńskich klubów lubię tylko Tottenham - klub zawsze w cieniu Arsenalu, a niezasłużenie.

Foster może i wybronił im niesamowicie, ale za czasów gry w United, również w finale CC bodajże, zawalił po całości. Może dojrzał, a może po prostu BFC jest dla niego odpowiednim klubem, a nie ManUtd

Pięknie dziś gra United, pierwsza połowa meczu z Chelsea wyraźnie zaznaczała się wolą walki i pewności siebie. Nie będę się wdawał w dyskusje na temat kontrowersji z Rooneyem, ale powiem tylko, że wiedziałem, iż chcę by zagrał w tym meczu. Gol pokazał dlaczego. Cieszę się również z tego, że SAF dał szansę Chicharito od pierwszej minuty. Chelsea miała swoje sytuacje, ale gra i wynik pozwalają mi z optymizmem patrzeć na drugą połowę.

PS. Pamiętam, że Elev8tor odgrażał się jakiego to nam ta CFC lania nie udzieli na Stamford - a wszyscy (nie niebiescy) uważali że przełożenie meczu pomoże Chelsea, będącej ówcześnie w słabej formie. Jak się okazuje, potwierdza się powiedzenie, że Sprawiedliwość nierychliwa, ale pewna i nieunikniona

EDIT 2

Na własne życzenie przegrany mecz. W ostatnich minutach czerwoną dostał Vida, ale oczywiście sędzia nie pokazał kartonika tego koloru Luizowi, czy też Ivanovicowi. No bo po co :dry: Luiz przy wyrównującym golu zupełnie nie kryty w polu karnym... toż to szkolny błąd. A potem nurkowanie i sędzia daje rzut karny... Świetnie :dry: teraz Spurs będzie trudniej wygryźć Chelsea z pierwszej 4. Bo XI ze Stamford Bridge nie ma co myśleć o tytule. No chyba , że mają zadatki na marzycieli i fantastów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i David Luiz strzela na 1-1, co za niespodzianka, ten młody obrońca szybciej zdobywa bramkę od Fernando Torresa, a teraz Panowie na 2-1 z nimi!

Haha! No i co teraz? Tacy byliście pewni zwycięstwa? Cieszcie się, że było tylko 2-1, bo gdyby CFC wykorzystała wszystkie dobre akcje to skończyłoby się na pogromie, dwa razy piłka wybijana z linii bramkowej, kolejna czerwień dla Vidica w starciu z Torresem, piękny gol Luiza, pewny karny no i najważniejsze, czyli 3 oczka! Wreszcie mój ulubiony klub utarł nosa krytykom i zagrał świetne spotkanie!

PS. Pamiętam, że Elev8tor odgrażał się jakiego to nam ta CFC lania nie udzieli na Stamford - a wszyscy (nie niebiescy) uważali że przełożenie meczu pomoże Chelsea, będącej ówcześnie w słabej formie. Jak się okazuje, potwierdza się powiedzenie, że Sprawiedliwość nierychliwa, ale pewna i nieunikniona

Dobrze pamiętałeś, odgrażałem się i miałem rację.

Nie słyszałem dzisiaj na SB innej przyśpiewki niż kibiców Manchesteru

A to na Rooneya buczeli kibice United?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy mecz na SB. Lepiej w mecz weszła Chelsea, choć z każdą minutą coraz lepiej radził sobie Manchester. Nie ma co płakać, że to Rooney strzelił gola, bo w tej sytuacji ewidentnie popełniła błąd obrona. Takiemu napastnikowi nie można zostawiać tyle miejsca przed polem karnym. W drugiej połowie zdecydowanie lepiej grali The Blues i myślę, iż wynik 2:1 jest sprawiedliwy. Bardzo dobry mecz rozegrał David Luiz, choć powinien podzielić los Vidicia i wylecieć z boiska za drugą zółtą kartkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! No i co teraz? Tacy byliście pewni zwycięstwa? Cieszcie się, że było tylko 2-1, bo gdyby CFC wykorzystała wszystkie dobre akcje to skończyłoby się na pogromie, dwa razy piłka wybijana z linii bramkowej, kolejna czerwień dla Vidica w starciu z Torresem, piękny gol Luiza, pewny karny no i najważniejsze, czyli 3 oczka! Wreszcie mój ulubiony klub utarł nosa krytykom i zagrał świetne spotkanie!

