Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vertigo

BLOOD OMEN 2

Polecane posty

Wiecie co mnie na tym forum irytuje to ze obsluga tego czasopisma jest do bani ze tak sie wyraze a czemu bo masa osob zglasza problemy z gra i ani slychu ani widu ktos powinien to forum monitorowac ! i choc mowic ze problem jest jakos rozpatrywany ! z mojego doswiadczenia wynika ze wiekszoscia problemow sie nie przejmuja np ja nie moge grac w niektore gry (pelne wersje) pisalem i nie otrzymalem zadnego odzewu ani na e mail ani na forum co moze byc przyczyna. Za cos sie placi te 20 zl (ja kupuje tylko wersje DVD) instaluje a tu prosi o plyte jest niby jakies wyjasnienie ze trzeba zmienic litere napedu ale jak jak ja mam XP ? ni dy rydy a kompa mam na gwarancji i plab nie bede zrywal aby na chwile cos odlonczyc aby system pomyslal ze czegos nie ma !

To nie jest moiejsce na takie dyskusje. Zapraszam albo do Uwag do Moderatorow w dziale Offtopic, albo w do pytan do redakcji w dziale o CDA. - RIP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Problem polega na tym, że doszedłem bodaj w drugim levelu do takiej bramy która dzieli komnate zalaną wodą na połowe. Otwieram ją i ona zaraz sie zamyka. Zrzuciłem z góry skrzynie i przesunąłem pod bramę tak, że zamuka się do połowy. No i niewiem co dalej... Jak przeskoczyć na drugą połowę komnatyt? Probowałem supeer skoku i nie da rady. Może ktoś pomoc bo zaciąłem sie a dalej bym se pograł... Taka fajna giera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Problem polega na tym, że doszedłem bodaj w drugim levelu do takiej bramy która dzieli komnate zalaną wodą na połowe. Otwieram ją i ona zaraz sie zamyka. Zrzuciłem z góry skrzynie i przesunąłem pod bramę tak, że zamuka się do połowy. No i niewiem co dalej... Jak przeskoczyć na drugą połowę komnatyt? Probowałem supeer skoku i nie da rady. Może ktoś pomoc bo zaciąłem sie a dalej bym se pograł... Taka fajna giera...

Jak już zablokowałeś bramę to musisz wrócić do dźwigni, która odsysa wodę z komnaty i ją przełączyć jeszcze raz. Woda zostanie odessana a ty spokojnie ( ale musisz się spieszyć zanim woda zaleje komnatę z powrotem ) przedostaniesz się na drugą stronę po kładce.( Jeśli dobrze pamiętam :-k)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh.... Znowu problem z 3 bossem. Nawalem go az zaczyna birga w kolko. Potem unikam jego ciosow i 3 razy wpadam w prad. Ale potem robi on jakies zielnoe blyskawice czy cos (przynajmniej ekran na zielono rozblyska) i po penym czasie niszczy mapke i zaczynam wszystko od nowa.

Prosze o pomoc!! Zgory serdeczne dziex!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh.... Znowu problem z 3 bossem. Nawalem go az zaczyna birga w kolko. Potem unikam jego ciosow i 3 razy wpadam w prad. Ale potem robi on jakies zielnoe blyskawice czy cos (przynajmniej ekran na zielono rozblyska) i po penym czasie niszczy mapke i zaczynam wszystko od nowa.

Prosze o pomoc!! Zgory serdeczne dziex!!

Musisz skoczyć tam na góre do niego i go sprać zeby spadł na dół. Potem rozejrzyj sie po sali a zobaczysz okno, a za nim robotnika. Użyj Mind Controla i "wajcha w dół". Potem on wskoczy na góre do ciebie to złap go za gardło i zrzuć pare razy na dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Problem polega na tym, że doszedłem bodaj w drugim levelu do takiej bramy która dzieli komnate zalaną wodą na połowe. Otwieram ją i ona zaraz sie zamyka. Zrzuciłem z góry skrzynie i przesunąłem pod bramę tak, że zamuka się do połowy. No i niewiem co dalej... Jak przeskoczyć na drugą połowę komnatyt? Probowałem supeer skoku i nie da rady. Może ktoś pomoc bo zaciąłem sie a dalej bym se pograł... Taka fajna giera...

