Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

To co robi nasz rodak "Siusiej" dla fnatic jest niesamowite. Alistar w jego rękach to prawdziwa maszyna do zabijania. Naprawdę powoli zasługuje on na gracza turnieju. A zakończony przed chwilą mecz fnatic vs. Epik był najlepszym jak dotąd w czasie trwania turnieju. W każdej chwili mogła wygrać jedna lub druga druzyna. Było około 4-5 takich sytuacji gdzie w sumie brakowało tylko stanowczego pushu by to zakończyć.

Powtórze, jestem naprawdę pod wrażeniem gry Polaka Alistarem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epicki come back ze strony Fnatic. Liczba widzów przekroczyła 210k, niesamowita sprawa. Wydawało mi się, że przewaga, jaką wyrobili sobie Epik jest raczej nie do odrobienia, ale AP Alistar by Shushei <3 Teraz szykują się rodzime pojedynki EU aAa vs EU Fnatic, US TSM vs US Epik... hmn... tak czy inaczej jest jeszcze szansa, że drużyna z USA wygra dreamhack (kibicuję Fnatic, ale po cichu także dopinguję Epik, którzy są prawdziwym objawieniem turnieju (Dyrus Singed <3).

PS: Aaaaa wydało się: Shushei ma bródkę i w sumie jest z twarzy podobny do Gragasa xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze siusiak to nasz rodak o.- imo chce alistara na wlasnosc!!!!!! ;D to bylo OP naprawde jak ta postac baaa maszynka w rekach boga potrafi zabijac, on przeciez jak byla ta akcja wyzej barona co on chcial wleciec w nich (spod barona na gore) i mu sie nie udalo bo uciekli za daleko on zdazyl obiec na okolo i zabil 2 jeszcze to bylo boskie, albo gdy uciekajac rozwalil 2 gosci too samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc na prośbę moderatora rozbuduje wypowiedź <lanie wody mode on>

Tak więc po przeczytaniu wielu informacji z forum oraz z innych źródeł bardzo zainteresował mnie pewien nowy czempion. Nazywa się on Yorick grabarz i bardzo podoba mi się jego wygląd. Przywołuje różne summony, które spełniają różne zadania taktyczne. Myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie i można je wykorzystać w wielu sytuacjach. Podoba mi się jego ultimate, podobne do ultimate Zileana. Oczyma wyobraźni już widzę przeciwników wyklinających tą wspaniałą umiejętność Yoricka, kiedy Tryndamare został zgankowany, ale dzięki Endless rage'owi zabił 1 przeciwnkia, a następnie po tymczasowym wskrzeszeniu zabija jeszcze drugiego, a ja jako Yorick dobijam ostatniego. Trochę się boje, że wiele osób ma do tego czempiona podobne podejście co ja i trudno będzie go wybrać, zanim wybierze go ktoś inny. Na szczęście razem z Yorickiem powinni wyjść jeszcze dwaj inni czempioni - skorpion i pani tank, którymi nie jestem jednak zainteresowany. Jako, że nie mogę się już doczekać premiery tego wspaniałego bohatera bardzo prosiłbym was o udzielenie mi informacji. Jeżeli ktoś z jakichś znanych tylko sobie źródeł lub ze źródeł ogólnodostępnych KIEDY WYJDZIE YORICK to bardzo prosiłbym o udzielenie tej informacji <lanie wody mode off>

A co do DC to licze oczywiście na Fanatyków ;P

PS. do moda - w takim razie gdzie jest ów czat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi c00rtku chcę udzielić Ci odpowiedzi na twe pytanie, przy czym chciał bym również zaznaczyć, iż nie wiem czy są to informacje pewne. Otóż wydaje mi się, że nowy champion znajdzie się w "store" we wtorek razem z patchem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiłem się ostatnimi czasy od LOL, ale tym razem turniej nie wiedzieć czemu mnie bardzo zainteresował i jestem na prawdę ciekaw komu uda się wygrać. Osobiście stawiam na Frantic. Szczególnie po tym jak widziałem te akcje z alisterem :ohmy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne urozmaicenie w pickach to ostatni mecz CLG, gdy po prostu sobie odpuścili i każdy grał jak chciał.

