Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Nowe rangi na forum

Polecane posty

krótko - nie. stare rangi nie sa zle, a zadna z dotychczasowych propozycji mi sie nie spodobala. ta uznawana za najlepsza jest bardzo podobna do systemu obowiazujacego na wielu innych forach. nic szczegolnie innowacyjnego.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żadna podana propozycja nie jest dobra, dla mnie powinny zostać te rangi, dopóki nie powstał temat o zmianie, nikt na nie nie narzekał.

Poza tym proponuję podnieść liczbę postów, po której można zmienić sobie rangę. Np. na 2500 :chytry:

Nie lepsze by było 3000? Tak dla zaokrąglenia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Obecne rangi są dość oryginalne (nie spotkałem się z podobnymi na innych forach);

Są raczej uniwersalne (mała część użytkowników forum nie lubi fantastyki, tak myślę).

I z nudów podliczyłem :)

Do tej pory 20:6, chyba sprawa jasna...

A tak przy okazji...

Przydadzą się nowe, lepsze rangi, a nie stare i nudne. Były zmiany w CDA w formie "papierowej" - niech będą zmiany także na forum.

Drugi post, a rangi już "stare i nudne", interesujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny zmianom rang. Raz, że obecne są neutralne, a dwa, że i tak nie da się wymyślić nic, co spodoba się wszystkim. Po co zmieniać coś, co się sprawdza.

A tak offtopując:

@UP Też mnie to zaciekawiło. Efekt widać w BiO oraz w grupie do której użytkownik należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już cytować, więc @UP cytat Jestem ZA tymi rangami. Chociaż z drugiej strony jest to forum "o i dla graczy", więc obecny system ma z tym wspólne, a rangi Ranknina i Kathai są dla forum poświęcone klubowi książki i pisarzy.

Reasumując i tak jestem na TAK (Yes, we can!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Od samego początku mówiłem, że rangi i licznik postów to tylko miły dodatek. Poza tym obecne jakoś bardziej mi pasują do FA- może dlatego, że się przyzwyczaiłem. Natomiast te zaproponowane brzmią ciekawie ale jakoś też gier nie dotyczą i szybko znowu się pojawią głosy za zmianami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie - szkoda zachodu (wschodu, północy i południa też :P) elfy, orki i cała ta zgraja była "od zawsze" i niech na zawsze zostanie. poza tym nazwa rangi może przeszkadzać tylko statsiarzom, a ich głosy się nie liczą, bo to forumowicze są niefajni, o!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddaję rzecz jasna na nie. Obecne faktycznie, jak powiedział wies.niak stanowią już część historii tego forum. Coś jak znak rozpoznawczy. Poza tym, nawet dla grupy nietrawiącej fantasy klimatów (do której też się w sumie zaliczam) są i tak bardzo czytelne. Te rangi prezentują się tak: krótko, zwięźle i na temat. Czego niestety nie można powiedzieć o rangach wymyślonych przez Kathai, a które i tak były najlepszą propozycją z podanych do tej pory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE.

Szkoda czasu, bo rangi nie są przecież sprawą życia i śmierci, a ataków ze wszystkich stron na stare jak nie było tak nie ma. Może gdyby propozycje zmian rzuciły mnie na kolana, ale najprawdopodobniejsza opcja jest "tylko" dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...