Jump to content

Imbram

Forumowicze
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Imbram last won the day on August 18 2020

Imbram had the most liked content!

Reputation

3 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Ralven z tą logiką CD-Action zyskał najwięcej przez pyskówki Smugglera. Najlepsze wyniki były, gdy Smuggler był najbardziej aktywny. Odkąd siedzi cicho nakład leci na łeb na szyję.
 2. EGM 20 kwietnia 2012 Też jestem przedstawicielem tego targetu, do którego chciało dotrzeć CDA. Nawet im się to udało, szkoda tylko, że dopiero na parę numerów przed tą smutną wiadomością. Wychowałem się na CDA i chciałem, żeby dorosło ze mną, przykro mi, że wydawnictwo nie poparło takiego kierunku. Chociaż nie można też zapominać, że prawda leży pewnie gdzieś bliżej środka, a wydawnictwo też pewnie miało swoje racje, chociaż nie argumentuje ich tak głośno jak redakcja. Nawet pytania z artykułu w Polygamii były sformułowane tak, że żaden rzecznik prasowy przy zdrowych zmysłach nie podjąłby się na nie odpowiadać. Czytając wpisy pod newsami było trochę głosów, którym nie podobało się zaangażowane dziennikarstwo, czy nawet dopracowany styl recenzji. Niektórzy chcieliby, żeby to zawsze było pismo dla dwunastolatków i chyba do tego zmierzał ZiBi. Największa szkoda, że zamiast jednej, czy drugiej koncepcji, czy zamiast jakiegoś sprytnego połączenia obu podejść będziemy pewnie mieli jedno wielkie nic.
 3. Nie wiem, czy takie myślenie „będziemy wydawać, dopóki będzie się sprzedawać” występuje u wszystkich wydawców. Ja myślę, że CDA ma ogromny fandom, którego po prostu wydawca nie potrafił zaktywizować. Im więcej czytam wypowiedzi byłych i obecnych redaktorów, tym bardziej przekonany, że w piśmie jest ogromny potencjał. Wymagacie tylko doinwestowania i trochę więcej wolnej ręki. Uważam, że Bauer powinien sprzedać te markę nawet poniżej wartości, bo jeżeli Was po prostu zamknie i rozpuści zespół, to już nigdy nie uzyska ze słów „CD-Action” nawet złotówki. Myślę, że petycja w tej, czy innej formie to bardzo dobry pomysł. Tak po prostu, żeby się policzyć i pochwalić przed potencjalnym inwestorem.
 4. @goliat Yasiu jest dyrektorem w Albionie. Jaspin pisze chyba artykuły podróżnicze. Wypadałoby tez wspomnieć Anakhę i EGMa, których, niestety, nie ma już wśród nas. @Smuggler u Lorda Yabola wszystko dobrze?
×
×
 • Create New...