Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vertigo

BLOOD OMEN 2

Polecane posty

powiedział by mi ktoś jak pokonać 1 bossa?w 1 rundzie wale w niego a i tak wsztstkie ciosy blokuje,używalem furii to on zrobił takie coś że skacze do tyłu i do mnie z obrotami :( nawet 1 minuty z nim nie wytrzymuje bo zabija mnie bo 40 sekundach :cry:

ps:co daje furiia?

najlepiej wyłącz gre bo jeśli nie możesz sobie poradzić z tak łatwym bossem to co będzie dalej....

moja rada: jak on atakuje to ty blokuj i zaraz po tym wal w niego to on nie zdąży cie zablokować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, czy moglibyście mnie oświecić i napisać co daje pewna skrzyneczka. Chodzi o tą, że gdy się ją otworzy to nie dostaje się punków do fioletowego paska tylko na posiadanej w danej chwili broni osadza się jakiś fioletowy "osad". A jak odrzucę tę miecz i wezmę z powrotem to już znika. Czy to jest jakaś specjalna, dodatkowa moc? Czy można ją jakoś wykorzystać? Help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w chapterze "Canyons" (ten po walce z Sebastianem) i doszedłem do miejsca, w którym są 2 dźwignie i dwie przyczepy (jedna z kamieniami, druga z czymś zielonym) i niby wszystko ok. Mam dać kamień na taśmociąg, a potem rozwalić "to zielone" kamieniem. Tyle tylko, że kamień wjeżdża do takiego "pomieszczenia" z wałkami, co go niszczą. Co zrobić, by kamień dojechał bezpiecznie do końca ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem :/ Otóż Wszystko Ładnie Sie Włancza Spoko Filmiki itd. Ale Gdy Już Sie Ma Ładować Pierwszy Poziom tj. Trening Wychodzi Mi Do Windy...:/ Zainstalowałem Patcha I Dalej To Samo :/ Wie Ktoś Co Może Być Przyczyną ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dasz nam konfig kompa? hociaż w tych czasach to moało możliwe, że jest to wina sprętu, to może jednak coś masz z czymś niekompatybilne..?

Oj nie wiem. Przede wszystkim spróbuj sterki zainstalować jakieś nowe, tudzież z czasów wydania gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, co zwykle - poszukaj dźwigienek, przełączników itd. Już nie pamiętam dokładnie jak to było, ale musi być coś takiego, że na prawo od głównych drzwi musisz otworzyć ukryte w ścianie drzwi (bodaj za posągiem), a odłączyć te główne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalcją wersji z CDA (maj 2005). Pierwsza płyta instaluje się normalnie, natomiast druga dość szybko wywala komunikat:

CRC error occured while intalling! Please read ReadMe.rtf for additional information and Technical Support contact information

Oczywiście "readme.rtf" podaje rady w stylu "sprawdź, czy komputer podłączony jest do prądu". Po krótce, zabrudzenie / porysowanie płyty, błędy na dysku docelowym itp. nie są problemem.

Pamiętam, że raz już nawet kiedyś grę zainstalowałem, choć też były problemy. Użyłem zdaje się jakiegoś triku, ale nie pamiętam jakiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem o tym na tym forum (choć nie wiem, czy w tym temacie). W każdym razie, u mnie lekiem na problemy z sypiącym się BO2 okazało się usunięcie (za pomocą DirectXEraditatora) DX9 i zainstalowanie DX8.1 (częstotliwość "wypadów" do pulpitu wyraźnie zmalała, co w grze bez możliwości sejwowania w dowolnym momencie nie jest bez znaczenia ;)). Tyle, że ja grałem na W2k :).

BTW, warto by było, byś podał przynajmniej jaką masz kartę graficzną i jakich sterowników używasz (chodzi przede wszystkim o wersję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...