Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Mnie się najbardziej spodobały: Devil May Cry 4, Dark Sector, Ninja Blade i NecroVisioN. Wybrałem te tytuły, ponieważ od zawsze lubiłem siekać sie z potworkami :tongue: . Do tego dojdzie jeszcze Sins of a Solar Empire - gra wciągająca jak cholera, oczywiście dla tych co gustują w takich grach. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Devil May Cry 4 (172)

2. FABLE (156)

3. Stubbs the Zombie (154)

4. Jade Empire (169)

5. Kane & Lynch (186)

6. Just Cause (178)

i jeszcze kilka innych takich jak NINJA BLADE lub Drakensang ale ich niestety nie kupiłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza dla mnie będzie pełna wersja gry Gothic od której to zaczęło się co miesięczne kupywanie CDA . Co najciekawsze kupiłem ten odcinek ze względu Splinter Cella , ale że za słaba grała była to zainstalowałem jedną z najlepszych gier czyli Gothic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Faction, pierwsza część. Powiedziałbym z którego numeru, ale zapomniałem. Oczywiście Gothic2 + Noc Kruka i World of Goo też były fajne i z pewnością znalazłyby się na mojej liście, gdyby nie to, że kupiłem je dużo wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście najlepszymi pełniakami z tych które mam są:

1. Deus Ex (klimat, genialna fabuła, duża nieliniowość)

2. Resident Evil 4 (Również za fabułę oraz klimat, a także za to że nie da się jej przejść w kilka godzin)

3. Psychonauts (Totalnie zakręcona platformówka a ja takie gry lubię)

Było jeszcze parę innych równie dobrych gier (Ninja Blade, King's Bounty) ale te trzy gry wyrwały mi najwięcej godzin z życia :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza gra jaka była w CDA?

mam dwa typy:

1. Jagged Alliance 2 zdecydowanie :)

2. Deus Ex

bardzo fajnie też mi się grało w MotorMash-zwłaszcza w wyścigi 2 na 2 z kumplem :laugh:

(ale coś na XP nie chciała mi się odpalić gra :( a na Eee akurat bym chętnie sobie pozabijał czas :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Morrowind :) Dla tej gry na coverze kupiłem napęd DVD :D Dodam jeszcze Call of Juarez :) Ogólnie poziom pełniaków w CDA szybuje mocno w górę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...