Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Już wystawiłem raz negatywną opinię dla pewnego użytkownika za nieudaną transakcję, teraz niestety nadszedł czas na drugą taką opinię.. A mianowicie:

Negatyw dla użytkownika Devlin za "sprzedanie" mi Diablo II z tego tematu :dobani:

Miało być tak fajnie, gra miała być prezentem dla pewnej osoby, lecz niestety tak się nie stanie.. Devlin okazał się zwykłym oszustem. Przed uregulowaniem należności z mojej strony na kontakt z ww użytkownikiem nie narzekałem. Jednakże po zapłacie kontaktowałem się z Devlinem niejednokrotnie, a z jego strony kontakt to prawdziwa rzadkość. Pisałem PW, pisałem na GG, kontaktowałem się przez e-mail, drogą smsową - nic nie pomogło. Na początku tego tygodnia napisałem do kontrahenta że jeśli się ze mną nie skontaktuję, wystawiam negatywa, co właśnie czynię.. Ostatnia wiadomość dostałem od niego dnia 20 kwietnia. W PW prosiłem o kontakt przez GG, jednakże Devlin najwyraźniej nie potrafi czytać (cieszyłem się z tego, że w ogóle wysłał mi PW..) Od 20 kwietnia próbowałem skontaktować się z kontrahentem niejednokrotnie najróżniejszymi drogami, jednakże żadna nie okazała się skuteczna, bo z jego strony odpowiedzi brak. Mam nadzieję że nikt poza mną nie padł ofiarą tego perfidnego oszusta..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika zajaczek1910 za sprzedaż gry. Dobry kontakt, żadnych problemów. Transakcja została zawarta poza forum, za pośrednictwem GG, w wyniku mojego ogłoszenia w jednym z tematów, które zostało jednak skasowane, gdyż doczepiłem się do czyjegoś tematu. Tak więc nie mogę dać linku do tematu.

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=133862

Link wykopałem.

[wies.niak]

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treser

Niestety nie Ty jeden

Negatyw dla użytkownika Devlin za "sprzedanie" mi CDA z tematu założonego przeze mnie (cała transakcja na Priw mogę udostępnić modom lub J@)

Najlepiej byłoby zablokować możliwość sprzedaży temu człowiekowi.

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYW dla Ozzi

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...27958&st=20

Wszystko sprawnie i bezproblemowo, szybka wysyłka, wszystko jak w opisie. Dostałem nawet dowód wysyłki, miła niespodzianka. Polecam :)

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika aRo za transakcje z mojego tematu sprzedaży. Szybka wpłata na moje konto bankowe, dobry i miły kontakt wszystko jak należy. Polecam

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...27958&st=20

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki POZYTYW dla użytkownika maksv6, za transakcję z tego tematu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2074032. Wszystko poszło gładko, sprawnie i co najważniejsze szybko! Gry zapakowane bardzo bezpiecznie w folię pęcherzykową i wysłane paczką. Bardzo miła współpraca i mam nadzieję, że nie ostatnia :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYW dla użytkownika Zyll za dwie książki Sapkowskiego - Wiedźmin ofc ;) "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia" (podaję link do pierwszego posta z tematem, gdzie Zyll zeedytował go). Wszystko fajnie i szybko, miły kontakt przez PW, książki dotarły i wszystko zgadza się z opisem (dostałem ofc fotki bo ładnie poprosiłem :)). :ok:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw Dla usera RIP1988 za wymianę rodem z tego tematu. Jeśli chodzi o zasadniczą część wymiany to była ona przyjemna niczym zapach świeżo skoszonej trawy w słoneczny poranek, czyli wszystko supcio :) Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chyba grają dla nas - stwierdził Uriasz.

- Nie wiem, ale wiem, że na mojej nowej karcioszce mogą pograć sobie przy najwyższych ustawieniach graficznych - odparł Gofer.

Pozytyw za zakupy w TYM temacie dla DarkAvengera. Świetny kontakt, wszystkie formalności łącznie ze stworzeniem aukcji na Allegro załatwiliśmy w parę minut, wysyłka następnego dnia w porządnym opakowaniu, zawse chętnie kupię od niego folię bąbelkową. Gratis dorzucił GF7950GT, to dobrze, bo jak folia nie jest wokół czegoś owinięta, to potem słabiej strzela.

Polecam handel z tym gościem. :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...