Brzmisz jak chory psychicznie człowiek. Pogrom? Kolejny raz Chelsea zostaje uratowana przez sędziego. Brak czerwonej Luiza- czerwona Vidy. Ostro. Karny... Ruskie wbiegają w Smallinga ten stoi bezruchu i karny! Ivanovic kończy mecz bez kartki? Kpina. Torres akurat nie miał raczej udziału w czerwonej dla Vidica. Drogbie za to co odstawiał w ostatnich minutach życzę rychłego końca kariery, choć w lecie i tak go sprzedadzą. No i brak karnego za rękę Terrye'ego. Chcesz coś jeszcze powiedzieć o faworyzowaniu United hipokryto?

A to na Rooneya buczeli kibice United?

Chyba nie wiesz nic o kibicowaniu, a tym bardziej przyśpiewkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav10 - mimo wszystko, zdążyłem wysłać raport, Chelsea była zespołem o wiele lepszym i nie możesz się z tym pogodzić, niestety, ale skasowanym postem utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że należysz to grupy kibiców, którzy nie potrafią przegrywać.

Jaki karny? Terry odsunął rękę, jaka czerwień dla Davida Luiza? Przecież Brazylijczyk zasłużył jedynie na żółtko. Przypominam, że Vidic zdecydowanie wcześniej powinien wylecieć z boiska już po faulu na Didierze przy linii pola karnego. Za co życzysz rychłego końca kariery Tito? Za to, że zastawia piłkę w rogu boiska?

Aha, z tym, że Drogba zostanie sprzedany latem to ostro pojechałeś, przeczytaj sobie dzisiejsze newsy o Chelsea i się przekonasz, że reprezentant WKSu NIGDZIE się nie wybiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym całym zamieszaniu nikt nie spojrzał na wygraną w CC od strony Birmigham City.

...?

I tacy kibice Arsenalu płaczą, że im puchar przeszedł koło nosa... Ok, wiem, że od 6 lat Arsenal nic nie wygrał, ale jak widać, jest wiele zespołów w gorszej sytuacji, rzadko miewających okazje do triumfu.

Płaczą... Narzekać mamy po czym, bo mimo wszystko graliśmy lepiej. Mimo to Birmingham zasłużyło na puchar, bo zachowało spokój w tak ważnym meczu i sprawiedliwości stało się zadość, ponieważ Szczęsnego po 2 minutach nie powinno być na boisku. Poza tym wypadł nam van Persie na 3 tygodnie, co oznacza, że jedziemy na Camp Nou z Bendtnerem, który ma obecnie rozregulowany celownik.

Foster może i wybronił im niesamowicie, ale za czasów gry w United, również w finale CC bodajże, zawalił po całości. Może dojrzał, a może po prostu BFC jest dla niego odpowiednim klubem, a nie ManUtd

Ja się zastanawiam jak to jest, że w ManUtd pozostał niezauważony, ale gdy trafił do słabszego zespołu, z miejsca wskoczył do 11 i zaczął regularnie grać to nagle objawił się talent. Sądzę, że chyba dostawał za mało szans do gry, ale przy takim bramkarzu jak VdS nie miał co liczyć na regularną grę. Dziwię się jednak, ponieważ wiadomo było, że VdS lada dzień skończy karierę i Foster w takiej formie mógłby zastąpić Holendra.

Na własne życzenie przegrany mecz.

