Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Eminem

Polecane posty

Jak zwykle do tyłu jestem, premiera płyty 5 listopada, wyciekły dopiero 2 tracki, które równie dobrze mogą trafić na deluxe, ale kolega powyżej już wie, że dwójka w żaden sposób nie będzie podobna do jedynki.

Masz troche racji, jednak wszystkie kawałki jakie nagrał po Recovery są w jego nowym stylu dlatego wątpie aby zmienił swój styl tóż przed nową płytą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się cieszyć, że twój ulubiony raper nie stoi w miejscu i nie nagrywa ciągle tych samych płyt.

Ja na przykład w ogóle nie chcę, by Eminem robił "stare dobre" rzeczy i powracał do "starego dobrego" stylu, by wydać "starą dobrą" płytę, jestem bowiem fanem ewolucji wykonawców.

Jak to Jay powiedział:

Niggas want my old shit, buy my old albums

Rap dlatego (między innymi) w odróżnieniu np. od metalu czy punku, jest na komercyjnym topie, bo raperzy się doskonale adaptują.

Gdy zaczynają nagrywać po raz drugi swoją pierwszą płytę zaczynają się schody, bo starzy fani mogli już dawno przerzucić się na inny gatunek, a młodzi nie zrozumieją zabiegu.

Dlatego niech Em nagrywa coś jak najbardziej nowego i nieogranego jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Panem wyżej, jeżeli chociaż pół płyty będzie w stylu Berzerk i starych utworów a drugie pół w nowych to będzie dobrze. Ja tylko czekam i może kupię pierwszy w swoim życiu album Eminema bo wcześniej to człowiek nie doceniał dopóki tego angielskiego nie zrozumiał i nie powyłapywał kto naprawdę ma dobre umiejętności. Czekać do odsłuchu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wygląda, szczątkowe featy, nie ma kto zaniżać poziomu, niemniej chętnie zobaczyłbym jakieś featy od Slaughterhouse czy Yeli, ale może oni będą na bonus trackach jak np. Session One z Recovery.

Album raczej na pewno będzie w innym stylu niż Recovery, przecież każda płyta Eminema brzmi inaczej, nie sądzę żeby zrobił z tego "Recovery 2". Zresztą nie ma co spekulować, zobaczymy jak wyjdzie album.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na plus feat Rihanny i Kendricka, ale po cichu liczyłem też na featy typu Sticky Fingaz czy 50 Cent. Natomiast szkoda, że jednak Survival pojawi się w normalnej wersji, powinien zostać singlem wydanym na potrzeby CoD'a...

W bonusie wrzucam okładkę, jeżeli ktos nie widział:

MMLP2.jpg

Strasznie pusta się wydaje, zdjęcie domu i nałożony prosty efekt. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci został udostępniony kolejny singiel z nadchodzącej płyty "The Marshall Mathers LP2" Eminema "Rap God"

Płyta robi się coraz ciekawsza pod względem muzycznym to już trzeci singiel z kolei o ile "Survival" można nazwać singlem promującym płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą na Shady45 miała miejsce premiera singla z Rihanną - "Monster". Do odsłuchu tutaj:

https://soundcloud.com/kanyewestyeezus-1/eminem-the-monster-feat

Świetny refren Rihanna dała, a widzie, że już prawie cały tekst na rapgeniuszu, zaraz się obaczai co i jak icon_lol.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track z Rihanną z góry dno. Eminem się sprzedał. Kawałek z Lamarem kolejne nieporozumienie, bo zamiast bitwy na rymy na bicie Dre, dostaliśmy sam nie wiem co. Wszystkie bity są słabe, ale to już normalka. Wszystkich tych refrenów też mogłoby nie być. Beka z występu Ema na żywo, na którym leciał z playbacku. Pozdro Skylar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track z Rihanną z góry dno. Eminem się sprzedał.

Nie załamuj mnie...krecka_dostal.gif Po twoim zdaniu można wywnioskować, że już dawno sie sprzedał bo na pierwszym MMLP nagrał z Dido, która wtedy była baardzo popularna.

Beka z występu Ema na żywo, na którym leciał z playbacku.

