Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

A mi nie wypada się nie odwdzięczyć SKRZYP3X'owi za udaną transakcję :wink: Niniejszym ogłaszam i wystawiam:

Pozytyw dla użytkownika SKRZYP3X za kupno ode mnie paru gier za pośrednictwem jego tematu :ok:

Zaczęło się w tym temacie, a kontynuowane głównie było przez PW :smile: Sprawna, udana transakcja, zadowolony klient, zadowolony sprzedawca, więc pozytyw jak się patrzy :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika PrezeSS za sprzedaż CDA z tego tematu - KLIK

Wszystko super, miły gość, CDA w stanie idealnym. Za to, że przez dwa tyg. nie mógł mi odpisać (brak neta) dostałem możliwość dobrania sobie gratis drugiego numeru + dał jeszcze gratis płytkę :)

P.S. Koperta bąbelkowa, więc się trochę pobawiłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla Ferrou za Sagę Fallout z tego tematu.

Gierka w stanie idealnym. Na pewno stracę przez nią wiele czasu :].

Jak to się mówi szybka wpłata, niewielka ilość marudzenia :tongue: Słowem wielki POZYTYW dla Stillborna :)

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika brejk za sprzedaż mojej osobie growej koszulki z mojego tematu :thumbsup:

Cóż tu dużo mówić.. :smile: Niniejsza opinia dotyczy kolejnej udanej transakcji związanej z moim tematem targowiskowym :wink: Dobra cena, podobająca się koszulka, więc pozytyw jak się patrzy :ok:

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika PrezeSS za sprzedaż kilku numerów CDA z jego tematu. Przesyłka solidnie zabezpieczona, wszystko w jak najlepszym stanie i bardzo tanio. Dodatkowo użytkownik odznacza się wysoką kulturą osobistą. Polecam. Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla Zodiak za kupno CDA z mojego tematu.

Bardzo dobry kontakt, szybka wpłata, transakcja sprawnie zrealizowana. Polecam.

Pozytyw dla mrbison za kupno CDA z mojego tematu.

Bardzo dobry kontakt, szybko się dogadaliśmy, chciałem jednakże podziękować mu, że nie wystawił mi negatywa (do czego miał prawo) w momencie, gdy miałem awarię neta i przez 2 tyg. byłem odcięty od forum i nie dawałem znaku życia. Cierpliwy człowiek. Pozdrawiam.

Pozytyw dla matrix312 za kupno CDA z mojego tematu.

Bardzo dobry kontakt, szybka wpłata, transakcja sprawnie zrealizowana. Polecam.

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Starzec za sprzedaż paru gierek za pośrednictwem tego tematu :ok:

Dobra cena, sprawna wysyłka, paczka bardzo dobrze zapakowana (trochę mi zajęło jej rozpakowanie, ale w końcu się udało ^_^ ). Słowem mówiąc: zasłużony pozytyw :smile: Liczę na kolejną udaną transakcję z tym użytkownikiem w przyszłości :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...