Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Krex. Bierzesz na mida postać typu Brand, Annie, Malz, inny killer, na swojej linii robisz sobie staty rzędy 5:0:0, potem chodzisz po liniach, robiąc staty 10:x:x. Pozostaje tylko samemu wygrywać teamfighty. Do takich celów idealnie nadaje się Brand, to nim wychodziłem z największego bagna, a teraz staram się wydostać właśnie nim z nieco mniejszego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuuper, buff Kennena. Miło, że zauważyli, że ta elektryczna bestia(jedyny caster jakim naprawdę lubię grać) trochę odstawała od Annie, Branda czy Malza.

Automatyczny atak po podwójnym Q Lee to też dobra zmiana.

Morgana też potrzebowała buffa. Zmiany w Nasusie (Spirit Fire) można nazwac małym "rimejkiem" i sporym buffem do tej zapomnianej postaci. To samo z długo oczekiwanym buffem Pantha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie wspominali, że stacki na Q zostaną osłabione, dzięki temu będzie można spokojnie wybrać się w junglę. IMO idealnie, żeby Q robiło cokolwiek trzeba się było skupiać tylko na nim, teraz dostanie większy base dmg. Podobają mi się też zmiany u Pantheona, chociaż trzeba będzie zaczekać na efekt zmian ratio. W końcu pomyśleli i Heartseeker nie trwa już godzinę, tylko wypuszcza całość dmg w 0.75, podczas gdy stun trwał będzie sekundę. Do tego znaczące obniżenie cooldownów. W tych patch notes zawiodło mnie tylko to, że więcej tu bug fixów niż normalnego balansu, chociaż może to znak, że większość postaci jest już w miejscu, w którym widzi je Riot. A co do bug fixów - naprawiają małpę, HELL YEAH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fel, ale chwilowo nic nie zmienili w Siphoning Strike :P (tymczasowo odeszli od tego zamierzenia)

A zmiany Pantheona są nawet ciekawe - niezłe base dmg pozwolą na budowanie jakiegoś survi w early; zastanawiam się tylko, czy te ratiosy z dodatkowego AD nie są zbyt niskie... Czas pokaże, jak na razie zapowiada się bardzo fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeszcze bym się Nasusem do jugli nie wybierał, pisałem tylko, że o takich zmianach wspominano w filmiku. Z Nasusem muszą coś zrobić, bo nie ma szans choćby z Renektonem, który ma wszystko co potrzebne do bycia skutecznym, oferując większe survi. Sami mówią, że gap closera mu nie zamontują, co już go stawia w gorszej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buff Pantka na papierze wygląda bardzo fajnie, mam nadzieję, że w końcu nim znowu zacznę sporo pogrywać(swego czasu mój ulubiony champ :tongue: ). Szkoda tylko, że ulti nadal pozostaje jak dla mnie useless, chyba nadal ma przeliczniki z AP do niego co jest już w ogóle dla mnie głupie, zwykła zmiana na AD byłaby zdecydowanie na plus no chyba że już to zrobili bo w sumie bardzo dawno nim już nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój stream odpalił Tryndamare KLIK!. Drugą ciekawostką są nowe arty/skiny w następnym patchu I ZNOWU KLIK!. IMO bardzo ładnie wyglądają splashe Skarnera, ciekawe jak modele; a ten nowy Garen z tarczą przypomina mi trochę WoWa...

@Panth

Wygląda trochę za mocno, ale zobaczymy w praniu. IMO buff jak najbardziej zasłużony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Janna to tylko nowy art, a co do reszty to na plus wybija się tylko Taric i Caitlyn(niebieskie włosy), i Garen wyglądający trochę a'la Wiedźmin. Skiny Skarner też nic specjalnego.

Właśnie także myślałem nad buildem dla "nowego" Pantheona i myślę, że kombo Warmog+Atma będzie dawało radę. Do tego jeszcze Yoummumu, Mallet i Banshee i być może będzie coś z tego antycznego wojownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem Udyra i przetestowałem dżunglę. Nie mam runek, więc tylko Smite + Heal. :D Po kupnie madredów dżungluje się naprawdę przyjemnie i szybko.

Czy jakiś weteran Udyra mógłby opisać jungle (tiger), runki i masteries? No i opisać to i owo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lewis jungla Udyra

Powinniśmy zaczekać na naszego eksperta NoiTuLove, ale niestety ma urlop :D.

Ja jungluję z tygrysem w tradycyjny sposób, zaczynając od blue golema. Udyr jest silny tak, że mi osobiście udaję się zrobić pierwszy obieg z użyciem 2-3 potionów, co w sumie nie udaje się chyba na żadnym innym junglerze. Czasami nawet golema pyka się bez straty hp, jeśli pullnięcie mamy np od Branda.

Runki jakie biorę na niego to marki AS, seale Armor, glyphy AS i quinty armor penetration.

Masteries 1/16/13

Polecam ten poradnik, bo on w dużym stopniu tłumaczy wszystko co związane z Udyrem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba nigdy na normalach nie będę junglował.Po pierwsze:trafić na wrogów którzy mają junglera jest bardzo trudno.Po drugie:top vs 2 jest zawsze przegrany.Po trzecie:gdy np.na bocie idzie lepiej to pomimo moich próśb pushują linię do oporu.A potem piszą: Report him-0 ganks.Ja nie wiem gdzie mam jungle trenować.Na rankedach gram jungle Lee Sinem,ale nie zamierzam tam testować champów.

BTW.Dzisiaj w każdym meczu mam Branda.Nawet nie idzie innym AP Carry zagrać bo od razu ktoś go instalockuje.Raz picknąłem go to wszyscy na chacie OMGOMG.Już nie mówię o tym że niektórzy dodgują bo im podbierają Wukonga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba nigdy na normalach nie będę junglował.Po pierwsze:trafić na wrogów którzy mają junglera jest bardzo trudno.Po drugie:top vs 2 jest zawsze przegrany.Po trzecie:gdy np.na bocie idzie lepiej to pomimo moich próśb pushują linię do oporu.A potem piszą: Report him-0 ganks.

1. Faktycznie z junglerami na normalach bywa różnie, ale tak czy inaczej drużyna z nim ma zwykle łatwiej, pod warunkiem, że jungler nie failuje zbytnio.

2. W jakim sensie top jest przegrany? Bo jeżeli osoba na topie towerhugeruje to tym lepiej dla Ciebie, bo powinno to się kończyć dwoma fragami dla Twojej drużyny. Jeżeli zaś osoba na topie nie może wytrzymać naporu do Twojego 4 lvl, czyli do momentu, w którym zwykle ma się red buffa, to osoba ta będzie grać słabo nawet będąc na duo linii.

3. Jeżeli osoby na bocie tak bardzo pushują, to poproś ich o pomoc przy zrobieniu dragona. W 10 min już można spokojnie całkiem szybko go zrobić zanim przeciwnik się połapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...