Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vertigo

BLOOD OMEN 2

Polecane posty

jestem w 3 etapie (50%) i jest zalana komnata wodą otóż kręce kołem i osysam wodę podnoszę brame ale nie moge zdążyć przejść!

ktoś mi pomoże :twisted:

Najpierw musisz otworzyc ta brame.... Potem gwaltem lecisz do tego kolka i krecisz nim 1 raz. Jak juz zakrecisz to lecisz na zbity pysk z powrotem i przy wejsciu do tej komnaty od razu skocz i zeskocz na taka sciezke nizej i wejdz po schodkach ktore tam sa zanim brama opadnie i woda sie podniesie (mi sie to udalo tak za 3 razem ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg99 Sebastian to ktory z kolei boss (sorka ale myla mi sie imiona). Ja juz 4 zabilem wiec powiem ci ale nie wiem ktory to.

Wogole mam problem bo jestem w 11 etapie i natknelem sie na takiego duze pzreciwnikia ale zabielm go (to ten ktorego aby zabic uizywasz 4 razy Telekinezy i zawala go). Potem jest drugi filmik z tym gociem co mu sie glowa na zielono pali (Raziel chyba) wali on moich dwoch kumpli i pojawiam sie przed duza brama z jakims duzym zielonym znakiem (to nie ten co dzila na telekineze). I nie wiem co robic.

Z gory dziekiuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj Smg999 przypomniało mi sie ze Sebastian to 3 boss. Wieć ten etap trzeci przechodzisz tak ze Wybierasz moc Charm i opetujesz tego robotnika co go wczesniej na fimliku widziales i ciagneiesz za dzwignie. Sebastian wskakuje na gore a ty go walisz az zdechnie. Zreszta ktos wczesniej pisal mi o tym bo sam nie wiedzialem :D:D:D

PLIZZZ pomożecie mi (patrz wczesniejszy post).Z gory dziex!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu gierka, ktora chodzi plynnie na GF 2 MX. Ogolnie fajowy - gotycki klimacik, bardziej przypadla mi do gustu, niz seria SR - ani 1 ani 2 nie gralem dluzej niz 1.2 godziny. A BO2 wciaga jak dobry film. Ok ide dalej grac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść trzeci etap walki z sebastianem?? Z góry dzięki za odpowiedź

Yyy sebastian to chyba ten z telekineza.... Wiem ze jak juz nie bedziesz mogl uzywac tych dzwgni zeby bic w dzwony to lecsz na gore i gosciem ktory stoi przy dzwonie rzucasz w dzwon 9przez przypadek raz to odkrylem :) ) Ja tak nie robilem bo on czesto mi sie sam nawijal pod labe wiec po prostu go pralem gdy byl niewidzialny. kilka takich seryjek i gosc ma polowe zycia mniej...

(...) (Raziel chyba)

heh nie Raziel, tylko Lord Sarafan, ten co Cie zepchnal wieki temu w przepasc a Toba teraz wlada rzadza krwawej zemsty :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg99 Sebastian to ktory z kolei boss (sorka ale myla mi sie imiona). Ja juz 4 zabilem wiec powiem ci ale nie wiem ktory to.

Wogole mam problem bo jestem w 11 etapie i natknelem sie na takiego duze pzreciwnikia ale zabielm go (to ten ktorego aby zabic uizywasz 4 razy Telekinezy i zawala go). Potem jest drugi filmik z tym gociem co mu sie glowa na zielono pali (Raziel chyba) wali on moich dwoch kumpli i pojawiam sie przed duza brama z jakims duzym zielonym znakiem (to nie ten co dzila na telekineze). I nie wiem co robic.

Z gory dziekiuje za pomoc.

Obejdź budynek z prawej strony. O ile dobrze pamiętam powinno tam być przejście, trzeba sie tylko dobrze rozejżeć. :-k #-o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem jest drugi filmik z tym gociem co mu sie glowa na zielono pali (Raziel chyba) wali on moich dwoch kumpli i pojawiam sie przed duza brama z jakims duzym zielonym znakiem (to nie ten co dzila na telekineze). I nie wiem co robic.

Boże, to nie Raziel (jego nie ma w Blood Omenie) tylko główny boss w grze - Sarafan Lord.

