Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Mam pytanko, dlaczego GTA San Andreas ma na moim kompie 25 fps, a Need for Speed? Undercover dochodzi góra do 30 fps. Przecierz GTA jest o wiele starsze od NFS.

p.s.

prędkość sprawdzałem za pomocą Fraps_2.94, czy to normalne że jak tym programem nagrywam filmik to prędkość spada np. w NFS Undercover nawet do 5 i co to znaczy jak licznik fps zamiast żółtego robi się czerwony nawet gdy prędkość jest taka sama

Fraps potrafi obciążyć procesor. Nie dziw się, że w NFS, który jest słabo zoptymalizowany tak cie się tnie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do half life 2, kiedyś jak posiadałem jeszcze celerona 2.0Ghz 384mb ram, i radka 9200 takiego jak ty, tylko 128mb to odpalałem half life 2 w rozdziałce 800x600 , i detalach na medium :D co prawda rozdziałka nie wysoka, ale grało się całkiem przyjemnie bez zaciachów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy pójdzie mi Tomb Raider - Underworld oraz LEFT 4 DEAD???

Czekam z niecierpliwością na odpowiedz :rolleyes:

Mam Asusa A7j

Core Duo T2300 (1.66 GHz, Yonah)

2 MB L2 Cache, FSB 667 MHz

Chipset płyty i945PM + ICH6

Pamięć 2048 MB DDR2 533 MHz SO-DIMM

Matryca 17" TFT WSXGA+ 1440x900 Color Shine

Dysk 250 GB IDE UDMA133 4200 obr./min.

Karta graficzna Ati Mobiliti Radeon X1600 256 MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEFT 4 DEAD - minimalne/niższe niż średnie detale i może pójdzie. Trochę wolną masz pamięć. Procesor powinien to uciągnąć. Tylko pytanie czy na laptopie będzie dobrze? Nie wiem...

Tomb Raider: Underworld - jak wyżej.

LEFT 4 DEAD mi chodzi na full:D co mnie samego zaskoczylo:D

A Tomb Raider tez tyko jak przechodze pierwsza plansze i tam do mnie czarnoskóry strzela i ładuje się kolejna plansza to pokazuje mi sie niebieski ekran i laptop sie resetuje... Czego to moze byc przyczyna??? Bo strasznie sie o to martwie.... Moze sie cos dzieje z moim lapciakiem:(((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princefan nie można się zapytać czy gry pójdą bo ty od razu mówisz ze szpanujemy sprzętem a może ja się nie znam na grach i nie wiem czy mi pójdą, a poza tym skąd wiesz ze mi saints row 2 i mirrors edge pójdzie na max ?? To są najnowsze gry. Jak coś Ci się nie podoba to sam won stąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze gry, to to wiem. Ale sam masz w miarę nowy komputer, więc je na wysokich pociągniesz. I nie marudź, jakobyś się na grach nie znał, inaczej byś o nie nie pytał.

Saints Row 2? Myślę, że powinno odpalić na nisko - średnich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Mirror's Edge; CoD5; jakiś dobry FPS/RPG (Drakensang przykładowo) na takiej konfiguracji -

Athlon 2500+

1,5GB RAMu DDR

GeForce 7600gs

Masz za słaby procesor nie pójdzie ci żadna z gier które wymieniłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEFT 4 DEAD - minimalne/niższe niż średnie detale i może pójdzie. Trochę wolną masz pamięć. Procesor powinien to uciągnąć. Tylko pytanie czy na laptopie będzie dobrze? Nie wiem...

Tomb Raider: Underworld - jak wyżej.

LEFT 4 DEAD mi chodzi na full:D co mnie samego zaskoczylo:D

A Tomb Raider tez tyko jak przechodze pierwsza plansze i tam do mnie czarnoskóry strzela i ładuje się kolejna plansza to pokazuje mi sie niebieski ekran i laptop sie resetuje... Czego to moze byc przyczyna??? Bo strasznie sie o to martwie.... Moze sie cos dzieje z moim lapciakiem:(((

Czy ktos moze mi odpowiedziec z góry dziekuje: :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...