Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Możesz nawet spróbować na wysokich, ale wiedz, że filmiki wtedy nie będą ci dobrze chodzić. Posłuchaj się rad kolegów. Na średnio-wysokich detalach możesz sobie odpalić, ale najlepiej w rozdzielczości 1024x768, tak będzie najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój CRT też ma koło 6 lat, i mogę ustawić w nim rozdzielczość 1792 x 1344 :)

PS. Jaki kurde cudem odpaliłeś Crysis'a na wysokich i płynnie chodził ? :D

EDIT: W GTA IV nie licz nawet że na średnich będzie Ci płynnie chodziło :) Mi chodzi na LOW tekstury, high render, paski kolejno - 1, 10, 30, 16 :) I to jeszcze zdarzają się małe ścinki, szczególnie w deszcz ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w obie gry na gf6600gt 126mb, 1GB ram, athlon 3000+ i dało się grać na w nie na średnich detalach, gothic działał jednak sporo gorzej i dłużej się wczytywał, gra jest naprawdę kiepsko zoptymalizowana.

Mam pytanie czy pójdzie mi left 4 dead na: readon 4650 1GB, 1GB ram, athlon 3000+? Jeszcze pytania co do tej gry:

1. ile miejsca zajmuje?

2. przez internet gra się przez live! czy gra ma swója własny tryb multi?

3.da się jeszcze zagrać w demo czy po wyjściu pełnej wersji taka możliwość zniknęła? Demo może być na pc albo na xboxa, bez różnicy, tyle że na xboxa już szukałem i nie było dema innego shotera na "L" niż lost planet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój CRT też ma koło 6 lat, i mogę ustawić w nim rozdzielczość 1792 x 1344 :)

PS. Jaki kurde cudem odpaliłeś Crysis'a na wysokich i płynnie chodził ? :D

EDIT: W GTA IV nie licz nawet że na średnich będzie Ci płynnie chodziło :) Mi chodzi na LOW tekstury, high render, paski kolejno - 1, 10, 30, 16 :) I to jeszcze zdarzają się małe ścinki, szczególnie w deszcz ;/.

Mój monitor ma 14 cali wiec większa rozdzaiałka nie wchodzi :P

Crysis'a biore w opcjach na high i AA x4 jak nie wierzysz to jakiś gameplay zrobię :D

Jam mam nie liczyć na GTA na medium czy kto inny bo się pogubiłem xD :lol:

losio3.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Athlon x2 2,19 2gb ram atin sapphire zalaman 3850 512mb

http://www.allegro.pl/item467013142_sapphi...700_hd3850.html

to dokładnie ta karta :D

PS jak zrobić żeby mi nie pomniejszało bannerów??

Earnie z prockiem może być problem

Po odpaleniu FRAPS'a* mam w kryzysie srednio 25 FPS, bez tego programu mam srednio 30-36

*FRAPS z lekka obciąża kompa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno spokojnie Tobie pójść, z łatką tym bardziej, jeśli ściągniesz jeszcze sterownik nvidi poprawiający działanie tej gry to możesz chyba liczyć na średnie detale. Mimo wszystko grafa to największy problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz, juz mialem kupowac Gothica. A i jeszcze jedno pytanie bardziej o kartach: jak to jest ze moja karta, cienka jak barszcz, obsluguje te SM 3.0 i ma 256 mb? czyli theoretycznie prawie wszystkie nowe gry powinny chodzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...