Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Nie sądziłem że to napiszę, ale wielki Negatyw dla użytkownika g00fy za transakcję z tego tematu: http://forum.cdaction.pl/Wyprzedaz-starszy...er-t126706.html.

Ostatecznie pozytyw dla g00fy jako że przesyłka doszła, pomimo tego że po dość długim czasie. Jestem jednak skłonny to wybaczyć.

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pozytyw dla użytkownika Dirian za sprzedanie mi iPoda z tego tematu :wink:

Cóż to dużo mówić - kolejna udana transakcja z ww użytkownikiem.. Nic dodać, nic ująć - pozytyw musi być :smile:

2. Pozytyw dla użytkownika marcinn580 za sprzedanie mi Assasin's Creeda z tego tematu :ok:

Dobra gra, dobra cena - wszystko przebiegło bezproblemowo, więc i pozytywny komentarz nie powinien dziwić :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką nieprzyjemnością muszę wystawić NEGATYWA użytkownikowi mafioso. "Sprzedał" mi DiRTa 2, kasę wysłałem, ale gry od 3 tygodni nie dostałem, kontakt też się urwał. Nie wiem, może coś się stało, bo widzę, że ma kilka pozytywów na forum, ale gry nie ma, więc jest negatyw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sm32 NEGATYW był zainteresowany płytą główną która stała na allegro lecz nie miał pieniędzy. Kliknął kup teraz, a pieniądze miał wysłać tydzień później ( tak jak się umówiliśmy). Po tygodniu dostaje SMS`a o 23:30 że numer konta chce. Jako iż spałem już to nie odpisałem. Obudziłem się rano, odpisałem na SMS`a, wysyłając swój numer konta po czym dostałem odpowiedź że towaru już nie chce.

Jestem w plecy tylko wystawienie aukcji + prowizja od sprzedaży.

nick na allegro: sm32_32 http://allegro.pl/show_user.php?uid=4591761

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=127991

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sm32 NEGATYW był zainteresowany płytą główną która stała na allegro lecz nie miał pieniędzy. Kliknął kup teraz, a pieniądze miał wysłać tydzień później ( tak jak się umówiliśmy). Po tygodniu dostaje SMS`a o 23:30 że numer konta chce. Jako iż spałem już to nie odpisałem. Obudziłem się rano, odpisałem na SMS`a, wysyłając swój numer konta po czym dostałem odpowiedź że towaru już nie chce.

Jestem w plecy tylko wystawienie aukcji + prowizja od sprzedaży.

nick na allegro: sm32_32 http://allegro.pl/show_user.php?uid=4591761

Kolego prowizje chciałem ci zwrócić ale ty nie chciałeś... numer konta powinienem otrzymać od razu a nie po proszeniu się o niego sms em Pozostawię to bez dalszego komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego prowizje chciałem ci zwrócić ale ty nie chciałeś... numer konta powinienem otrzymać od razu a nie po proszeniu się o niego sms em Pozostawię to bez dalszego komentarza.

w dupie mam te 10 czy 20zł. e-lamerstwo trzeba tępić.

Wszystkie moje dane dostałeś po kliknięciu KUP TERAZ na mail`a.

23:30 godzina spałem już. Obudziłem się rano od razu Ci odpisałem a Ty "ja już nie chce"

Proszę się nie unosić i normalnie odpowiadać. Nie chcę ani Tobie, ani nikomu innemu warna wstawiać tylko dlatego, że któryś z Was straci panowanie nad sobą. I proponuję już zakończyć tutaj ten temat. - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pozytyw dla użytkownika RamzesXIII za sprzedanie mi empetrójki z tego tematu :ok:

Więc tak: przesyłka dotarła, sprzęt działa i jest w takim stanie jak sprzedający podawał, więc nie mogę zrobić nic innego jak wystawić pozytywny komentarz, co niniejszym czynię :wink:

2. Pozytyw dla użytkownika Dzondro za sprzedanie mi GTA SA z tego tematu :smile:

Podobnie jak kontrahent powyżej - wszystko bezproblemowo, wszytko zgodnie z umową, więc zasłużony pozytyw :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...