Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Eminem

Polecane posty

Potencjał? A co to jakieś badania były prowadzone nad potencjałem rapowania u Twisty?

Akurat 3W, ma ogromny potencjał bo na każdej płycie są sporo lepsi. Dodajmy do tego jezyk polski v angielski.

Raczej powinni się uczyć angielskiego.

A i tak zabawe słowem 3W opanowało w PL do perfekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o kimś! :P Oczywiście

. Jeden z najlepszych jeśli chodzi o prędkość nawijania.

Eminem jest mistrzem w szybkim nawijaniu

Jeszcze nie słyszałem, żeby Eminem jakoś specjalnie szybko nawijał, więc proszę żebyś uzasadnił swoją wypowiedź ;).

Haha Twista to by zarapował wszystkich polskich raperów na śmierć

Nie mogę się doczekać... A tak na serio to chciałbym zobaczyć taką walkę "kto szybciej nawija". To by było ciekawe widowisko ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe. Sprawdzone w warunkach studyjnych.

Nawet na studiach- wygłaszałem kiedyś jakiś tam referacik, którego temat zaginął w odmętach mej pamięci, i starałem się to zrobić na możliwie najmniejszej ilości wdechów. Oczywiście musiałem mówić baardzo szybko, ale było dzięki temu oryginalnie.

Shady też pewnie ćwiczył, ćwiczył aż wyćwiczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, karta dźwiękowa z niewiadomych przyczyn padła, więc nie odsłucham snippeta.

W poniedziałek zapewne to się zrobi, zakup nowej karty mnie czeka <smutaseq2>, przy okazji może mi w sklepie rozwiążą sprzętowa zagadkę mego życia- jakiej marki i mocy mam zasilacz, bo znikąd tego nie idzie odczytać.

Ostatnia płyta Eminema podzieliła społeczeństwo niczym konflikt PO-PiS

http://www.metacritic.com/music/recovery

średni, wręcz słabawy wynik recenzji oficjalnych, bardzo dobry wynik recenzji userów.

Wynik głosów userów identyczny prawie np. z tym http://www.metacritic.com/music/the-black-album

"Recovery" jest jak ten song Game'a- Hate it, or love it. ja bym dodał- there's no middle ground.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również "Syllables" przydał do gustu. Dobry beat od Dre goście niczego sobie wszystko ładnie wykonane refren również robi wrażenie. Widać, że Slim jest w bardzo dobrej formie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu przećpany Eminem z Relapse się komuś podoba? Na tej płycie jest parę dobrych kawałków (Old Time's Sake, Must be the ganja, We made you na siłę :P ), ale w porównaniu z Recovery, to... Słaba strasznie. Relapse oceniłbym na 2/5 (JEDYNA płyta w historii rapu, do której podchodziłem 3 razy, zanim w końcu przebrnąłem całą), Recovery to pewna piąteczka, i równie pewna płyta roku. Niby o gustach się nie dyskutuje, ale... :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam dosyć nietypowe pytanko, mianowicie chciałbym sobie nabyć krzyż raperski, a że jestem fanem Eminema, stąd też ten pomysł. Wiem, że jest to temat tylko i wyłącznie o muzyce, ale ponieważ nie za bardzo wiem do kogo się zwrócić, piszę z nadzieją, że ktoś tutaj myślał kiedyś o czymś takim, a może sam owe cacko posiada i coś tam będzie mógł pomóc. Do rzeczy... chodzi mi o kupno krzyża na wzór takiego jaki posiada Eminem. Problem w tym, że szukałem i ciężko znaleźć jest coś podobnego, a nie interesują mnie krzyże wysadzane kamieniami, nie wiadomo jakich rozmiarów, tu chodzi mi o średnią wielkość, mógłby być na styl gotycki i mieć jakieś wzory, bo goły to też taki jakiś..nijaki. I teraz pytanie do was, czy znacie jakieś strony, które mają na sprzedaż takie krzyże ? Czy ktoś może wie jaki konkretnie ma on krzyż ? Może jakieś zdjęcia ? Albo propozycje porównawcze ? Czekam na różne wasze pomysły, bo samemu mogę dokonać złego wyboru i potem będzie klapa i niezadowolenie. : )

