Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Tak jak napisałem w komentarzu do newsa:

Fajnie, że jest, bo w sklepie nawet bym okiem na to nie rzucił. Czekam z niecierpliwością na następne przecieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
Gra zajmuje malutko

600 MB po instalacji . Teraz pytanie czy będzie więcej gier niż 3 czy może główny pełniak zajmuje 9> GB ? Czekamy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zajmuje malutko

600 MB po instalacji . Teraz pytanie czy będzie więcej gier niż 3 czy może główny pełniak zajmuje 9> GB ? Czekamy :]

Właśnie ciekawi mnie, czy będzie więcej pełniaków, czy moze szykuje się coś większego ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się rozpoczęło. Już w momencie poznania tego z pozoru nic nie znaczącego pełniaka wiem, że zestaw będzie dla mnie lepszy od gier w poprzednim numerze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się rozpoczęło. Już w momencie poznania tego z pozoru nic nie znaczącego pełniaka wiem, że zestaw będzie dla mnie lepszy od gier w poprzednim numerze ;)

"nic nie znaczącego" ? pełniak jest bardzo dobry, ale zależy dla kogo, są gusta i guściki, to że ci się nie podoba to nie znaczy że CD-ACTION się nie postarało o tego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest jedna gra o Zombiakach to może dadza Dead Island i może left for dead obie cześci tak mi sie zdaje :D

Tak i jeszcze dodadzą CoD:BO bo tam był tryb zombie, aż żal czytać takie posty....

Pełniak nie najgorszy czytałem o nim sporo pochlebnych recenzji, więc może odpalę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee no weźcie!

Zombie Driver to bardzo fajna gierka i jej tryb przygody bardzo mi się spodobał. Ale no właśnie - też już kupiłem w tej kioskowej wersji. Bo w recenzji Allor zasugerował, że być może trafi na cover CDA. I tak czekałem, czekałem, czekałem... I w końcu pomyślałem, że daliście sobie już z nią spokój i kupiłem. A teraz znowu mam kolejnego dubla w CDA. Osobiście jestem rozczarowany. Ale gierka b.fajna. Polecam, tym co nie grali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...