Shushei to moim zdaniem najlepszy gracz tych zawodów, a na pewno najspektakularniejszy - ostatni mecz z EG to udowodnił, zwłaszcza ten flash do bazy EG i headbut potem - cudo, po to się ogląda te zawody.

Najnudniejsza rzecz - w każdym meczu niemalże jest Nunu, Amumu (jeśli niezbanowany), Vlad, Swain albo Malza, trochę mi się to opatrzyło, zobaczyłbym sobie np. Cassio albo innego maga.

Trzymam kciuki za Fnatic, z racji naszego rodaka i po prostu świetnego gameplayu, który nam pokazują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnudniejsza rzecz - w każdym meczu niemalże jest Nunu, Amumu (jeśli niezbanowany), Vlad, Swain albo Malza, trochę mi się to opatrzyło, zobaczyłbym sobie np. Cassio albo innego maga.

Bo to są bardzo, bardzo silne picki. Nunu i Amumu to jedni z najlepszych tanków i junglerów w jednym, Vlad i Swain w zasadzie idą na równi, bo obaj są naprawdę mocnymi survival-magami, a Malza to najlepszy AP carry w grze, więc co się dziwić? Nikt ci się nie będzie bawić Cassiopeią, jak można wybrać Malzahara który zrobi 300x więcej. Każdy ma swoje mainy i każdy mainuje raczej high-tierowe postacie, dlatego turniej obraca się w bardzo ciasnym kręgu championów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał możliwość wygrania 50 tysięcy zielonych, to raczej nie przejmowałbym się tym, że moje picki nie są różnorodne:P

CLG chciało zaszpanować zapewne i wzięli Mundo, za cholerę nie wiem czemu. Jak chcieli mieć heal team to jest kilka lepszych picków, tym bardziej, że jak pokazano Mundo się do turniejowych rozgrywek nie nadaje. To nie ten poziom, że można nim wpaść i zrobić zadymę. Zgadzam się z powyższymi opiniami - to team gwiazd, które niezbyt opanowały jeszcze team play. Pokazały to zgrane teamy europejskie i EPIK, który wydaje się bardziej ogarnięty niż TSM nawet.

http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=243666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, championship, streamy i od razu ludzie starają się grać jak zawodowcy. :D Na moim elo nagle zaczęły pojawiać się supporty (ki diabeł?), ludzie starają się lasthitować, a wymienione supporty kupują najpierw itemki gold per 5 sec i starają się zostawiać miniony carry. Do tego nagle ludzie uświadomili sobie, że cc wygrywa grę i postacie z tymże wybierają. Jeśli to się utrzyma to ja chcę takie zawody częściej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zagrałem dziś dwie gry i co rzuciło mi się w oczy to to, że ludzie wybierają same picki co na turnieju i starają się zawsze biegać razem. Nawet wardy zaczęli kupować w większej ilości.

Jestem ciekaw czy ta zmiana będzie trwała dłuższy czas czy ludzie wrócą do starych przyzwyczajeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Dokładnie spotykam to samo, ludzie pickują coraz częściej Alistara, Ashe, ale jest jeden problem, do pięt nie dorastają tym z turnieju i potężnie lamią... Ale w sumie cieszy że mniej doświadczeni gracze zamiast grać dziwnymi buildami obejrzą streama i wiedzą co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW - dłuższą chwilkę mnie nie było...Bleh - idiotą jestem i sobie narobiłem ostanio... Ale nie o tym mowa - To wracam i przybyło ponad 20 stron xD

Ale czytając je cieszę się z zadowolenia, jakie wielu osobom przyniosło "mejlowanie" do supportu :cat2:

@Kalma

o_O Kurcze - więcej takich dziewczyn poproszę Xd... DAMN - ze świecą ( przynajmniej u mnie ) szukać takich przedstawicielek płci pięknej, które lubią grać w " hardcorowe" gry ...

