Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Dziwne, że aAa zdecydowało się grać bez żadnego twardszego championa w drużynie. Wróżę, ze bardzo im to utrudni grę : ) Z drugiej strony Shushei nie może zagrać ani Alistarem ani Gragasem, więc zobaczmy czy Sona w jego wykonaniu jest równie niesamowita ^^

Mój błąd, nie zauważyłem, że Shushei zamienił się na Anivie " )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz powodujący szczękoopad. Końcówka naprawdę niesamowita. Traf chciał, że kiedy zaczął się ostatni team fight zawiesiła mi się transmisja, a odblokowała, kiedy wynik u góry ekranu zmienił się z 22:20 na 27:20 :P. Czekam na finał, bo dawno nie było mi dane przeżywać takich emocji podczas transmisji jakiegoś turnieju ;). Co do graczy- Shushei jest zdecydowanie zawodnikiem turnieju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shushei jest po prostu niesamowity. Ma nagrodę najlepszego gracza turnieju w kieszeni. Zobaczymy, cho Fnatic pokaże w finale. :) Nie mogę się doczekać.

BTW coś mi się wydaje, że Gragas w Tier List Elementza pójdzie do góry, ludzie zaczną nim masowo grać, a na koniec pójdą nerfy. Z Alim podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego jestem pewien to to, że w czasie finałów będzie trzeba trzymać się krzeseł, bo niektóre zagrywki pewnie będą mieć taki efekt

. A to co wyprawia Shushei, to pozostawię bez komentarza, bo jeszcze nie zebrałem szczęki z podłogi.

Co do nerfów picków turniejowych to bardzo możliwe, bo pewnie całe CLG będzie płakać, że Alistar i Gragas są OP, a RIOT posłusznie przyzna im rację i skończą jak Twitch...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dziś w drużynie po raz pierwszy w drużynie miałem użytecznego Alistara! Te zawody uczą graczy, widzę coraz więcej wardów, supportów, myślenia i ogólnie dziś miałem same fajne drużyny (z wyjątkiem jednej, ale mniejsza z tym). Mimo tego zauważyłem dzisiaj jakieś dziwadła typu Vayne z dwoma przedmiotami dodającymi golda, które po ich zakupie przestała sobie w ogóle radzić. Mam nadzieję, że ten efekt utrzyma się dłużej, nadrabiałem dzisiaj straty. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo dość mało graczy ogląda normalne streamy np. HotShotaGG, a turniej Dreamhacka ogląda prawie każdy ;) I widzą, że pro-playerzy kupują mnóstwo wardów, że w każdym teamie jest jungler (najlepiej tank), support który nie lasthituje, a bierze gold/5 itemy itd. Racja, te zawody uczą graczy - ciekaw jestem tylko na ile :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nadzieje były płonne co do serwerów EU. Jak kolejki były tak są nadal. Zagrałbym sobie moją Annie albo zakupił Alistaira a tu kolejka na ponad godzinę. Natomiast na US z powodu odległości latency 200 ms, więc średnio przyjemne to jest. Nie zmieniło się jedno: ludzie potrafią się wyzywać bez powodu jak np. Polacy w przeciwnym teamie, którzy najpierw najechali na mój team a potem zaczęli się wyzywać między sobą. Co do wysokiego poziomu to od początku jest trochę ciężej( wybór zaawanasowania przy tworzeniu konta ma jakiś wpływ na match making?), ale niekoniecznie oznacza, że po obu stronach będę ogarnięci gracze. Częściej dotyczy to przeciwników chyba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh 50 minut czekania i błąd przy logowaniu. Teraz 1h 20 min ^^ Riot już przegina zdecydowanie, nikomu nie będzie się chciało tyle czekać, żeby zagrać. Ja odpuszczam.

Co do turnieju - Anivia i jej ściany to potęga. Alistair jest straszny w dobrych rękach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@InferV

U mnie to samo - mnóóóóóóstwo wardów dzisiaj zauważyłem !) W końcu !