To samo miałem po finale CC... Ale wiesz, z drugiej strony Arsenal jest coraz bliżej lidera, a ta drużyna nie wygrała trofeum od 6 lat, z czego ManUtd stosunkowo niedawno sięgnęła po mistrzostwo. Więc może i lepiej, że teoretycznie słabsza drużyna jest coraz bliżej mistrza, skoro rzadziej ma okazje do triumfu... ;)

W ostatnich minutach czerwoną dostał Vida, ale oczywiście sędzia nie pokazał kartonika tego koloru Luizowi, czy też Ivanovicowi.

Nie chcę nic mówić, ale akurat Rooney był ostatnią osobą, która po faulu mogła cokolwiek wytykać sędziemu po spotkaniu. Natomiast Ivanovica nie chcę oceniać, bo szczerze mówiąc pamiętam tylko jeden faul, za który właśnie otrzymał żółty kartonik Najwyraźniej pomyliłem go z innym zawodnikiem Chelsea, tak więc nie przypominam sobie żadnego poważnego zajścia Bronka.

A potem nurkowanie i sędzia daje rzut karny...

Muszę jeszcze zobaczyć powtórkę, ale z tego co widziałem to był kontakt. Co prawda Zhirkov poleciał od razu na ziemię, ale Smalling zahaczył jednak o nogi Rosjanina.

Ja jestem usatysfakcjonowany wynikiem :) Arsenal traci już tylko "jeden maleńki kroczek" do ManUtd - oczywiście jeżeli wygramy z Tott'hamem na wyjeździe, co nie będzie łatwe, ale jeżeli Kanonierzy mają walczyć o mistrzostwo, to muszą wygrywać takie mecze. Podobał mi się bardzo David Luiz - pomijając już świetnego woleja grał bardzo pewnie i spokojnie w obronie, czego przykładem ładnie zamarkowanie piłki przy pędzącym Rooneyu. Poza tym często przechwytywał efektownie piłkę w drugiej linii i szturmował na bramkę. Torres się nie popisał, póki co Hiszpan kompletnie się nie spłaca. Pierwsza połowa była z lekką przewagą Manchesteru, w drugiej podopieczni Carlo Ancelottiego nie pozostawili żadnych wątpliwości, kto dziś grał lepiej i powinien wygrać. Szczere gratulacje dla Chelsea!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torres się nie popisał, póki co Hiszpan kompletnie się nie spłaca.

Wielkiego to nic nie pokazuje, ale przynajmniej w odróżnieniu od meczu z Liverpoolem jest aktywny, dużo drybluje podaje i wg mnie to najlepszy napastnik Chelsea na boisku w dzisiejszym meczu, ani Anelka, ani Drogba się nie popisali, lecz Tito kapitalnie zastawiał piłkę i za to na pewno '+', natomiast Nicolas po prostu nie miał swojego dnia.

Arsenal traci już tylko "jeden maleńki kroczek" do ManUtd

Jeżeli już Chelsea nie da rady, to niech będzie Arsenal. ;)

Podobał mi się bardzo David Luiz

Ojj David Luiz bardzo mi imponuje od meczu z Fulham, te jego wyprowadzenia akcji były kapitalne, na dodatek ta akcja, o której wspominałeś jak fajnie zwiódł Rooneya, stawiam, że jeszcze jeden sezon na boiskach Premier League i Brazylijczyk stanie się zdecydowanie jednym z najlepszych obrońców świata, oj warto było zapłacić te 25 milionów funtów, a Torres jeszcze na pewno pokaże na co go stać i to nie raz, nie boję się o jego formę.