DREAMHACK!!!

O matko - mam 1 MegaPozytyw i 1 MegaNegatyw po tym, co wczoraj zobaczyłem - dużo się nauczyłem i mam zamiar jeszcze trochę tych Pr0 pooglądać...Ale też patrząc na ich grę czuję się jak mrówka... Serio - porównując ich grę z moją sam się z siebie śmieję - jeżeli oni prezentują tam poziom high ELO rankedów, to na moim ELo ( ponoć na normalach ELO też jest ) normale to swawola w stylu "huzia na wikinga"...

Co prawda wykluczam współpracę, ponieważ rzadko gram z kimś na Skyp'ie... Ale oni to po prostu jak roboty...

Kurcze - po ostatniej porażce ( ho ho - nie było junglera. Spytałem czy picknąć Noctrune'a - taaaa, pewnie ! Totalne lamienie, staty 0/8 i prośba o raport mnie jako "unskilled player " ... O matko - jungla to nie mój teren - jakoś kiedyś Udyrem 2'ie gierki zowniłem, Shaco nawet nawet dawał rady, a nim wtedy ... Masakra...) przetestowałem oriannę i szczerze bardzo ciekawa postać - po kilkunastu sekundach gry na myśl przyszło mi słowo "portal", ale wiadomo jak Riot szuka pomysłów...

@kruzd

he he - tego się właśnie spodziewałem Xd

PS : Prosiłbym o zachowanie "choć tych podstawowych" zasad tego wątku... Wkurza mnie nieład na głównej ( pare próśb o posprzątanie wysłałem i jak na razie wszystkie były trafne ), ale i tutaj odesłałem moda do zaprowadzenia porządku... Dajcie sobie lekko na wstrzymanie i nie statsujcie, ponieważ problemy w tym wątku to ostatnio norma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha serio? Wardy? A już myślałem, że tylko ja kupuje takie bezużyteczne itemy.

Serio to ta mania szybko minie, mało kto będzie "marnował" ciężko zarobione 75g na warda.

Patch we wtorek będzie? Fajnie ;)

Mecze naprawdę interesujące,szkoda że finał o 0:00 nie będzie mi się chciało czekać do późna. Lepiej na 2 dzień spokojnie obejrzec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że dziś nastąpią wszystkie mecze do końca turnieju, a sam finał powinien rozpocząć się o północy ? Mmm, interesujące, może uda mi się oglądnąć kilka meczy na żywo, a jeśli nie to trzeba będzie pooglądać je później ^^ Rozumiem, że czasy podane na stronie są obowiązującymi także u nas ? ( GMT +2 )

Nie wiem do ile zwycięstw się gra ( do jednego ? ) ale Fnatic rozniosło aAa bez problemu : ) Zdaje się, że aAa nie zdobyło nawet jednego fraga na drużynie przeciwnej. No i po meczu Shushei pozdrowił swoich rodaków w ojczystym języku, miło : _

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shushei nas pozdrawia i to po polsku :D Więc teraz wszyscy wiedzą co potrafią polacy (przynajmniej niektórzy :P)

Najlepszy tekst od komentatorów:

Phreak: Wiesz co Shushei tam powiedział po polsku?

Joe: Nie mam zielonego pojęcia. Język polski nie jest najlepszy. Ja znam tylko jedno słowo po polsku i wolę go nie wypowiadać publicznie :cat2:

Phreak: :pokerface:

Padłem :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fnatic vs aAa.

Miazga totalna. Fnatic przeciwną drużyną zamiótł podłogę. Ani jednej straconej wieżyczki, niesamowita kontrola mapy, idealny timing co do barona, smoka i buffów. No i Shushei. Gragas(i Alistair) w jego wykonaniu to poezja. Nawet się dziwiłem czemu to jemu oddają golema skoro w drużynie był Malza(któremu przyznałbym pierwszeństwo). Widać jednak, że drużyna dobrze wie co robi. Mogę im tylko życzyć powodzenia w finale. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...