P.S.Raziel jest niebieski, nie ma żałądka i szczęki i nic mu asie nie pali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem, Jestem na samym początku 10 rozdiału, po tym jak wampirzyca kradnie nam nexsus stone. Zabijam trzech gości z toporami, przejmuje kontrole nad człowieczkiem i naciskam nim dżwignie by otworzyć kratę. Idę przez krate jednak przedemoną stoją wrota, które za nic w świecie nie chcą się otworzyć. Jeśli ktoś wie jak to otworzyć to bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z Serafanem jak, chyba każda walka z bosem w tej grze, jest podzielona na kilka etapów:

E I:

Ustaw się na początku mostu i podskocz unikając trzech strzałów niemilca. Następnie używając telekinezy ogłup go by w końcu dzięku jump'owi strącic go w przepaśc

E II:

Teraz należy jedynie bronic ciosy przeciwnika (zwykłe i "żółte" odskakuj od "czerwonych") aż do napełnienia paska u góry ekranu wtedy użyj mocy którą zdobyłeś od ostatniego bossa. Wystarczy kilka takich akcji.

E III:

Atakowanie S. nawet z Reaverem jest monotonne i ciężkie lepiej jest poczekac aż pasek znów się napełni, tym razem zamiast mocy "rozsadzającej" przeciwników użyj Breask czy jakoś tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scooby01

z wersja na DVD jest cos nie tak, niby upatchowana (od razu sie instaluje v.1.02) a w menu pisze ze to wersja 1.00 i dziala tak jak ona, czyli wywala co jakis czas do windy. wedlug eidosu wina moga byc sterowniki graficzne ale zainstalowalem nowsze i tez nic. w zasadzie ja juz dalem sobie spokoj ale pisze na forum jakby ktos sobie robil nadzieje ze moze w koncu pojdzie prawidlowo :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w 3 etapie (50%) i jest zalana komnata wodą otóż kręce kołem i osysam wodę podnoszę brame ale nie moge zdążyć przejść!

ktoś mi pomoże :twisted:

Najpierw musisz otworzyc ta brame.... Potem gwaltem lecisz do tego kolka i krecisz nim 1 raz. Jak juz zakrecisz to lecisz na zbity pysk z powrotem i przy wejsciu do tej komnaty od razu skocz i zeskocz na taka sciezke nizej i wejdz po schodkach ktore tam sa zanim brama opadnie i woda sie podniesie (mi sie to udalo tak za 3 razem ;) )

Naie trzeba wcale zap... na łeb na szyje tylko wystarczy wejść po drabinie nad komnate i z góry zrzucić skrzynie, która zablokuje zamykająca się brame. I z gracja udać sie na następny poziom. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wersja na DVD jest cos nie tak, niby upatchowana (od razu sie instaluje v.1.02) a w menu pisze ze to wersja 1.00 i dziala tak jak ona, czyli wywala co jakis czas do windy. wedlug eidosu wina moga byc sterowniki graficzne ale zainstalowalem nowsze i tez nic. w zasadzie ja juz dalem sobie spokoj ale pisze na forum jakby ktos sobie robil nadzieje ze moze w koncu pojdzie prawidlowo :twisted:

ja już dawno dałem sobie spokój... :x

jestem w 85% rozdziału 6 i narazie nie gram od tygodnia ... czekam na pojawienie się jakigoś normalnego patha ... :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naie trzeba wcale zap... na łeb na szyje tylko wystarczy wejść po drabinie nad komnate i z góry zrzucić skrzynie, która zablokuje zamykająca się brame. I z gracja udać sie na następny poziom. :D

O zesz o tym nie pomyslalem :D Ale i tak mi sie udalo i przechodze wlasnie 8 rozdzial :)

wersja na DVD jest cos nie tak, niby upatchowana (od razu sie instaluje v.1.02) a w menu pisze ze to wersja 1.00 i dziala tak jak ona, czyli wywala co jakis czas do windy. wedlug eidosu wina moga byc sterowniki graficzne ale zainstalowalem nowsze i tez nic. w zasadzie ja juz dalem sobie spokoj ale pisze na forum jakby ktos sobie robil nadzieje ze moze w koncu pojdzie prawidlowo

Hm mi sie wydaje ze to moze zalezec bardziej od windowsow niz od sterow... Bo ja mam najnowsze stery do GF4MX420 i mi wywala. A mam Windows XP Pro. Mysle ze to bardziej przez winde...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnijcie patcha, bez niego będzie was wywalało do windowsa.

P.S. Może na cover cd jest ten patch, nie wiem bo nie kupiłem jeszcze tego CDA :P

no właśnie mnie też wywała do windy i pisze raport o błędach jest jakiś path bo gra jest w wersji 1.02 ??

No mnie też wywala a ściągnąłem patcha 1.01 i 1.02 i jak chciałem zainstalować patche to pisze, że gra jest już zpatchowana, co jakiś czas wychodzi do windy szlag mnie trafia.

Mam pytanko, jak mam przejść tą planszę gdzie trza dojść do kolejnego punktu kontorlnego jak się skacze po takich platformach, nie wiem, jak, to zrobić, bo próbuję skakać coraz wyżej na wyższe poziomy i za każdym razem spadam w kosmos :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...