A tak w ogóle to klub z mojego miasta - TS Podbeskidzie pokonuje Wisłę w Pucharze Polski, TSP najpewniej awansuje do Ekstraklasy, mimo, że formalnie jestem za BKSem (III liga) to miło byłoby zobaczyć zespół z mojego miasta w najwyższej klasie rozgrywkowej, bo w zdobycie PP osobiście i tak nie wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea - Manchester United 2:1

Niestety nadeszła druga porażka w tym sezonie. Nie jestem jednak zły na Diabły, ponieważ jak na swoje "wyjazdowe" umiejętności, rozegrali całkiem przyzwoity mecz. Rooney znów strzelił w ważnym meczu i to nie byle jak. Van der Sar drugi raz z rzędu miał szansę zostać bohaterem spotkania. Vidic dostał kartkę całkiem słusznie. Cieszę się jednak, że drogi do bramki nie zabezpieczają ciepłe kluchy a piłkarze, którym zależy. Nie rozumiem braku w składzie Rafaela i Berbatova. W tamtym sezonie SAF z uporem maniaka stawiał na Bułgara mimo jego słabej gry. Obecnie jako napastnik o najlepszej skuteczności w lidze siedzi na ławce. Po niebieskiej stronie boiska duże wrażenie zrobił na mnie David Luiz. Dobrze dla Chelsea, że te 25 mln zaczęło się spłacać. Wszak trzeba czymś pokryć cenę Torresa.

ale skasowanym postem utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że należysz to grupy kibiców, którzy nie potrafią przegrywać.

Oczywiście Elev8tor z daleko idącą godnością przyjmuje wszelkie porażki. Przypomnę tylko cytat z czasu, w którym Man UTD prowadziło: No i strzela ten kto nie powinien wybiec na murawę, czyli oczywiście Wayne Rooney. Zawieszenie dla Rooneya? Najlepiej do końca sezonu. Kartka dla Luiza za podstawienie nogi zawodnikowi bez piłki? Nic się nie stało. Nie widziałem też rzekomego znienawidzenia Chelsea w pracy arbitrów. Bądźże uczciwy wobec siebie. Karnego oceniał nie będę. Jeden sędzia by gwizdnął, inny nie. Grunt, żeby jednak te decyzje były konsekwentne, a z tym nie było dziś najlepiej.

Pomimo przegranej, nie będę jednak dłużej narzekał. Mistrzostwo jest nadal w zasięgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno słowo...NARESZCIE ! :smile: Nareszcie widziałem The Blues którzy potrafią świetnie przyśpieszyć, przytrzymać piłkę i co najważniejsze podnieś się po straconej bramce. Co do sytuacji kontrowersyjnych. Generalnie ręki Terrego nie było, więc nie wiem o czym gadka. Luiz...no cóż faktycznie na 2 żółtko zasłużył, całe szczęście że sędzia tego nie zauważył. Karny ewidentny.

Najbardziej rozczarował mnie dzisiaj Anelka, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Obawiałem się że jak wejdzie Drogba to gra The Blues a ataku się posypie, a tu miłe zaskoczenie. Widać może z duet Tito - El nino da radę zrobić dobrą maszynkę do nabijania goli.

Na plus w tym meczu zdecydowanie cała obrona mimo kilku strat piłki przez Terrego. Środek pola przebudził się po przerwie, a Ramires już chyba całkowicie się przystosował i łapie formę. Zhirkov za Flo to też była dobra zmiana, nie tylko ze względu na to że Rosjanin wywalczył 11.

A no i właśnie. Drogbie parę meczy rozpoczętych na ławce chyba naprawdę daje do myślenia, bo dzisiaj chociaż bramki nie strzelił, to zobaczyłem w nim starego dobrego Tanka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rav10 - mimo wszystko, zdążyłem wysłać raport, Chelsea była zespołem o wiele lepszym i nie możesz się z tym pogodzić, niestety, ale skasowanym postem utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że należysz to grupy kibiców, którzy nie potrafią przegrywać.

Nie sksowałem swojego posta. Ty oczywiście należysz do kibiców potrafiących przegrywać.

jaka czerwień dla Davida Luiza? Przecież Brazylijczyk zasłużył jedynie na żółtko. Przypominam, że Vidic zdecydowanie wcześniej powinien wylecieć z boiska już po faulu na Didierze przy linii pola karnego.

