Skocz do zawartości

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]


wies.niak

Polecane posty

Pozytyw dla Tresera za kupno BioShocka z mojego tematu.

Wystarczy jeno powiedzieć, że nic się nie zmieniło - szybka zapłata, dogodne warunki targowania się, cena satysfakcjonująca obie strony no i przyjemna atmosfera. Szczerze polecam :)

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=87844&st=0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Iskier za wymianę gier z naszych tematów (mój i Jego).

Gry w stanie doskonałym (płyty czyściutkie, instrukcje i pudełka nietknięte, za wyjątkiem jednego zagięcia), oferta znakomita, a i dostawa w tempie ekspresowym, w miłych warunkach, bo bezpośrednio, a i gry, które wymieniliśmy, interesują każdego z nas.

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGROMNY Pozytyw dla użytkownika behemort -> Za wymianę z tego tematu

Stan gier zgadza się ze stanem opisanym przez niego w czasie prywatnych rozmów (czyli bardzo dobry), a i okazało się, że w realnym świecie to przesympatyczny człowiek i to spotkanie na pewno nie było ostatnim - wymiana perfect.

Jeszcze większy POZYTYW dla koleżanki o nicku Andromeda -> Wymiana gier stąd.

Ekspresowa wysyłka, gry w stanie idealnym - sama wymiana zaś opierała się na wzajemnym zaufaniu i rzec mogę iż jej na pewno można ufać. W dodatku to przemiła dziewczyna :3

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYW (choć...) dla użytkownika HazeGiant za tą transakcę:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2077424

Jedyne ale to to, że gry miałybyć w stanie idealnym i można było gry wysłać paczką, bo latające gry w kopercie dużej nie są za najlepszym rozwiązaniem... Nie chcę dochodzić czy gry przez to, że były tak transportowane są porysowane, czy może przez nieuwagę sprzedającego. Tak czy owak za cenę 100 zł jestem bardzo zadowolony. Wyłapałem parę perełek za małe pieniążki i kontakt z użytkownikiem bardzo, bardzo dobry!:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Yoshida za NWN 1 z jego tematu: KLIK :ok:

Wszystko pięknie, ładnie i sprawnie - tak jak powinno być. Transakcja powinna zakończyć się wcześniej, ale ja będąc przekonany o dokonaniu przelewu cierpliwie oczekiwałem na przesyłkę, a Yoshida cierpliwie czekał na przelew :biggrin: Dziwnie to wyszło, ale w końcu dokonałem przelewu, gra doszła (z bonusem :wink: ) - więc nie mogę postąpić inaczej, jak tylko wystawić pozytywa :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zgadniecie.... ale!

Pozytyw dla użytkownika Treser'a, za transakcje z tego tematu :)

Myślałem, że się kolega rozmyślił, ale widać ostatnio sporo miał na głowie i musiały mu się transakcje pomieszać. (patrz wyżej).

Jest tu w ogóle bardziej godny zaufania użytkownik? W każdym razie ten pozytyw to kolejny dowód na to, że transakcje z tym człowiekiem to przyjemność. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Ozzi za Sagę Fallout z jego tematu: KLIK

Bardzo dobry kontakt, szybka transakcja pomijając nawet to, że były wolne majowe dni to gra przyszła bardzo szybko :) Gra jak na używaną to całkiem zadbana :) Polecam tego użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...