Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vertigo

BLOOD OMEN 2

Polecane posty

Mam problem jak uratowac wampirzyce. Wogole nie wiem co robic. Z gory dziex!!

Ale w którym momęcie jesteś bo cały chapter musisz przejsć zeby ją uratować :P Musisz dojść do dachu Sarafan Keepa, tam jest taki budynek przed którym stoi napakowany Sarafan. Pokonaj go, przełącz niedaleko znajdujące sie przełączniki i wejdź do środka. Nastepnie przesuń posąg za którym bedzie wyjście z budynku. Wyjdź przez nie i jeszcze raz przełącz tamte przełączniki i wreszcie bedziesz mógł ją uwolnić.

link do forum poświęconemu całej serii Legacy of Kain (Soul Reavery, Blood Omeny, Defiance)

|

|

|

/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak uwolnic wapirzyce? Z gory wielkie dzieki

PS

mnie to win nie wywala wiec wam nie pomoge :(

Edit:

Dzięki własnie zabiłem tego napakowanego goscia. kolejny raz mnie ratujecie :D:D:D:D:D

Edit 2:

Czekaj pszesunolem ten posag otworzylo sie wejscie ale to nic nie dało. Co robić?

Sorka wiem jeste upierdliwy.

Edit 3:

Dobra wiem juz dziex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 problemy:

1 wywala mnie nadal do windy

2 po wczytaniu gry trace broń

:idea: już chyba mam teze odnośnie wywalania do windy:

1 może ta gra jest za stara na win xp ?? wszak wiadomo że niektóre starsze gry nie działają na tym systemie

2 w instrukcji pisze że do prawidłowego działania potrzebny jest directx 8.1 może tędy droga :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh, w tej grze tak jest że po wczytaniu gry znika ci broń. To nie jest żaden bug, tylko świadome zamierzenie twórców :lol:

P.S. A BO2 na pewno działa w Xp bo sam mam Xp i mi po ściągnięciu patcha działa bez żadnych problemów. Directa mam 9.2 więc tego to tez nie jest wina. Może spóbuj ściągnąć stery do karty graficznej ale jakieś starsze. Bo ja mam stery z przed roku i hula :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam taki jeden problem:

Otoz po jakiejs godzienie grania gra zaczyna chodzic mniej wiecej 1-2 klatki na minute... Wlascwie jedyne co moge wtedy zrobic to zresetowac kompa. A wczoraj myslalem ze mnie cholera wezmie bo po wielu wysilkach wreszcie pokonalem Faustusa i dostalem umiejetnosc skoku... Chcialem ja sobie wlaczyc, juz widzlaem jak te takie fioletowe punkciki sie wokol mnie zbieraja i... ciach.... A ostatniego savea zrobilem przed Faustusem i znow go musze przechodzic :( Moze mi ktos powiedziec co moglbym z tym zrobic? Moj komp spelnia wszystkie wymagania, mam Windows XP professional

Echh mam kolejny problem, tym razem z przejsciem: Otoz po pokonaniu Faustusa mamy sie nauczyc umiejetnosci skoku (trza ten taki zerwany most przeskoczyc). NO i ja mam w tym taki problem: Otoz na druga strone sie nei da doskoczyc. Zazwyczaj obszar do ktorego chce doskzoczyc robi sie fioletowy a mi tam zwyczajni nie dosiega myszka do drugiej strony tego pomostu i nijak nie moge tego przeskoczyc! Blagam niech mi ktos pomoze! Czy dlugosc tego skoku da sie jakos regulowac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem - musze pokonac Sebastiana, problem w tym, ze kiedy go pobije (do ok. 1/8 zycia) on wskakuje na sciane i zaczyna biec dookola.

Prad w tym czasie zaczyna dzialac w srodku planszy, wiaterek leci z boku i albo razi mnie prad, albo wiaterek, albo on zeskakuje z gory combem...

