Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających [Aktualizacje wstrzymane z powodu problemów z przejściem na nowy skrypt]

Polecane posty

Może tym razem hurtowo, a co tam :P

1.Pozytyw dla użytkownika BLikeBat za sprzedaż growej koszulki z mojego tematu :ok:

Sprzedaż nastąpiła na zasadzie wymiany, ale jestem z niej jak najbardziej zadowolony :wink: Towar zgodny z opisem, wszystko ładnie i sprawnie :smile: Szczerze mogę polecić handlowanie z tym użytkownikiem :thumbsup:

2. Pozytyw dla użytkownika betoven za sprzedaż growej koszulki z mojego tematu :wink:

Transakcja nastąpiła na zasadzie innej niż powyższa (sprzedaż), ale zadowolenie jak najbardziej jest :smile: Dobra cena, dodatkowo koszulka pasuje na mnie, więc jest pozytyw :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem wystawiam negatywny komentarz dla użytkownika mafioso. Kupiłem od niego Modern Warfare 2 na konsolę PS3. Dokonałem wpłaty - gry nie dostałem. Zostałem zapewniony, że najpóźniej dzisiaj dostanę pieniądze na konto - pieniędzy jak nie było tak nie ma. Uważajcie, bo to po prostu złodziej, a z tego co czytałem, niestety już po fakcie, to nie pierwszy jego raz tutaj.

Edytowano przez Eliroth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką nieprzyjemnością muszę wystawić NEGATYW dla użytkownika ukrywającego się pod nickiem mafioso. Dlaczego, juz piszę. Otóż wymieniony tutaj osobnik, "sprzedał" mi GTA: Episodes from Liberty City. Wszystko miło, cacy cacy, dopóki pieniążków nie przesłałem. Podziękował za wpłatę i napisał, że jeszcze wieczorem grę wyśle i kontakt się urwał. Miesiąc minął, a gry jak nie było tak nie ma. Smutne jest to, że nie jestem jednyną poszkodowaną osobą przez tego gagatka. Ogólnie NIE POLECAM :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony, a pewnie inni pokrzywdzeni też się przyłączą, mała prośba do moderatorów: proponuję przykleić temat z ostrzeżeniem dla innych przed użytkownikiem mafioso. Ja wiem, że inni też oszukują, ale ten typek robi to notorycznie i intencjonalnie, w przeciągu kilku tygodni nadziało się na niego 5 użytkowników, w tym ja.

Właśnie tworzę odpowiedni temat. Cierpliwości. Poza tym, jeśli wpłacaliście mu na konto pieniądze, to proponuję, tak jak ja, udać się na policję. - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatyw dla forumowicza mafioso. "Kupiłem" od niego dwie gry. I tak, jestem kolejnym oszukanym. Praktyka tego gościa była jak przy jego wcześniejszych negatywach. Czyli po wysłaniu kasy kontakt się urwał. Napisałem mu na GG, że jak pieniędzy nie zwróci, to zgłoszę sprawę na policję. Nic to nie dało, więc wybrałem się na komisariat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, moje potrójne combo :)

1. Pozytyw dla użytkownika HacKNSlasHMonsteR21 za błyskawiczną wpłatę i kupno Orange Boxa z tego tematu.

2. Pozytyw dla użytkownika filipbawol za równie szybką wpłatę i bezproblemową transakcję gier również z tego tematu.

3. Pozytyw dla użytkownika daveNWN za wzorową, szybką transakcję odnośnie artbooka z gry Mass Effect z tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw dla użytkownika Kibolek360, za transakcję z tego tematu tego tematu! Szybko, miło, sprawnie i przyjemnie.

Wielki pozytyw dla użytkownika paul182, za transakcję z tego tematu. Szybko, miło, bezpiecznie, a co najważniejsze wszystko w jak najlepszym stanie.

Polecam robić transakcję z Tymi użytkownikami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozytyw "zwrotny" dla użytkownika Zodiak za kupno gierek dzięki temu tematowi :wink:

To nie była moja pierwsza transakcja z tym użytkownikiem, ale pierwsza, gdzie to ja sprzedawałem ^^ Podobnie jak w przypadku wcześniejszej transakcji z tą osobą, nastąpił odbiór osobisty. Efektem tego jest zadowolenie zarówno klienta, jak i mnie samego, czego wyrazem jest ten post, oraz poprzedzający go :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...