Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Pozytyw dla ATL2006 za 3 covery CDA z tego tematu KLIK

Wielki pozytyw, doskonały kontakt, szybka wysyłka. Gry są w dobrym stanie, nie mam żadnych zastrzeżeń. User godny polecenia.

@Edit wypowiedź kolegi poniżej tyczy się tego samego tematu, proszę o uznanie opinii ponieważ raz już pozytyw dla mnie nie został uwzględniony z powodu nie podania tematu przez pewnego usera. Z góry dziękuje moderatorowi, który będzie aktualizował temat.

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla Thi3fa, który szybko zapłacił, dał dobrą cenę, zakupił dobrą grę i otrzymał ją już po... <24h poprzez polską pocztę wiozącą przesyłkę przez pół kraju (rekord jakiś). Wszystko poszło sprawnie, a wszyscy byli zadowoleni.

http://www.forum.cdaction.pl/index.php?sho...=87844&st=0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla swofford za transakcję z tego tematu.

Bezproblemowy kontakt, paczka idealnie zapakowana - kilkanaście płyt w cakebox'ie dobrze zapakowane w karton i papier, podany nr przesyłki dzięki czemu mogłem śledzić "podróż" wysyłki, zero opóźnień - paczka dotarła na drugi dzień po nadaniu ( poczta polska coraz bardziej mnie zadziwia, w pozytywnym sensie ) .

swofford = pełen profesjonalizm , polecam interesy z kolegą :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKI POZYTYW dla MichałDD. Kupiłem od niego konsolę z tego tematu. Wszystko w porządku, a nawet jeszcze lepiej, do tego bardzo szybka wysyłka (czekałem właściwie 1 dzień).

Oprócz tego 2 trochę starsze:

POZYTYW dla Kirabax. Kupiłem od niego sporo gier z tego tematu. Wszystkie działają.

POZYTYW dla losio3. Kupiłem od niego 1 gierkę stąd.

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pozytywie dla:

org, za transakcję z kotorem. wszystko bardzo ładnie poszło, pomijając fakt że długo wysyłałem przesyłkę - zaznaczam -> to się u mnie zdarza :)

oraz dla:

Arleqin za transakcję z Age of Empires, również wszystko poszło ni mniej ni więcej tak jak powinno :D

Link jest ten sam dla jednej i drugiej: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1941200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojedźmy hurtowo:

1. Pozytyw dla użytkownika ATL2006 za sprzedanie mi kilku książek w tym temacie :smile:

Dobra cena za książki, przyzwoity kontakt, odbiór osobisty. Po prostu: udana transakcja :smile: To nie pierwsza moja transakcja z tym użytkownikiem, więc nie wypadałoby mi potraktować go pozytywnym komentarzem, co niniejszym czynię :wink:

2. Pozytyw dla użytkownika Zodiak za sprzedanie mi HoMMa V z oba dodatkami z tego tematu.

Dobry kontakt, dobra cena, gry sprawdzone (zainstalowane i działają :smile: ) - więc nie pozostaje mi nic innego jak wystawienie użytkownikowi pozytywnego komentarza :wink:

Nie sądziłem że ta sytuacja kiedyś nastanie, ale:

3. Negatyw dla użytkownika KoichiSan za transakcję z tego tematu.

Otóż sprawa wyglądała następująco: na początku nabyłem login i hasło do konta będącego przedmiotem transakcji - wszystko ładnie pięknie działało. Sprzedający zaoferował mi dodatkowo pudełko z CoDem BO za dodatkową małą opłatą, na co się zgodziłem. Paczka miała zostać nadana w niedługim czasie. Parę dni później sprzedający poinformował mnie, że sprzedaje to konto, bo bardziej spodobał mu się CoD MW2 od CoDa BO (KLIK) oraz że paczka nie została jeszcze nadana. Poinformowałem go, że ja aktualnie korzystam z konta, na którym mam CoDa MW2 wraz z paroma innymi tytułami. Doszliśmy do porozumienia, że sprzedający wyśle mi wraz z CoDem BO parę swoich gierek "pudełkowych" w zamian za moje konto Steam. Kontrahent otrzymał ode mnie login i hasło do konta, a gry miał niezwłocznie wysłać. Dane do konta sprawdził - wszystko działało jak należy. Po paru dniach i paru próbach kontaktu ze sprzedającym ujrzałem TEN temat. W temacie tym kontrahent informuje, że ma na sprzedaż parę gierek w zadowalających cenach. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że niektóre wśród tych gier sprzedający miał mi wysłać. Natychmiastowo wysłałem sprzedającemu poprzez GG i PW wiadomość, w której wyraziłem swoje zdziwienie i niezadowolenie z tego co ujrzałem w tym temacie. Poinformowałem go, że jeśli nie odezwie się do mnie w najbliższym czasie, będę zmuszony wystawić mu negatywa i zrezygnować z transakcji. O dziwo sprzedający odezwał się zadziwiająco błyskawicznie.. W odpowiedzi dostałem informacje, że paczka została nadana "wczoraj" (tj dnia 3.02.2011 - czwartek, a kontaktowałem się z nim przez GG dnia 04.04.2011). Kontrahent stwierdził również, że pisał do mnie wiadomości o tym, jak się ma "nasza" sprawa. Ponadto dowiedziałem się, że została wysłana do mnie gra CoD BO oraz inna gierka jaka "rekompensata" za długie czekanie. Gry, które miały stanowić wymianę za moje konto Steam kontrahent sprzedaje, bo pilnie potrzebuje gotówki. Pomyślałem - no cóż, zdarza się. Zmieniłem hasło do tego konta Steam, co by nie mieć żadnych nieprzyjemności w przyszłości. Czekam już od niemalże trzech tygodni na to, że gierki do mnie przyjdą, jednakże nic z tego - gier jak nie było tak nie ma. Odwiedziłem nawet lokalną pocztę z zapytaniem o tą przesyłkę - nikt niczego nie widział, niczego nie słyszał. Pisałem wielokrotnie do sprzedającego wiadomości na GG, PW, odzewu z jego strony nie otrzymałem. Tak więc dnia dzisiejszego postanowiłem definitywnie zakończyć tą sprawę, wystawiając sprzedającemu negatywa.

Podsumowując: transakcja częściowo doszła do skutku, ale to nie stanowi żadnej podstawy do tego, żeby wystawić pozytywa. Oczekiwałem w pełni zakończonej transakcji, oczekiwałem, że gry do mnie "dojdą". A skoro tak się nie stało, to jest negatyw. Bardzo zły kontakt, sprzedający okazał się oszustem. Nie polecam nikomu dokonywania z nim jakiejkolwiek transakcji :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...