Jak mam go pokonac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos takiego wogle ze jak wlaczam gre to pisze ze gra jest w wersji 1.00 a nie 1.02 jak pisze w instalce

Tak jak moi powszednicy mam XP-ka i wywala mnie z gry po niedlugim czasie i nie wiem czemu dalem nawet zgodnosc z 98/ME i inne tego typu kombinacje i nadal nic :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jESTEM W LEVELU 2 I GOŚĆ MI ZAMYKA KRATY (STRASZNIE DENERWUJĄCE)

jAK TO PRZEJJŚĆ? :(

Zanim wyjdziesz z tego pomieszczonka gdzie otwierasz sobie krate to zauwaz ze na dole masz mgielke ktora CI sie pozwala stac neiwidzialnym. Uzyj wiece tej umiejetnosci aby niepostrzezenie przejsc przez przejscie, a potem naucz gostka ze z wampirami sie nei zadziera ;]

Btw moj problem ze skakaniem rozwiazany... Nie wpadlem na to zeby wcisnac "w" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem - musze pokonac Sebastiana, problem w tym, ze kiedy go pobije (do ok. 1/8 zycia) on wskakuje na sciane i zaczyna biec dookola.

Prad w tym czasie zaczyna dzialac w srodku planszy, wiaterek leci z boku i albo razi mnie prad, albo wiaterek, albo on zeskakuje z gory combem...

Jak mam go pokonac?

Musisz się tak ustawić na przeciwko niego że jak on na ciebie skoczy to wpadnie w ten prąd na srodku. 3 razy tak musisz zrobić.

No dzięki przeszedłem i się nawalam z bosem w drugiej komnacie ale on (jak są fioletowe kropki) znika ! CO MAM ZROBIĆ??

On nie znika tylko skacze na góre. Poczekaj chwile to zeskoczy i będzie chciał cie walnąć mocnym kopnięciem. Musisz uniknąć tego kopnięcia i przywalić gościowi pare razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh mam kolejny problem, tym razem z przejsciem: Otoz po pokonaniu Faustusa mamy sie nauczyc umiejetnosci skoku (trza ten taki zerwany most przeskoczyc). NO i ja mam w tym taki problem: Otoz na druga strone sie nei da doskoczyc. Zazwyczaj obszar do ktorego chce doskzoczyc robi sie fioletowy a mi tam zwyczajni nie dosiega myszka do drugiej strony tego pomostu i nijak nie moge tego przeskoczyc! Blagam niech mi ktos pomoze! Czy dlugosc tego skoku da sie jakos regulowac?

Spróduj użyć klawisza odpowiedzialnego za ruch do przodu (standartowo W)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nazywa się Marcus (4bos). Po podchodach nad jeziorem wieje do drugiego pomieszczenia. Wiem ze trzeba zrzucic na niego posag ale jak help plx :(

Chyba chodzici o to miejsce z posągami trzymającymi kosy.

Najpierw musisz sprawić żeby wpadł na te kosy i je porozbijał. Po rozbiciu kosy w cokole posągu, któremu Marcus rozbije kosę odsłoni się przełacznik, który musisz przełączyć za pomocą telkinezy. Kiedy przełączysz przełączniki we wszystkich posągach z kosami to naprawi się ten duży posąg na środku pomieszczenia. Zauważ że na froncie cokołu tego dużego posągu jest prostokątny przycisk z symbolem nieskończoności.Musisz teraz sprawić żeby Marcus w niego udeżył. Zeby to zrobił ustaw się przy przycisku a kiedy zacznie na ciebie szarżować po prostu podskocz, wtedy on walnie w ten przycisk i po kłopocie.:wink:

P.S Tego sposobu można też użyć do rozbicia tych kos. :wink: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 3 bossem. Najpierw walcze z nim dopoki nie walcza tych wszystkich mechnizmow i nie biega w kolko. co mam robic jak on zacznie biegac?

Z gory dziekuje.

Ustaw sie na przeciwko miejsca gdzie on sie zatrzyma, tak że jak on na ciebie skoczy to wpadnie w ten prad co na środku sie pojawia. Zresztą juz gdzies to pisałem, czytajcie wczesniejsze posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczak jestem już w 3 chapterze (30%)

tak z ciekawości ile jest chapterów??

:P8) :lol: :D

O ile dobrze pamiętam to 12

Siemka wszystkim,mam problem z bossem który włada ogniem nie wiem jak go przejść PROSZE POMUSCIE MI

Prawdopodobnie chodzi o Magnusa. Musisz zepchać go do wody telekinezą i chować się za skałami przed tymi jego ogniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...