Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Runes of Magic

Polecane posty

Mam pytanie, ostatnio w RoMa grałem jakoś w czerwcu i wymagania jak na grafikę były całkiem spore, ogólnie optymalizacja nie była najlepsza, podobno mieli to zmienić w kolejnych patchach. Wie ktoś jak jest z tym teraz? Jakie są prawdziwe, minimalne wymagania? Szukam gry pod kolegę ze słabym kompem i stąd to pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem, dopiero przeszedłem samouczka, wyłączyłem na moment, chciałem wrócic i pisze że obszar nie jest jeszcze w pełni dostępny czy coś takiego i czy mnie przenieść w inne miejsce, oczywiście zaznaczam "potwierdź" ale i tak nic sie nie dzieje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ostatnio w RoMa grałem jakoś w czerwcu i wymagania jak na grafikę były całkiem spore, ogólnie optymalizacja nie była najlepsza, podobno mieli to zmienić w kolejnych patchach. Wie ktoś jak jest z tym teraz?

Wymagań ci nie podam. Ale jakiś czas temu koledze padła karta graficzna i na czas reklamacji sprzedawca dał mu jakąś badziewiastą kartę do prac biurowych. Gra działała, co prawda na minimalnych ustawieniach graficznych, ale działała.

Screen z minimalnych ustawień kolegi:

http://screenshot.xfire.com/s/81471954-4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem, dopiero przeszedłem samouczka, wyłączyłem na moment, chciałem wrócic i pisze że obszar nie jest jeszcze w pełni dostępny czy coś takiego i czy mnie przenieść w inne miejsce, oczywiście zaznaczam "potwierdź" ale i tak nic sie nie dzieje confused_prosty.gif

Mam to samo.. ledwo gre zainstalowalem, posciagalem patche. Zrobilem postac, zalogowalem sie, zabiłem pająki w samouczku.. ale były opóźnienia straszne z tego co czytałem. Więc wyłączyłem.. godzine temu probuje sie zalogowac i wyskakuje to ;/ mam nadzieje ze szybko to naprawią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Rzecz Biorąc Gra Nawet Jak Dla Mnie Gracze Który Tyle Grał W WoWa To Soory Ale Gra Za Darmo I DO Tego Nieliniowa W Ładniej Dla Oczu Grafice TYLKO Z MIKROPŁATNIOŚCIAMI BEZ ABONAMENTU Zaraz Zassałen A WoWa Odinstalowałem :ninja::icon_surprised::icon_razz:

Jak Dołączyć Do Gildii Cd-Action Kto Mi Powie ?? :happy: :happy: :ninja: BD Bardzo Wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po południu znowu były jakieś konserwacje serwera jednak teraz jest już chyba w porządku. A pro po gry, to czy grał ktoś może Wardenem ? Podobno niestety potem staje się bardzo słaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobywać te diamenty i rubiny?

Diamenty się kupuje na "yusho", nie ma już możliwości kupienia ich w Auction House, została zablokowana ponieważ dochodziło do nielegalnych transakcji (z pominięciem Frogstera). Jest za to opcja kupienia diamentów za pomocą SMS.

Rubiny są bonusem dawanym przez Frogster za kupowanie diamentów, konkretnie za wydawanie diamentów w Item Shop :) w proporcji około za 5 wydanych diamentów dostaniemy 1 rubin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co sobie poczytałem w CDA i pooglądałem na necia gra mi się podoba. Zaczynam grać tylko mam dylemat: być rycerzem z drugą klasą wojownik czy wojownikiem z drugą klasą rycerz....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź rycerza na pierwszą klasę, to będziesz mógł nosić płytówki. W ogóle wydaje mi się, że ma lepsze skille niż warrior. Ja wziąłem warriora na główną klasę i nie jest za ciekawie. No, ale zawsze można się przestawić w trakcie, na przykład po tym jak się dostanie możliwość zresetowania TPków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przykro nam, ale kody przeznaczone są dla naszych STAŁYCH i aktywnych czytelników. Oznacza to, że osoby zarejestrowane po 3 maja 2010 roku albo zbanowane na naszym forum nie otrzymają ich."--> miło...

