Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Dzisiaj będzie potrójnie...

Pozytyw dla użytkownika kluha666 - Mimo iż wymienialiśmy się przedmiotami o na prawdę dużej wartości wszystko poszło szybko i gładko, świetny kontakt a dodatkowo za jeden jedyny dzień opóźnienia w wysyłce dorzucił dodatkową grę - zawszę będę miło wspominał tą transakcję i użytkownika. Wymiana odbyła się z mojego tematu.

Pozytyw dla użytkownika mcabra - dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka, Niewygórowana cena - ideał.

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1961864

Pozytyw dla użytkownika Fortuno - Jak wyżej, nie ma co wiele gadać, po prostu wszystko poszło idealnie i tak jak się tego spodziewałem (a nawet lepiej), polecam.

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1962769

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYW przez duże P należy się dla Zodiak . Przyczyna bardzo prosta - świetny kontakt, szybka wysyłka, a wymienione przedmioty dają dużo radochy :). I mimo, że jestem nowym użytkownikiem i nie wymieniałem się jeszcze z nikim na forum, to nie potraktował wymiany podejrzliwie, za co bardzo dziękuję :] Polecam !!!

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1961864

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wystawić POZYTYWĄ opinię forumowiczowi o nicku varamir, za transakcję z TEGO tematu.

Cena bardzo zadowalająca, kontakt znakomity, przesyłka szybciej już dotrzeć nie mogła, bo mimo że to Poczta Polska, to jestem naprawdę pod wrażeniem.

Tak więc zachęcam do robienie z Kolegą interesów, naprawdę jest warto.

Pozdrawiam, Arleqin

PS. Przepraszam za tak długie zwlekanie z wystawieniem komentarza, powodem były spore problemy z internetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znów hurtowo:

1. Pozytyw dla użytkownika behemort za sprzedanie mi Sacreda z tego tematu :smile:

Podobnie jak z TESem III transakcja przebiegła bezproblemowo, bardzo dobra cena, kontakt także.. :ok: No złego słowa powiedzieć nie mogę. To moja druga transakcja z ww użytkownikiem, i mam nadzieję że nie ostatnia :wink:

2. Pozytyw dla użytkownika Dirian za sprzedanie mi Grida z tego tematu :ok:

To nie była moja pierwsza transakcja z ww użytkownikiem. Przebiegła bezproblemowo, jak tak wcześniejsza.. Zero narzekań, transakcja udana - czego chcieć więcej :wink:

Edytowano przez wies.niak
Odnotowałem. [wies.niak]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika podbiel za sprzedanie mi trylogii Władcy Pierścieni oraz HoMMa III z tego tematu :ok:

Wszystko przebiegło ładnie, pięknie i sprawnie :smile: Książki są w dobrym stanie, gra instaluje się i działa. W takim wypadku nie mogę zrobić nic innego jak tylko wystawić pozytywa, co niniejszym czynię :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...