Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vertigo

BLOOD OMEN 2

Polecane posty

ja mam natomiast problem w końcówce 10 etapu.W jakiejś wielkiej klatce siedzi czterech gośći i potwórk który wisi w innej klatce. Kompletnie nie wiem co robić!!!

pomóżćie bo to naprawdę fajna gra

dzieki juz to przeszedlem ale juz nowy problem jest

otoz jestem w 11 etapie gdzies tak 15% dochodze do pomieszczenia gdzie jest kilka skrzyn do przesuwania i wlacznik wody. Wiem ze trzeba je tak poustawiac zeby dojsc do ostatniej skrzyni ale potem jak chce wskoczyc na półkę gdzie sa drzwi to za nic nie moge tam wskoczyc nawet za pomoca czaru jump. możecie mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej pisalam jestem nadal w etapie drugim w pomieszczeniu z drabina na ktora leci para po wlaczeniu przelacznika wlacza sie film jak go ominac bede wdzieczna za pomoc :lol: :D :o :P

a jeszcze jedno pytanie czy ktos moze przeslac mi instrukcje do bo2 bo na mojej plycie z bonusami pojawiaja sie kwadraciki i raczej trudno mi to odczytac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg27 musisz uzyc mocy Charm na robotniku ktory jest za kratami i pociagnac za dzwignie tak zeby opuscic potwora i zeby straznikow zabil. Potem wejdz do klatki i ponownie uzyj na robotniku mocy Charm tak zeby cie odstawil na statek :D:D:D

anka musisz:

1. pociagnac dzwignie zeby para leciala kolo drabiny.

2. Idzisz do drzwi na lewo (patrzac na drabina) i otwierasz je dzwignia. UWAGA: zamykaja sie na czas wiec szybko ciagniesz za dzwigniezeby sie wylaczyla obok drabiny i wrcasz pzrez te same drzwi przez ktore orzed chwila przeszlas. DROGA WOLNA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz stanąć na krawędzi platformy i użyć umiejętności długiego skoku.

Skacz kiedy wskaźnik jest fioletowy.

Niestety to nic nie daje, bo kolejne platformy są wyżej od tej na której jestem i tam nie działa JUMP :) No nic jakoś sobie poradzę.

BTW. Szkoda, że nie ma kodu na latanie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP ME!Mam problem na etapie 6 (chyba) o nazwie "Nexus Stone".Dokładniej chodzi mi o Sebastiana.Jak go pokonac?Walka z nim na piensci jakos idzie ale jak zaczyna biec po scianie powstaje problem.PROSZE O SZYBKA POMOC!ODPOWIADAJCIE TUTAJ I PISZCIE NA NR GG:9432481!PROSZE O POMOC JESZCZE RAZ!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP ME!Mam problem na etapie 6 (chyba) o nazwie "Nexus Stone".Dokładniej chodzi mi o Sebastiana.Jak go pokonac?Walka z nim na piensci jakos idzie ale jak zaczyna biec po scianie powstaje problem.PROSZE O SZYBKA POMOC!ODPOWIADAJCIE TUTAJ I PISZCIE NA NR GG:9432481!PROSZE O POMOC JESZCZE RAZ!!

dołączam się do prośby help :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiloss i Duszek nie żebym był złośliwy czy coś ale gdybyście spojżeli dwie strony wstecz zauważylibyście że Gracz PC miał też problem z tym etapem i ktoś odpowiedzi mu udzielił, ale kim ja jestem by oceniac innych.

No dobra

Etap I:

Bronimy się aż do napełnienia paska agresji poczym uderzamy odpowiednią mocą. Pamiętamy o odskakiwaniu przy atakach czerwonych oraz tuż po tym gdy gośc upadnie (będzie szarżował). Wystarczy kilka razy.

Etap II:

biegamy w około komnaty uważając na prądy powietrza i obserwujemy Sebastiana czy jak mu tam. Gdy zakrzyknie "Here I come" czy coś w ten deseń ustawiamy się tak by byc dokładnie naprzeciwko niego (ma was dzielic promień ze środka sali). Powtarzamy do skutku

Etap III:

Wskakujemy odrazu na platworme, używamy Charm na gościu "w okienku" poczym powtarzamy taktykę z Etapu I uważając by nie spaśc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey jestem w 3 chapterze prawie na końcu (90%) i jest jakby most który można włożyć w ściane i woda którą się wlewa przez obrócenie kołkiem. wogule nie wiem o co chodzi :idea:

Już Dalej sam przeszedłem nie odpisujcie!!

Też tu jestem i mam ten sam problem :/ Co trzeba zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wchodzisz do tego pomieszczenia to po prawej jest takie male pomieszczenie, tam znajduje sie skrzynia, zrzucasz te skrzynie tam gdzie sie pojawia woda. Most musi byc schowany i ustawiasz skrzynie na wyskosci mostu, nalewasz wode, wysuwasz most, wypuszczasz wode. W efekcie skrzynia znajduje sie na moscie, przesuwasz wiec skrzynie do takiego dolka, i zalacza sie system otwierajacy drzwi.

Chyba o to chodzi, innej sytuacji nie kojarze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... mam problem. Otóż jestem w 65% 7 etapu (The Canyons) i dotarłem do miejsca w którym są dwa dźwigi. Są tam też dwie przyczepy - na jednej są głazy, a na drugiej jakieś urządzenie z tym czymś zielonym. Nie bardzo wiem co mam tam robić... Może mi ktoś pomóc? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki max.99

Hmm... kolejny problem to 8 etap Eternal Prison kolo 40%. Dochodzę do pomieszczenia w którym walczę z tym gościem z kosą. Później telekinezą naprawiam most i skrzynie które nad nim wiszą. Co dalej mam z tym zrobić?

