Jump to content

Vertigo

Forumowicze
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Vertigo

 • Rank
  Ork
  Ork

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Firma, która zrobiła tą grę już nie istnieje a serwery zostały zamknięte.
 2. Otóż można tak latać, aby statki poleciały do jakiegoś miejsca w przesztrzeni, które nie jest punktem nawigacyjnym ani jakimś innym obiektem trzeba wcisnąć "Shift" a następnie prawym przyciskiem myszy miejsce, do którego mają udać się okręty.
 3. Vertigo

  EVE Online

  Hmm, zrób sobie nowe konto i spróbuj na nie się zalogować.
 4. Vertigo

  EVE Online

  Można grać za darmo przez 14 dni a potem trzeba opłacać abonament.
 5. Dzięki za przyjęcie do gildii, ale wyglada na to że coś się skopało bo jestem jej szefem i jestem jedyną osobą w gildii. Już wszystko gra, wystarczyło się przelogować.
 6. Heh, gam w VC już od stycznia ale na innym serwie. Jak dowiedziałem się, że wy też w to gracie to zrobiłem sobie postać na Da Gamie i od paru dni już na nim gram. Złożyłem też podanie o przyjęcie do waszej gildii, mój nick to Vertis, wczoraj spotkałem paru z was w Aleksandrii. Mam nadziej, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. :lol:
 7. Ostatnio znalazłem fajnągierkę MMO o nazwie Voyage Century. Jeśli oglądaliście obie części Piratów z Karaibów a Port Royale i Sid Mayers Pirates ukończyliście na wszystkie możliwe sposoby i nadal czujecie niedosyt, to ta gra jest odpowiedzią na wasze potrzeby. Stańcie się kupcem, piratem lub korsarzem i przemierzajcie 7 mórz w poszukiwaniu bogactwa i chwały. A tutaj link do strony głównej: http://www.voyagecenturyonline.com/
 8. W Scraplandzie biskupi zwracają sie do głównego bohatera, kiedy ten kupi od nich kilka nowych żyć, słowami: May the Great Data Base be with you. Typowe nawiązanie do gwiezdnych wojen. Było tam jeszcze coś o Billu G. i parę innych smaczków ale jużnie pamiętam jakich.
 9. Vertigo

  Silkroad Online

  Wykonuj questy, za niektóre można całkiem sporo zarobić. I oczywiście karawany ale te radzę zacząć robić dopiero od 26-27 lvla.
 10. Musisz naładować reavera i użyćmocy Dark żeby stać się niewidzialnym. Wtedy powinny Cię przepuścić.
 11. Vertigo

  Silkroad Online

  ID to inaczej nazwa twojego konta np.: mojekonto albo kontoShazena. Aby zalogować się do gry musisz je wpisać w oknie logowania i podać hasło, którym je zabezpieczyłeś.
 12. Vertigo

  Silkroad Online

  Zajżyj pod adres, który podałem poniżej. Tam wszystko masz opisane. http://silkroad-online.pl/
 13. Vertigo

  Enemy Territory

  Sprawdź czy Twój firewall nie blokuje grze dostępu do sieci.
 14. Zrobiłem formatowanie i wymieniłem baterię ale problem nadal występuje, czyli to musi jednak być coś ze sprzętem. Zapomniałem doda, że problem występuje tylko kiedy komputer jest "zimny" czyli podzczas pierwszego uruchamiania bo później jak już zaskoczy to wszystko jest ok. Posprawdzam jeszcze kable bo może coś nie łączy albo przebicie gdzieś jest.
 15. Jeśli podpinasz mp3 do do wejść z przodu obudowy (jeżeli takie masz) to może po prostu nie są podłączone kabelkiem (ja tak miałem). Jeśli to nie to, to proponuję sprawdzić stan portów w menedżerze urządzeń. Jak będzie przy nich wykrzyknik to znaczy, że coś jest z nimi nie tak (może będą potrzebne jakieś dodatkowe strowniki).
×
×
 • Create New...