A tak w ogóle to czytam was już od jakiegoś czasu i myślę, że sam od siebie dodam tutaj swoje 3 grosze w swoim czasie : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem o takim zamówieniu tylko, że wtedy musiałbym się liczyć już z dużo większymi kosztami. Swoją drogą może ktoś znalazłby jakąś fotę z tym jego krzyżem ? No i proszę jeszcze o linki do tych sklepów.. Jeśli nie będzie czegoś podobnego to faktycznie będe musiał zdecydować się na to zamówienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Co do 'Recovery', już pisałem, że dla mnie to wielki album. Słucha się go genialnie. No i jakby ukazuje nowy wizerunek Eminema. A co do 'Relapse', to fakt, że w moim rankingu umieściłem je zaraz przed najsłabszym 'Infinite' o czymś świadczy. Jest tam tylko kilka fajnych kawałków (z genialnym 'Beautiful na czele). I tyle.

PS. Wiem, że używam dużo słowa 'genialny' w różnych odmianach, ale w przypadku Eminema nie da się inaczej. To mój ulubiony artysta. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki, ale nie skorzystam : ) Na tych forach fanowskich to bym chyba zgłupiał : P Tak czy siak dzięki wielkie, pewnie zrealizuje to zamówienie.

A tak propo to widzę, że wypowiadacie się na temat ''Relapse'' i ''Recovery''. Mnie szczerze mówiąc bardziej do gustu przypadła ta pierwsza, a to dlatego, że było tam więcej (przynajmniej dla mnie) rapu w rapie. W zasadzie każdy z utworów na tej płycie na swój sposób mi się podoba, a najbardziej 3AM, My Mom, Insane, Stay Wide Awake i My Darling. Ktoś już tu wcześniej wspominał o tym Arabskim akcencie Em'a. Sam nie mogłem się do niego przyzwyczaić i przy pierwszym słuchaniu płyty myślałem sobie - Co to jest ? Później po głębszym odsłuchaniu myślę, że mógłbym dać jej takie 4/5 ; )

Jeśli chodzi o ''Recovery''. Tutaj też nie zaprzecze, solidna płyta, ale powiedziałbym dobra, tylko dobra. Sukces napewno leży tu po stronie hitów takich jak Love The Way You Lie z Rihanna, który podbił stacje radiowe i tym samym był nominowany do przeboju roku 2010, podobnie było z Not Afraid. No właśnie, co odbiło mnie od tej płyty ? Otóż na płycie przejawia się mieszanka rapu z popem, co mnie osobiście nie przypadło do gustu. Fakt, faktem jest, że powinno się wprowadzać jakieś innowacje, powiew świerzośći. Tutaj np. kawałek z Pink - Won't Back Down, który też zaskoczył mnie pozytywnie bowiem po przeczytaniu listy utworów, które miały ukazać się na płytce trochę się przestraszyłem : P Pink, Rihanna, Lil Wayne - Hoho, pomyślałem, Em sobie zaczął eksperymentować, ale jak widać wyszło mu to na dobre bo płyta sprzedaje się znakomicie a i oceny internautów są przyzwoite : ) Także ja daje 4-/5 ; ) A to za tą nutkę popu, całośc jak najbardziej Ok.

A słuchaliście może, Eminem Relapse - Refill ? Jest tam tylko pare utworków bo tylko 7 : P Ale jak ktoś jest ciekawy i nienasycony, to ot taki, dodatek : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w Recovery jest za dużo featuringu choć i niektóre takie kawałki mogą się podobać. Prawdą jest, że Slim wprowadził w tej płycie ciekawe innowacje i starzy fani nie poznają go, a nowi fani nie poznaliby starego. Wracając do Relapse po jego "powrocie" wydaje mi się być całkiem ciekawą płytą nie odstająca od Encore. Wiem, że pewnie dla większości z was wydaje się to dziwne, ale po ciągłym słuchaniu tych starych kawałków przydaje się, aby nowa płyta trafiła w moje łapska i odświeżyła nieco moją playliste.

EDIT.

Mi Refill również bardzo podchodzi. Typowałbym:Buffalo Bill, Taking My Ball, Drop The Bomb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...