EDIT: Nieważne... już sobie poradziłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 60% chapter five mam pewien problem.po wykonaniu misji dla pewnej kobiety ta wzamian otwiera zieloną brame.idę dalej i nie wiem co robić telekineza nie skutkuje żadne drzwi sie nie otwierają.Wyjeżdzam windą na górę ale też nic nie mogę zrobić oprócz opuszczenia na dół jakiejś drabiny

POMOCY! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 60% chapter five mam pewien problem.po wykonaniu misji dla pewnej kobiety ta wzamian otwiera zieloną brame.idę dalej i nie wiem co robić telekineza nie skutkuje żadne drzwi sie nie otwierają.Wyjeżdzam windą na górę ale też nic nie mogę zrobić oprócz opuszczenia na dół jakiejś drabiny

Musisz dojśc do balkonu sali w której jest zdaje się obraz Sarafana i używając umiejętności skoku przeskoczyć na balkon po drugiej stronie. On tylko wygląda tak, jakby go tam nie było ;)

Ja z kolei mam problem z Magnusem... Co mam zrobić, żeby on uderzył w ten symbol nieskończoności na cokole tego wielkiego posągu, który się odbudował?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu stanąłem nad nim (tzw. na cokole u stóp posągu) i uderzyłem gościa kinezą. Mam też nadzieję że najpierw zmusiłeś go do rozwalenia laski Mobiusa

P.S. Mamnadzieje że ta kineza jest tańsz i mniej zawodna niż Tele P.S.A :)

P.S. 2 Wiem że mam denny dowcip nic nie poradzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yuki20

Ja jestem w rozdziale 7 (65%) i mam problem z "przyczepami". Jak już zapakuje kamień na taśmę i on wjeżdza na następną planszę (tam gdzie jest coś co rozdrabnia te kamienie chyba) to kamień znika......... Próbowałam już wyłączyć to coś do rozdrabniania kamieni i nic....... Pomóżcie prosze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że i ja miałem przy pierwszym podejściu problem ale za drugim zrobiłem tak:

Po ułożeniu kamienia na taśmociągu i włączeniu machiny obserwowałem go i gdy tylko zniknie z pola widzenia wyłączyłem maszyne ( jeżeli to nie pomoże to spróbuj zatrzyma trochę wcześniej). Teraz przez brame na drugą stronę a tam po upewnieniu się gdzie jest jest kamień (okazało się że tuż na zakręcie) włączyłem maszynę i ustawiłem się za przełącznikiem od zniszczarki gdyż jest on krótkotrwały. Potem już łatwo przełączyłem zniszczarkę i dalej użyłem dźwigu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuki20 -> kiedy kamień znajdzie się mniej więcej na zakręcie przed maszyną wyłącz ją a kamień przejdzie nietkniety :)

Wczoraj skończyłem grę i... hmm... średnio mi się podobała walka z ostatnim bossem. Pierwszy, drugi i trzeci boss jest ok. Walka z Magnusem jest nudne - praktycznie używamy tylko na nim telekinezy a przedtem chowamy się za posągami. Zero emocji i walki... Walka z Lordem Sarafanem też prezentuje się kiepsko... Skoczysz na niego - filmik, czekasz aż załaduje się pasek Immolate i odskakujesz od czerownych ciosów - dajesz z immolate trzy razy i filmik, czekasz aż załaduje się pasek Berserka i walisz trzy raz - znów filmik, a po nim już tylko creditsy. Tak więc ostatni boss jest łatwy do pokonania i do tego walka jest nudna... A najlepsza to chyba była z Marcusem (2 boss)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seziel dzięki za pomoc bez ciebie długo bym się jeszcze męczyl

niestety wyskoczył nowy problem.w 7 etapie na początku gry dochodzę do jakiejs elektrowni wodnej czy czegoś tam.rzucam charm na człowieka w środku pomieszczenia ide na góre zmieniam jakimś pokretłem kierunek wody chyba i brama na górze otwiera się ale tylko do polowy obok bramy jest też jakaś skrzynia ktora można przesunąć

co mam robić?? :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryesun skrzynie w lewo do oporu, a nastpnie wkocy na jak? wysoksc i karz gosciowi yalac pomieszczenie sam natomiast jumpąnij najpierw na skrzynie potem na podest tam przekrec pokretlo. To powinno starczyc (tzw woda sie opusci lecz bedzie nadal dzialal ten pobierak), jesli jednak nie wroc na skrzynie i uzyj charm.

Opis przejscia Sarafana bzl niepotrzebny zrobilem to sam na poprzedniej stronie a chwalenie sie nic nie daje gdyz sa ludzie ktorzy potrafia przejsc taka gre w 2 dni (nie mowie tu o sobie, aczkolwiek ja zrobilem to szybciej)

P.S. Sorry za brak polskich znakow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis przejscia Sarafana bzl niepotrzebny zrobilem to sam na poprzedniej stronie a chwalenie sie nic nie daje gdyz sa ludzie ktorzy potrafia przejsc taka gre w 2 dni (nie mowie tu o sobie, aczkolwiek ja zrobilem to szybciej)

heh... ja się nie chwaliłem ani nie próbowałem pomóc komuś opisując walkę z Sarafanem, tylko powiedziałem co myślę o grze po jej ukończeniu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...