@Wardi

Ja dzisiaj miałem gościa, który picknął Morganę Po pierwszej śmierci powiedział, że nie spodziewał się, że nikt nie picknie supporta... Nastała cisza- jeden gość zapytał czy ma do niej dobrane runka - nie. Ja zapytałem : to po co ją wybierałeś- Bo nie mamy supporta, a na dreamhacku to norma... xD Drugi raz tamten zapytał go, czy kiedykolwiek nią grał, bo w sumie morgana to taki ap solo laner i mniejszy support niż sona, czy soraka - raz, dawno teemu... :huh:

@DeAMoN93

http://www.youtube.com/watch?v=Xl6Xi9OHRZ8...feature=related <---- Oglądaj od 8:04 - ja wolę tą wersję :P

@Wosq

Ja miałem jakiegoś mega laga, opuściłem kolejkę wyboru, zalogowałem się ponownie. Wszystko było cacy - nie miałem kary, więc myślałem że mnie wyrzuciło z ostatniej gry, no ale zrobiłem to przed czasem i nie miałem żadnego "recconect'a" na ekranie. Dopiero po kolejne przegranej, w historii mam leava jako random yi... Tak się wkurzyłem na te niewyrabiające serwery, że aż do RIOTu napisałem, bo tak mnie to wpieniło...

A dopiero co wygrałem w końcu meczyk i zużyłem ostatniego IP boosta - pierwszy raz od dawien dawna picknąłem Ashe... Tak tak - nie mieliśmy ranged Carry :P I muszę powiedzieć, że ona ma moc - bardzo silna postać, tylko last hitowanie muszę potrenować xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio zdenerwowałem bardzo na riot. Zaczynam grę, sam bo nie mogę z kolegami grac, przez to że ich z czatu rozwaliło. Czekam w kolejce i ...2 nie odpowiada ani nic, wybrało im randomy, 5 sek przed rozpoczęciem wyłączyłem grę. Loguje się 3 h później i....mam leave. Pisze do riotu. Pierwsza odpowiedź - na rankedach to normalne ze jak się opuści kolejkę to ma sie leave. Pisze znowu ze...to normal (nawet do historii gier nie zajrzeli :dobani:) . Jaka odpowiedź? Bardzo im przykro ale mi nie usuną bo nie mają takiej możliwości. I jak tu nie kochać RIOTU?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIOT daje tyłów ostatnio na całego, a cierpliwość graczy jest na granicy.

Popatrzcie tylko jak zjechali ich użytkownicy na oficjalnym forum w temacie poświęconym "działaniu" serwera.

Oczywiście tematy pozamykali, bez żadnej konkretnej infomacji KIEDY SERWERY RUSZĄ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na US i nie mam żadnych ŻADNYCH problemów z serwerem. A ping 200 ms mi nie przeszkadza bo się przyzwyczaiłem i umiem wykonać kombo Alistarem ^^.Myślałem o przejściu na EU bo ping 30 kusi ale skoro Riot tak sobie olewa ten serwer to zostanę na US, szczególnie że kilka skórek mam tam kupionych i szkoda mi kasy . I sugeruję by ci których denerwuje sytuacja serwa EU zrobili sobie 2 konto na US i grali tam gdy ten pierwszy szwankuje. Dżizas ile językowych błędów w tym poście zrobiłem to głowa mała ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kluz dziękuje za info, a tak przy okazji to drogi coortk'o(c00rtka od kurtki(taka ciepła z rękawami itd))

@kubasanus ja też jestem na US i żadnych kolejek.

A finał jest o 0:00 tak? troche szkoda... no ale nic, obejrze sobie jutro. BTW. to myślę, że nie tylko ja, więc jakbyście byli łaskawi wstawiać posty typu "Fnatic wygrało!!!", albo "no piękna gra rodaka w finale, można powiedzieć, że to on wygrał dla Fnatic finał" w spoiler to byłbym wdzięczny, bo co to za przyjemność oglądać mecz jak się zna wynik ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to full support teamu wrzucił zamiast Karmy Alistaira. Naturalnie wiem, że to nie support, ale pomyślcie jakie spustoszenie by robił z 4 supportami na plecach.. (nie oglądałem początku, więc jeżeli dostał bana to nie wiem).