Jak już zablokowałeś bramę to musisz wrócić do dźwigni, która odsysa wodę z komnaty i ją przełączyć jeszcze raz. Woda zostanie odessana a ty spokojnie ( ale musisz się spieszyć zanim woda zaleje komnatę z powrotem ) przedostaniesz się na drugą stronę po kładce.( Jeśli dobrze pamiętam :-k)

Spoko ale jak dostać się spowrotem do dżwigni odsysającej wodę skoro ja do tego poziomu spadłem z jakiejs studni czy cuś i spowrotem tam wleżć nie mogę. No i niewiem co teraz mam robić... :cry: [/FaFa_]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze wszystkim. Dzieki wam zabiłem 3 Bossa!! Dzieki !!! :D:D

Ale mam jeszcze male pytanko. W nastepnej misji nie wiem jak uzyc nowo zdobytej mocy (Berserk).

Pomozcie prosze, dzieki z gory.

CDA rzadzi!!

Zauważ że przy ikonie aktualnie wybranej mocy jest pasek, który wydłuża się podczas stosowania bloków w trakcie walki. Kiedy osiągnie odpowiednią długość będziesz mógł użyć tej mocy. :idea: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanek na CD1 prawy klik->otwórz->patches instalujesz i masz :)

A teraz mój problem :( jestem w drugiej planszy podchodze do takich krat obok jest takie pomieszczenie z dźwignią ciągne za dźwignie otwierają sie te kraty, ale koleś za kratami znowu zamyka co mam zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bandito->znając tą gre to można podejść do tej rączki za którą ciągniesz z niewidzialnością po tej mgiełce takiej, wtedy on Cie nie zobaczy a Ty otworzysz krate. Chyba że musisz coś włączyć( chyba takie piece po lewej od kraty) i wtedy spalisz twego kolesia za kratą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to co? Nikt mi nie powie jak przejść tą je... bramę? Kurde niby po tym jak skrzynię podsunąłem brama zamyka się do połowy ale i tak przejść dalej nie można. Tu ktoś radził mi, żebym wrócił się tam gdzie wodę odsysa... ale to było na poprzedniej planszy i wrócić tam sie nie da bo na tą spadłem ze studni. Jak tam wrócić? Pomoże mi ktoś? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście Gracz'u PC bo właśnie go pokonałme a zrobiłem to mniej więcej tak:

Etap I:

Najpierw używasz na nim telekinezy poczym szybko chowasz się za posągiem kiedy gośc wyjdzie z wody i zniszy posąg za którym stoisz iderz go ponownie telekinezą i schowaj się za następnym obeliskiem. Kilka takich operacji i po wszystkiem

Etap II:

Zeskocz na dół znów uderz go kinezą ale wpierw ustaw się przed jednym z czterech ostrzy. Gdy gośc wstanie będzie na ciebie biegł jak szalony ty w tym czasie przyciśnij przycisk namierzania poczym gdy będzie bardzo blisko odskocz. Zrób tak ze wszystkimi czterema poczym się odsuń i walni telekinezą w odsłonięte symbole

Etap III:

Po odbódowaniu posogu morbiósa stań obok iego leski i nakłoń niemilca by w nią uderzył, następnie pozostaje ci wykorzystanie tego niemiłego wampirka do uderzenia w postument (dolnią częśc tam gdzie jest znak nieskończoności)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L13 dzieki dzieki Tobie zabiłem go!!! :D:D

FaFa_ Jesli dobrze pamietam i wiem o ktory moment chodzi to najpierw wsztrrzymujesz wode i otwiera sie brama, potem przesuwasz skrzynie tak aby sie ona juz nie mogla zamkac zpowrotem, i puszczasz wode od nowa zeby wejsc na gore.( A wogle to aby wstrzymac wode muszisz pociagnac dzwignie, ale da sie to tylko zrobic kieryjac godtkiem w domu dzieki mocy Charm w Dark Gift). TO chyba to :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://support.eidosinteractive.com/GI/Cus..._2/bo2pc102.exe

to jest linka ale jest problem bo jak siciagnolem to informuje mnie ze paht jest zainstalowany pomimo to nadal wywala do windy :(

no właśnie ja też mam patha ale z czeskiej strony:) ale on działa tylko jednorazowo tzn zadziałał tylko za pierwszym razem a przy kolejnych włączeniach nadal wychodzi do windy !!!! mam 80% rozdziału 6 czy 7 i zaczynam sie zastanawiać czy nie skasować tej denerwującęj mnie gry :x :x :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...