kiedyś, kiedyś Cd-Action umieściło w swojej gazecie kod minipeta do gry Guild Wars.. Kod był zapisany w gazecie czy tam na płycie (nie pamiętam).. nie dało się teraz też tak zrobić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na darmowy MMORPG jest całkiem nieźle, ale pierwsze co mi się nie podoba to animacja. Poruszanie się szat gdy postać idzie, cała ta sztywność animacji, śmieszne polakierowane zbroje plate, skrzydła nie wiadomo po co jak postać się nie unosi, pełno rzeczy wepchniętych na sile, doczytywanie tekstur i obiektów przed nosem nie na widzę tego. Za mało ras, dwuklasowość nie chce mi się wbijać lvl 2 razy. Dźwięki Trtyty gdy wykonałeś cele zadania O ZGROZO

Śmieszna sprawa z moutami na godziny bez jaj. Można tak jeszcze trochę wymieniać, ale jedno słowo "darmowy" zmienia punkt widzenia, z wszystkich darmowych w jakie grałem ten jest najlepszy :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko : itemy kupowane w Item Shopie za diamenty przypisywane są do konta cy do postaci ? Jeśli kupiłbym mounta, to mogą go używać wszystkie postacie czy tylko jedna?

Sarg0n, taki był wymóg dostawcy kodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie zaczynam instalacje RoMA i pytanie. Jest jakaś gildia z ludźmi z FA na Cath ? Z chęcią się zapiszę, tylko podexpie swoją nową postać.

I jeszcze jedno.

Są jakieś ułatwienia do gry ? Ale nie jakieś czity bugi itp. A programy pomagające w expie itp. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są addony no i można pisać makra o ile o to ci chodziło

Tak, oto mnie dokładnie chodziło. Przepraszam że bardziej nie sprecyzowałem. ;)

A tak poza tym, ile wam robił się update gry ? Bo u mnie się właśnie zaczyna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zacząłem już grać jako rycerz i mam już piąty poziom i małe pytanie.

Jaka poboczna klasa dla rycerza będzie idealnie pasowała ? Myślałem o kapłanie ale czy, to nie będzie zła mieszanka ? :) A co do elfów. Ciekawie nawet wygląda ich lokacja, ale ja się tam gubię w zadaniach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knight+priest to dobre połączenie ale jeśli chcesz grać tankiem to weź warriora:)

hmm może mi doradzicie?:> grałem już paroma kombinacjami większością doszedłem do max 40lvla ponieważ dalej mi się nie chciało, aktualnie mam rogala/knighta i nie wiem czy grać nią dalej czy nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się że zwiadowca jest najbardziej sensownym wyborem... jakieś rady w tej sprawie?

Często zauważanym połączeniem jest też mag/druid jednak musiałbyś grać elfem.

A co do elfów. Ciekawie nawet wygląda ich lokacja, ale ja się tam gubię w zadaniach. smile_prosty.gif

Skombinuj sobie QuesHelpera i po kłopocie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój :P

ta gra jest zwyczajnie słaba.

rozumiem , że ktoś może nie mieć kaski na WoWa i chce posmakować jakiegoś MMO ,

albo zrozumieć czym się ludzie tak podniecają , ale granie w to , to lekka przesada.

Gra jest skopana z każdej strony , zaczynając od grafiki , po walące się serwery.

Nie polecam jej nikomu , chyba że jakiemuś masochiście xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój :P

ta gra jest zwyczajnie słaba.

rozumiem , że ktoś może nie mieć kaski na WoWa i chce posmakować jakiegoś MMO ,

albo zrozumieć czym się ludzie tak podniecają , ale granie w to , to lekka przesada.

Gra jest skopana z każdej strony , zaczynając od grafiki , po walące się serwery.

Nie polecam jej nikomu , chyba że jakiemuś masochiście xd

Twoje argumenty przeciwko ROM, są po prostu śmieszne. Może coś bardziej konkretnego ?

A co do wyboru klas. Hmmm, podczas beta testów grałem mag / kapłan, i chyba bym do tego wrócił, ale rycerz mnie się spodobał i zrobię na początek rycerza / kapłana. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...