Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vertigo

BLOOD OMEN 2

Polecane posty

JA mam problem z pokonaniem ostatecznego przeciwnika. Walę w niego telekinezą ale ten się tylko przesuwa na skraj platformy, troche się tam gibie, znika i pojawia się w innym miejscu. A co najgorsze to energii mu nie ubywa i nie mogę do niego dobiec bo jak jestem już tylko parę metrów od niego to on znika :evil:. Jak ktoś wie jak to przejść to będę wdzięczny za te jakże cenne dla mnie informacje :lol:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietak czy to tak bo dawno nei gralem w ta gre... jak tak sie gibie to najlepiej na niego SKOCZYC umiejetnoscia skoku z daleka i wtedy spada z platformy i wraca (ale traci zycie). Chyba tak... niepamietam. A puźbniej jak dostaniesz SOUL REAVERA to tylko go nim napażaj (najlepiej z fury). Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co mam zrobić w serafam keep, kiedy znajduje tą uwięzioną wampirzycę???? Ona mówi, że muszę znaleźć glif, ale ja nie mam pojęcia, gdzie on może być, pomóżcie plz

Odwróć się tyłem do niej (tej wampirzycy :lol:). Po lewej stronie drzwi stoi posąg, który trzeba przesunąć. Kiedy to zrobisz otworzy się tajne przejście. Potem idź do tego przełącznika na zewnątrz i przrłącz go tak żeby zablokował drzwi wejściowe i zlikwidował barierę w pomieszczeniu. Wróć do środka przez otwarte przejście (to w ścianie po drugiej stonie) i już. :idea: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem. otóż jestem w drugim etapie (The Den) i doszlem do tej kraty, co gosciu za szyba zamyka, a w pomieszczeniu obok jest dzwignia otwierajaca krate. gdy otworze ja i wyjde z pomieszczenia po chwili głupek za szyba znowu ja zamyka. jak mam to przejsc? POMOCY!!!!!!!

EDIT: problem rozwiazany, ale wyskoczyl kolejny: pojedynek z pierwszym bossem. udaje mi sie znizyc jego życie i potem on ucieka do sąsiedniej komnaty, gdzie stoi na takich piecach. jak mam go pokonać??? HELP!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: problem rozwiazany, ale wyskoczyl kolejny: pojedynek z pierwszym bossem. udaje mi sie znizyc jego życie i potem on ucieka do sąsiedniej komnaty, gdzie stoi na takich piecach. jak mam go pokonać??? HELP!!!!!

Musisz pociągnąć za dźwignie na jednym z 4 pieców (on zawsze stoi na jednym z nich). Wtedy do góry walnie ogień i go porani. Jak to zrobisz 3 razy to przejdziesz do następnego etapu walki. Tylko musisz być szybki bo jak za wolno podbiegniesz to on uciekni ci na inny piec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobic to samo co na cmentarzu. Najpierw wybierz z menu moce ( Dark Gift Menu ) Mgle, a nastepnie bedac w obszarze gdzie jest mgla nacisnij guzik odpowiedzialny za uzycie mocy ( Use Dark Gift ).

Popostu zobacz jakie guziki masz ustawione w controlsach.

błagam pomocy ja juz niewiem co robic jestem w 2 etapie weszlam do pomieszczenia gdzie jest drabina na nieszczescie leci na nia para a jak wylacze pare to zamykam krate i tak w kolko co robic pomocy :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam pomocy ja juz niewiem co robic jestem w 2 etapie weszlam do pomieszczenia gdzie jest drabina na nieszczescie leci na nia para a jak wylacze pare to zamykam krate i tak w kolko co robic pomocy :oops:

Po prostu musisz bardzo szybko przebiec przez drzwi zanim ta krata sie zamknie. Ja też podchodziłem do tego kilka razy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem techniczny. Gra chodzi jak złoto ale co pewien czas zdarza się że bez ostrzerzenia i podania powodu wychodzi do windy. Po ponownym uruchomieniu gry przechodzę dalej niż poprzednio ale i tak w końcu wychodzi. (szczególnie wkurzające w połowie długiego pojedynku z bosem)

Win xp

G-force 2 64mb mx 400

duron 1,3GHz

512 RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie też wszystko chodzi bardzo łądnie płynnie tylko filmy klatkują strasznie :? IMO jest to wina jakiegoś kodeka tylko jakiego? Nie przeszkadza to może tak bardzo, ale sobie filmika nie mogą spokojnie obejrzeć. Co to może być? Jak chcecie to podam konfig kompa:

1,4 ghz

FX 5200 64 mb

384 ram

cdrom 52x( bo przy czytaniu filmów z płyty to chyba też ważne...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nowy problem. otóż jestem w 4 etapie w miejscu, gdzie walcze z tym gosciem z tarcza. i gdy walcze, gra lubi sie z niewiadomych powodow wywalac do windowsa. konfiguracja mojego kompa to:

GeForce MX 440

512 RAM

procesor 1,7 GHz

naped DVD

czy ktos moze mi pomoc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem jestem w "Chapter Four" The Upper City.Stoje przy dźwigni a przede mną jest brama za którą stoi strażnik i gdy przełączam dźwignie,brama się otwiera ale strażnik od razu ją zamyką i nie mam szans żeby zdążyć dobiec do bramy.Prosze o pomoc bo gra jest super a nie moge jej przejść.Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą to przeszedłem ;) Tak jak w wielu innych wypadkac musisz użyć umiejętności (Dark Gift -> Mist) - ukrywania się we mgle. Kiedy to zrobisz i przestawisz dźwignię, ten strażnik nie zamknie bramy - potem tylko podchodzisz i elegancko rozcinasz mu brzuch, albo głowę urywasz (zależy od broni chyba :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnijcie patcha, bez niego będzie was wywalało do windowsa.

P.S. Może na cover cd jest ten patch, nie wiem bo nie kupiłem jeszcze tego CDA :P

no właśnie mnie też wywała do windy i pisze raport o błędach jest jakiś path bo gra jest w wersji 1.02 ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...