Kpisz sobie? Łokieć na twarzy ew. szyi Chicharito. Kopnięcie Rooneya bez piłki (tu dostaje żółtą), później to samo, gdy nie patrzy wasz 12 zawodnik Atkinson. :wink:

Natomiast Ivanovica nie chcę oceniać, bo szczerze mówiąc pamiętam tylko jeden faul, za który właśnie otrzymał żółty kartonik.

To chyba inny mecz oglądałeś, bo Ivanovic skończył mecz bez kartki, pewnie też zastanawiasz się jakim cudem.

reprezentant WKSu NIGDZIE się nie wybiera.

obawiam się, że reprezentant WKS-u najprawdopodobniej się wypalił i albo odejdzie albo zostanie w roli jokera

:laugh:

To samo miałem po finale CC...

Macie co roku Emirates Cup. Powinno wystarczyć

A to na Rooneya buczeli kibice United?

Buczenie na zawodnika z drużyny przeciwnej to według Ciebie kibicowanie? :laugh: 40000 rentboys zdecydowanie znalazło potwierdzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tacy kibice Arsenalu płaczą, że im puchar przeszedł koło nosa...

Takie mądrzenie zalatuje mi hipokryzją. Ciekawe jak by płakali kibice Manchesteru, gdyby ich drużyna w ciągu 6 lat nie wygrała nawet nędznego Micky Mouse Cup. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a fani United są już chyba przesyceni liczbą triumfów w Premier League. Być może jakaś kilkuletnia posucha dobrze im zrobi :tongue:

Kpisz sobie? Łokieć na twarzy ew. szyi Chicharito. Kopnięcie Rooneya bez piłki (tu dostaje żółtą), później to samo, gdy nie patrzy wasz 12 zawodnik Atkinson.

Jak łokcie rozdawał Rooney to wszystko było w porządku. Czemu w takim wypadku domagasz się jakiejś kartki za podobne zagranie od rywala? Poza tym mogę przypomnieć jak sędzia był 12 zawodnikiem MU, kiedy nie wyrzucił z boiska Gary'ego Neville'a i nie podyktował karnego w meczu z WBA. Miło jak co chwila korzysta się na błędach sędziowskich, ale jak arbiter mylił się nie na waszą stronę, to od razu skandal?

Aha, z tym, że Drogba zostanie sprzedany latem to ostro pojechałeś, przeczytaj sobie dzisiejsze newsy o Chelsea i się przekonasz, że reprezentant WKSu NIGDZIE się nie wybiera.

Jakiś czas temu słyszałem ploty, że ma wrócić w przyszłym sezonie do Marsylii. Być może informacja już nieaktualna, ale nie wiem nawet skąd wypłynęła.

Po dzisiejszym meczu przynajmniej można powiedzieć, że liga będzie ciekawsza. W zasadzie podzieliło się to nam na dwie grupki. MU z Arsenalem powalczą o tytuł, a City, Chelsea i Tottenham będą rywalizowac o dwa kolejne miejsca w LM. Dla jednego z tych klubów sezon skończy się wielkim rozczarowaniem. Zobaczymy co będzie pokazywał Arsenal w kolejnych spotkaniach, bo ostatnio też nie prezentuje jakiejś rewelacyjnej formy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz był piękny. Co prawda w pierwszej połowie przewagę miał Manchester, ale w drugiej połowie Chelsea zaczęła grać jak dawniej. Może wreszcie wracamy do formy? Zasłużona kartka dla Vidicia, chodź według mnie Luiz też powinien dostać czerwoną... Co prawda to prawda, ale m.in. dzięki niemu zawdzięczamy zwycięstwo. Blue is the colour...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończyć jałowy spór o to, kogo faworyzują sędziowie, bo do niczego konstruktywnego nie dojdziecie. Jedynym finałem może być wielki flamewar, a tego byśmy nie chcieli...