Tak BTW to czy ktoś z was ogarnia Urgota? Bo champ wydaje się fajny, przynajmniej jego "klimaty" sa ciekawe i dość oryginalne, ale chyba tylko raz go widziałem i to od razu jak wyszedł. EDIT: podobne pytanie do TF. Go co prawda widje częściej, ale nadal rzadko. Ogarnia go ktoś? bo zastanawiam się nad kupnem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po raz pierwszy zagrałem normala odkąd jest Dreamhack i oto mamy Jarvana(niestety nie jungla bo to tej poszedł Amumu) i Taric z Clairvoyance(które normalnie widzę raz na 50 gier) i buildem buty +5, Philo Stone i 4 * Heart of Gold. Yeah. W przeciwnej drużynie Amumu i Nunu. O dziwo żaden nie poszedł junglować. Ech Dreamhack, Dreamhack. Nie wiem czy więcej z tego pożytku, że ludzie chcą być jak pro, czy więcej szkody, że w ich wykonaniu to jest jakaś karykatura. Ważne, że pewnie za jakiś czas wszyscy o graniu jak pro pewnie zapomną i wszyscy będą takimi noobami jak dawniej. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to beka z tego meczu, bo Taric jungle'uje z Madredami, PROsi grają na full AP team, Executioner Calling wystarczy, aby "pentać" support team, RIOTERZ pokazują skilla, a Alistar nieogarnia zbytnio...

Mam wrażenie, że po DH tier listy wywrócą się do góry nogami i wszystkie tier 1 champy typu Rene, Rammus, Shen pójdą w deep tier 2/3. Co do prosowania normalnych ludzi to może to zostanie, bo w końcu wychodzę z Hell ELO :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale polewa :D Oglądałem kiedyś streamy Dyrusa, grał on all random all mid. Przydzieliło mu Karmę i o dziwo pozamiatał on nią równo. Potem grał nią dość często doprowadzając innych graczy do szału, bo był niemal nie do ubicia. Gdy tylko zobaczyłem, że leci Karmą na mid... :trollface: Mecz doprawdy przezabawny, Riot szykuje się do nerfu dla dragona i dla barona także :D niesamowita sprawa.

PS: Przez ten dreamhack kupa graczu próbuje naśladować najlepszych robiąc to jednak tak nieudolnie... szkoda gadać. Alistar w każdym meczu!

Shushei AP carry janna - niesamowita sprawa ile można wyciągnąć z tailwinda D:

Enjoy ten piękny mecz śni mi się po oczach, aż zamarzyłem by zacząć grać AP TFem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wspominał o Urgocie chyba c00rtka. Jak dla mnie jeden z najfajniejszych ranged champów w całej lidze^^. Jak w teamie potrzeba kogoś AD to na 90% go wybiorę. Mechanizm jego gry nie jest może zbyt ciekawy na papierze ( Traf z "granata",załącz tarcze i naparzaj w Q), ale w grze nawet takie nawalanie w Q daje niemałą frajdę , przeciwnikowi od tego spada 10% hp na sekundę to jak tu nie mieć banana na twarzy ;). I bardzo przydają się runy pod Armor penetration, bo Duma Kata zadaje ( chyba jako jedyny z gry) tylko fizyczne obrażenia . Ze szczerego serca polecam tego kraba ^^. A co do TF to za wiele Ci nie powiem bo, dzisiaj go kupiłem i mam za sobą 1 normala. Jako że lubię wyzwania to budowałem go pod AP, i jako tako ogarniałem bo skończyłem z przewagą 3 killi nad dedami co jak na 3 grę TF w życiu nie jest złym wynikiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...