Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Ja mam niecodzienne pytanie: w CoD:WaW chciałbym sobie pograć w multiplaya, ale nie wiem, czy w ogóle jest sens. Miałem mieć łącze 2mbps, ale jak można się było spodziewać, dostałem odpowiedź od Telekomuny Polskiej, w której tłumaczyli się, że u mnie jest możliwość podłączenia max 512kbps. Internet działa bez zarzutu, ale czy nie jest za wolny do multiplayera? Jakby coś, to ping jest bardzo dobry - 19ms do serwera w Warszawie.

379845350.png

Jakby coś to sam CoD chodzi super płynnie, ze wszystkimi detalami na maksa, AA, rozdzielczość itp. też. WSZYSTKO na maksa, i nie ma żadnych przycięć (Intel E8200 2,66GHZ, GeForce 9600 512MB, 4GB RAM), więc sprzętowo jest w pożądku (dzisiaj troszkę w to grałem). Ale czy jest w ogóle sens grać w multiplayera? I wytłumaczcie mi co, i jak, bo ja pierwszy raz (może) będę grał w grę przez neta =D (nie licząc Maple Story, którego obsługa jest dziecinnie prosta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512 kb/s to prędkość wystarczająca do gry w sieci. Wiem, bo mój kolega posiada neo 512 i bez problemu może grać na dużej liczbie serwerów. Często jednak CoD wyświetla wyższe pingi przy filtrowaniu serwerów niż podczas samej gry, co może niejako odstraszyć np. 200,300, a w grze ma 50, 80. W każdym razie grać możesz śmiało, choć wiadomo 1mb lepszy ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2 powinno lepiej chodzić na Twoim sprzęcie, ale pytanie czy się będzie opłacać. Nie wiadomo co z tej gry będzie po konwersji na PC. Lepiej poczekaj chwilę. GTA stanieje, a będziesz miał spokój że nie wydałeś pieniędzy na coś, co by Ci się nie spodobało, lub do czego musiałbyś robić upgrade sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale po co napisałeś mi wymagania minimalne? Przecież tak głupi, żeby przed napisaniem postu w Google'u nie sprawdzi wymagań, to nie jestem... A tak poza tym, to we wcześniejszym poście dałem link do postu ze sprzętem i jakoś nikt się nie zainteresował... <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Pyta się tu dlatego, ponieważ wymagania sprzętowe podawane przez producenta często mają się nijak do rzeczywistości.

@mleks

AA pójdzie Ci na średnich/niskich detalach. Gra jest na silniku Unreal 2, więc o optymalizację ma się co martwić. Ściągaj śmiało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, to po co wogóle jest ten temat, skoro w Googlach można sprawdzic! Pytam się, bo może ktoś grał w tą grę na podobnym sprzęcie i wie, na jakich ruszy detalach i rozdzielczości, a z samych wymagań minimalnych tego przecież nie wywróżę, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem. Pójdzie Ci. Ja gram (tzn. próbowałem. Na razie mam kilka innych pozycji do skończenia ;)) na takim sprzęcie:

Procek: AMD Athlon XP 2400+ ~2Ghz

Pamięć: 512 Mb Ram

Grafa: GeForce FX 5200 128 Mb Ram

I gra śmiga w 1024x768 w prawie max detalach. Na początku trochę potnie, ale jak się już załaduje wszystko to będzie cacy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do minimalnych w grach: Rok temu na świeta dostałem Obliviona z dodatkami, lukam... o! na zalecanych będzie śmigać :angry: ...odpalam i nawet na low mialem co jakiś czas lagi <_< . dopiero niedawno zmieniłem kartę to na full lata ale rok człowiek czekał żeby nacieszyć się w pełni grą.

A zapomniałbym, w targowisku mam go na sprzedaż... cena do uzgodnienia... pisać na gg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...