rav10, Elev8tor - proponuję zakończyć pyskówkę.

rav10 - Ruskie, to są pierogi. Mieszkańcy Rosji to Rosjanie. Chociaż nie wiem, skąd Ci się tam wzięli, bo nie gra w Chelsea żaden piłkarz z tego kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jak najbardziej gra, nawet wczoraj na spółkę z Atkinsonem ustalił wynik spotkania:)

Mecz niezły, ale 3 sezon z rzędu wynik ustalony praktycznie przez sędziego. Zresztą tyrka Atkinsona jest dziś widoczna nawet w brytyjskich mediach, co jest swego rodzaju ewenementem (wiadomo, ABU).

Porażka w sumie wkalkulowana, Arsenal i tak w decydującym momencie wymięknie, jak zawsze. Pozostali raczej nie stanowią zagrożenia. Z drugiej strony po ew. poraże na Anfield w najbliższy weekend może się zrobić bardzo ciekawie, może tak by było lepiej. Poza tym nie wiem, czy zakończenie sezonu bez trofeum nie zrobiło by tak naprawdę MU dobrze, bo zespół pod względem kadrowym nie wygląda moim zdaniem tak jak powienien, a mistrzostwo może ten fakt udanie zamaskować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achhh. Jakże się zawiodłem na graczach Manchesteru. Nie mówię tu oczywiście o Rooneyu, Van Der Sarze, czy Fletchu. Jednak reszta... No szkoda gadać, bo obrona (w drugiej połowie) zawalała po całości. Vidic'a nawet nie skomentuję (choć konsekwentny arbiter Luizowi też powinien ją dać). Na Nanim także się zawiodłem bo zamiast myśleć podczas gry, to wykonywał nieudolne zwody. Trochę szkoda wyniku, bo mógł być remis, gdyż poziom gry był dość wyrównany z delikatną przewagą Chelsea. Gratuluję wyniku kibicom The Blues i czekam na rewanż na OT ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tur - przeca Żirkow u nich biega. Jeden z tego zaciągu Rosjan do Premierleague, po dobrych występach reprezentacji za czasów Hiddinka

@Face -

Takie mądrzenie zalatuje mi hipokryzją. Ciekawe jak by płakali kibice Manchesteru, gdyby ich drużyna w ciągu 6 lat nie wygrała nawet nędznego Micky Mouse Cup. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a fani United są już chyba przesyceni liczbą triumfów w Premier League. Być może jakaś kilkuletnia posucha dobrze im zrobi

Czepiasz się. To jest kwestia skali. Klub taki jak Arsenal co roku walczy o trofea, CC, LM, FA Cup, Premiership, i jak nie wygra jednego z nich, to nie powinno być tragedii. Tak samo jest z Manchesterem United, również co roku walczy o trofea. Walczy nie oznacza zdobywa - z tym może być różnie. Jakby przegrał w finale np. FA Cup z Evertonem, to nie płakałbym, tylko pogratulował klubowi który rzadko ma okazje coś zdobyć. Podobnie jest z Birmingham City, co widać po przytoczonych przeze mnie faktach.

O meczu wczorajszym niniejszym ogłaszam, że wypowiadać się już nie będę. Czekają kolejne spotkania, z Liverpoolem, Marsylią, w przyszłości rewanże z Arsenalem i Chelsea. Powiem tylko tyle, że czarno widzę nasz środek obrony po tej kartce dla Vidica. Vida wykartkowany, Rio kontuzjowany, Evans podobnie... sam jeden, Smalling musi przechodzić przyspieszony kurs piłkarskiego dojrzewania. Może się okazać, że na srodku obrony zagra człowiek orkiestra, John O'Shea. Tak czy inaczej, nie wygląda to wesoło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem koledzy Milaniści pragnę przekazać wspaniałą nowinę ... Philippe Mexes od lata piłkarzem Milanu. Sportmediasat podaje iż piłkarz podpisał kontrakt na mocy którego wiąże się z klubem na 3 lata i za rok gry będzie otrzymywał 4 melony :)

