Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Nowe porządki

Polecane posty

Abyss, proszę. To nie jest fajne jak ni z gruchy ni z pietruchy zaczynają znikać tematy. Fajnie, że te lepsze zostały odratowane, ale sprawa mi się nie podoba. Przecież ten dział miał być w założeniu od tego, żeby powstawały w nim też takie totalne śmieci. A może za miesiąc powstanie Jeszcze Luźniejsza Jazda specjalnie dla takich tematów, a tu zostaną te wartościowsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t3tris

Oczywiście nie wliczałem do śmieci twojego tematu o planszówkach. Nie śmiałbym tongue_prosty.gif

@nerv0

Ale powiedz mi proszę dlaczego mamy tutaj w Luźnej Jeździe trzymać np. tematy ewidentnie o grach skoro od tego jest inny dział? Dlatego, że dajmy na to Konuga nie potrafi skleić prawdziwego posta? Jasne, że to luźna jazda i nikt nie chce tu robić specjalnego porządku (bo się nie da), ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Nie widzę nic złego w spamowaniu filmami i rysunkami albo tematami które ciężko umieścić w innej części forum jednak pewien ład musi zostać zachowany. To wszystko.

@Konuga

Zaraz za tobą wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi proszę dlaczego mamy tutaj w Luźnej Jeździe trzymać np. tematy ewidentnie o grach skoro od tego jest inny dział?

A dlaczego nie? Skoro dyskusja się kręci, to nie widzę powodu, żeby przenosić posty, bo to zabija chęć dalszego pisania. Owszem, czasem zdarzą się poważniejsze wywody, ale to chyba dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerv0

Ale powiedz mi proszę dlaczego mamy tutaj w Luźnej Jeździe trzymać np. tematy ewidentnie o grach skoro od tego jest inny dział? Dlatego, że dajmy na to Konuga nie potrafi skleić prawdziwego posta? Jasne, że to luźna jazda i nikt nie chce tu robić specjalnego porządku (bo się nie da), ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Nie widzę nic złego w spamowaniu filmami i rysunkami albo tematami które ciężko umieścić w innej części forum jednak pewien ład musi zostać zachowany. To wszystko.

>zakładamy dział hyde park

>oh noes ludzie tam piszą

>szybko poprzenosimy tematy do zdychających działów, może się nie połapią i będą tam pisali

Moderacja FA działa coraz bardziej nonsensownie i, że zapożyczę zwrot od Holy'ego, chimerycznie. Ustalacie zasady, a potem je łamiecie. Ustalacie nowe i potem je znowu łamiecie. Żeby jeszcze były jakieś sensowne argumenty, ale tu mamy tłumaczenie że nie, te tematy nie mogą być w dziale dowolnym, bo MOGĄ też być gdzie indziej.

ALE NIE SĄ.

Skoro są tutaj, userzy chcieli, żeby były tutaj. Jeśli dyskusje toczą się tutaj to proszę się odtentegować i nie wbijać się do piaskownicy, rozdeptywać budowle i krzyczeć NIE NIE TU NIE TU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dział "Kultura" jest lepszym miejscem do dyskutowania o niej, a rozmawiając o mediach kulturalnych tutaj, całkiem je dobijamy.

Ten pogląd opiera się głównie na tym, że udzielam się jeno w kulturze (wyłączając LJ), tak że...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze odniosę się do kwestii pytania "dlaczego tu"?

Być może moje rozumowanie będzie trochę na wyrost, ale zakładam, że ludzie piszą tutaj, bo chcą o czymś pogadać z konkretnymi osobami. W Luźnych Gaciach, jak w każdym innym miejscu forume wytworzyła się pewna społeczność. Grupa osób, która lubi ze sobą pisać, dyskutować i wbijać sobie szpile. Jeśli będę chciał pogadać dajmy na to o Gothicu w temacie do niego przeznaczonym to zakładam, że wśród dyskutantów znajdzie się może z jedna albo dwie osoby z grona tych, z którymi rzeczywiście chciałbym o tym popisać. Popisać mało poważnie, na luzie, z solidną porcją offtopu, hejtu na Morrowinda i śmiesznych filmików i gifów. Bez tego wszystkiego zostaje sama nudna rozmowa tylko i wyłącznie na temat gry. Do tego trzeba się pilnować żeby broń boże nie zapytać o rozwiązanie jakiegoś problemu, bo od tego jest przecież osobny dział. Niestety, ale przy Luźnej Jeździe wypada to po prostu słabo i mało kolorowo.

Takie moje zdanie.

Poza tym tych tematów naprawdę nie powstaje na tyle dużo by trzeba się było nimi przejmować. A jeśli te co powstały przerastają swoje "oficjalne wzorce" to sugeruję się zastanowić, czy to aby nie "oficjalne" tematy powinny polecieć do kosza.

PS Ostatni akapit to żart. Piszę to na wszelki wypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...