Jump to content

legiss

Forumowicze
 • Content Count

  665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About legiss

 • Rank
  Elf
 • Birthday 01/01/1915

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Chciałeś znaleść na mnie jakieś brudy? Jokes on you, właśnie wszystko kasuję.

  1. legiss

   legiss

   TAK NAPRAWDE SKASOWAŁEM TYLKO POŁOWE BRUDÓW BO RESZTY SIE NIE DA

 2. legiss

  Ania i Kot

  >czytanie książki na drewnianym krześle D:
 3. Nic o kaście :c Nie oglądam Rocka, bo podobno jak dużo się go ogląda to na czole wyrasta taki duży pryszcz.
 4. Jak w temacie. Polski dubbing ssie, ale taki dobry z angola nie jestem. Da się jakoś wyczarować polskie napisy z angielskim dubbingiem? Z góry dzięki.
 5. legiss

  Teoria orbit.

  :trollface: :trollface:
 6. legiss

  Okultysta

  DOCENIAM POPRAWĘ TE UHO WYGLĄDA DUŻO LEPIEJ
 7. legiss

  Okultysta

  Te ucho jakoś zbyt odstaje od reszty, rzuca się w oczy. D;
 8. Kassadin op na dominie skin jest na przecenie, to przy okazji kupiłem i teraz skin gra za mnie. Wrażenia nadal jak najbardziej pozytywne. Nie chce mi się rozpisywać, ogólnie gra na pałe dedmacz się nie sprawdza, ale właśnie kontrola i mobilność. Do walki nadają się wszelakie offtanki, tanki, rightclicki i kilka ap - z tego co zauważyłem to kassa <3, heim, annie, veig. Moi wrogowie są do pupci, a pisząc na starcie "first time garen ap" trollujesz całą drużynę - pozdrowienia dla garena ap, i powodzenia w nabijaniu kolejnych quadr! :3
 9. Domin ftw 4 mecze, 4 wygrane. Bardzo satysfakcjonujące, z postaciami kombinuję. Na razie Singed sprawdza sie nieźle, ciężko mnie ubić i szybko biegam z punktu do punktu. Meczyk ezem, i jego ulti faktycznie się sprawdza. Grałem też olafem, wygraliśmy mając 4 ostatnie punkciory nexusa i całą mapę pod kontrolą.
 10. Na rankedach ludzie często po prostu testują chary. Nie zapamiętałem nicku pana co polecił mi Anivie, ale bardzo Ci dziękuję. Jest ooosooooom! :3 Pięknie się patrzy na 900 wyskakujące z przeciwnika który dostał E I ciekawostka z gier anivią: pierwsza gra, 11/3/14, 211cs, 3 rozwalone turrety i 150k zadanego dmg. Druga gra, 4/3/3, 2230cs, jeden turret i 190k zadanego dmg! :o
 11. legiss

  Nowy internet

  o ja to przegięcie ;o
 12. @festyn Annie to bardzo skillowa postać, ogarnięcie w którym momencie wrzucić zjadające każdego w pół sekundy combo jest nie lada wyczynem, musisz być dumny że potrafisz ją grać ot tak, naturalnie! Polecam Veigara.
 13. Fajnie sie zjada kupe razem z obiadem? no offence, czy jak toto sie pisze, bo pewnie znowu coś przekręciłem :3
×
×
 • Create New...