<otwiera soczek> :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja jednego nie rozumiem, czytam ten temat regularnie i z można zauważyć kto jest "normalnym" kibicem, a kto traktuje to swoje kibicowanie jako coś najważniejszego i najchętniej to by bił każdego kto pisze złe słowo o jego ulubionym klubie. Sędzia się pomyli na korzyść Chelsea- kibice United dostają białej gorączki, jest odwrotnie- kibice Londyńczyków mają pretensje, ale taka jest piłka, raz się sędzia pomyl;i w tę stronę a raz w druga, ale już nieraz widać było, że bilans szczęścia w sezonie wychodzi na zero. Nie dostał czerwonej wtedy Rooney, teraz nie dostał Luiz- w pewnym sensie wyszło na remis. Naprawdę niektórzy z Was za bardzo się tym wszystkim przejmują.

Philippe Mexes od lata piłkarzem Milanu.

Miło ;) Przyda się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopnięcie Rooneya bez piłki

Wcale go nie kopnął, tylko podstawił mu nogę. Myślę, że łokieć to gorszy rodzaj faulu, tym bardziej, że ten na Hernandezie nie był wcale umyślny, uwierz mi kolego - David Luiz nie jest bokserem jak Rooney.

CYTAT

reprezentant WKSu NIGDZIE się nie wybiera.

CYTAT

obawiam się, że reprezentant WKS-u najprawdopodobniej się wypalił i albo odejdzie albo zostanie w roli jokera

Nie ma to jak trafne rozumienie tekstu. :D Wcześniej napisałem, żebyś kopnął się na serwis Chelsea i zobaczył - Drogba nigdzie się nie wybiera czy tego chcę czy nie, sam zawodnik to powiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post użytkownika rav10 i posty-odpowiedzi nań zostały skasowane.

rav10 - jak widzisz nie udało Ci się i post został skasowany. Jak chcesz, to próbuj dalej, ale musisz liczyć się z tym, że dostaniesz ostrzeżenie za olewanie uwag moderatora. Jak życzysz komuś połamania nóg przez brutali, to rób to w domu, a nie na publicznym forum. Trolling ma wiele oblicz. Poza tym kazałem zakończyć dyskusje o faworyzowaniu Chelsea/Manchesteru przez sędziów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogba nigdzie się nie wybiera czy tego chcę czy nie, sam zawodnik to powiedział.

To ja podam jeszcze inną wypowiedź: "Chelsea jest moim jedynym marzeniem. To fantastyczny klub, z dobrymi warunkami życia dla mojej rodziny. Kilka lat temu powiedziałbym: "Chcę grać w Milanie lub Interze", ale teraz tak nie jest. Nie mam takich chęci"

Z jednej strony cieszę się z tej wypowiedzi przez wzgląd na wiek zawodnika i konieczność nauki języka, włoskiego stylu, kultury. Z drugiej zaś żałuję, bo Didi to wielki mistrz i bezcennym doświadczeniem byłoby móc pochwalić się kiedyś dzieciom, że Drogba grał w ukochanym klubie.

Philippe Mexes od lata piłkarzem Milanu.

<otwiera soczek> :D

<bierze opakowanie po soczku alexieja i tłucze się nim w głowę niczym poparzony, płacze i ciągle sylabizuje słówko: wuwuzela>

Jednym tchem mogę wymienić 5 zawodników jego pozycji, których bym wolał w Milanie.

Jednym tchem mogę wymienić 5 zawodników jego klubu, których bym wolał w Milanie.

Jednym tchem mogę wymienić 5 zawodników jego narodowości, których bym wolał w Milanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...