To chyba nie widziałeś tego: http://www.youtube.com/watch?v=fySaWH6qIVg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track z Rihanną z góry dno.

true

Eminem się sprzedał

małe prowo, pelikanie. icon_redface.gificon_rolleyes.gif

To chyba nie widziałeś tego: http://www.youtube.c...h?v=fySaWH6qIVg

Widziałem. Eminem zawsze rozwala na żywo, dlatego też śmiechem trochę parsknąłem jak tak bez szczelnie poleciał z taśmy w SNL. Wykonanie Rap God 10/10 (brawa.gif ), tylko ta cenzura. icon_redface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true

troll

Widziałem. Eminem zawsze rozwala na żywo, dlatego też śmiechem trochę parsknąłem jak tak bez szczelnie poleciał z taśmy w SNL. Wykonanie Rap God 10/10 (brawa.gif ), tylko ta cenzura. icon_redface.gif

Tutaj sie zgodze, wszak nie przystoi "Bogowi Rapu" nawijać z playbacku.oczko.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Album Eminema jest bez wątpienia płytą roku. Nic mnie w tym roku nie zaskoczyło tak pozytywnie jak ten album. Fakt West wypościł dobra płytę pod względem muzycznym (tekstowo jest marnie). Jay Z się nie popisał najgorszy album pod każdym względem bynajmniej mi nie podszedł. Piona dla Slima płyta dopracowana muzycznie i lirycznie nawiązująca do klasyka o tym samym tytule. Jak dla mnie to number 1 w Hip hopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy nr.1, mam problem ze wskazaniem najlepszego albumu roku.

Z początku mocno się zajarałem, ale po kupnie i osłuchaniu dokładniejszym jednak nie jest to taki idealny album jak mi się wydawało po piewszych odsłuchach. "Stronger Than I Was" od razu do skipu, z "The Monster" różnie u mnie bywa, ale często też skip. Troszeczkę suchych linijek też się znajdzie, ale zwykle są one podsumowane "haha" w tle więc podejrzewam że suchość zamierzona, co nie zmienia jednak faktu że suche są. wink_prosty.gif

Album spokojnie na 4,5/5 a o tytuł albumu roku bije się u mnie z "Yeezus", "12 Reasons To Die", "Something Else" i... "Leanin' on Slick" które wzięło mnie (no homo) mocno z zaskoczenia. Nie słuchałem jeszcze albumu J.Cole'a, jakoś nie mogę się za to zabrać, ale nadrobię do końca roku.

A tak nawiasem, poleciłby ktoś jakieś mniej znane płyciwa warte przesłuchania (z tego roku).

P.S Polecałbym też koledze wyżej sprawdzić czy "bynajmniej" zostało użyte prawidłowo. :D #GrammarNazi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej płyty słyszałem (jeszcze) tylko kilka kawałków, ale najbardziej podoba mi się Berzerk, potem Monster, Surival, Headlights, a na końcu, niestety, Rapgod. W ogóle mi się to nie spodobało. Tym niemniej wymienione przeze mnie pierwsze 3 kawałki są niezłe, lecz po współpracy z Nate Ruessem spodziewałem się kontrastu wolnego z szybkim, a okazało się, że cały song jest w wolnym tempie. :(

Jak wysłucham wszystkie kawałki, może zmienię zdanie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, właśnie kupiłem nowy album i..... jest spoko super i w ogóle ale

mam problem bo piosenki zamiast normalnych tytułów nazywają się Track 01,02,03 itd.

Jest jakiś sposób żeby to naprawić? Na płycie. Bo na dysku to windows media player i po kłopocie.

(Problem mały więc chyba nie opyla się zakładanie nowego tematu)

Trochę dziwne bo w Relapse było ok wszystko.

EDIT:

Właśnie sobie słucham całej płyty i muszę przyznać że te gościnne refreny są całkiem całkiem.

No oprócz rihanny jej głos jest trochę irytujący dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami korzystam właśnie do ściągania info o piosenkach. Ale właśnie wsadziłem relapse i też ten sam problem jest. ( o.0 )

Dziwne bo w samochodzie pamiętam jak słuchałem płyty to tytuły były ok.

Tak pamiętam, a może tak chce pamiętać.

Musze MMlp2 sprawdzić w aucie.

A jak na razie to cały dzień Legacy mi w uszach siedzi.

A wy wasze płyty z jakiego wydania macie? polskie od universalmusic polska czy inne?

Chodzi mi o to ,że jak wsadzicie płytę do kompa i klikniecie "Otwórz" to jak się pliki nazywają.

EDIT:

Sprawdziłem obie płytki w samochodzie i ten sam problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...